Okna Słowińscy

Nazwa: Okna Słowińscy Kraj:
Polska
Województwo: wielkopolskie Miasto: Poznań Ulica: Winogrady 27 Kod pocztowy: 61-663

Opis

Okna Słowińscy zajmuje się sprzedażą energooszczędnych okien. Oferowana stolarka okienna jest wysokiej jakości i powstaje w polskiej fabryce. Klienci mogą zdecydować się między innymi na nowoczesne okna PCV, modele drewniano-aluminiowe i aluminiowe. Produkty posiadają dobre parametry cieplne. Firma produkuje także bezprogowe balkony przesuwne z płynnym otwieraniem skrzydeł jezdnych.

Okna Słowińscy Poznań 

Okna Słowińscy Poznań

Jesteśmy rodzinną wielkopolską firmą, którą założył nasz ojciec  Zygmunt Kuba Słowiński w 1968 roku. Nasza oferta obejmuje okna i drzwi drewniane, drewniano-aluminiowe, oraz  stolarkę z PCV i aluminium. Dysponujemy dużym i bardzo nowoczesnym potencjałem produkcyjnym. Fabryka o powierzchni blisko  10 000 m2 mieści się w Słupcy, 70 km od Poznania. Zatrudniamy 170 pracowników. Wytwarzamy najwyższej jakości energooszczędne okna i drzwi, które w Polsce oferowane są w sieci 10 salonów firmowych. Zdecydowana większość naszych produktów trafia na export do krajów Europy Zachodniej, USA, Kanady i Australii.

Produkowane okna i drzwi sygnujemy własnym nazwiskiem, dlatego nadrzędną zasadą działania firmy jest bezkompromisowa jakość i dbałość o zadowolenie klientów.

Bogata oferta
produktowa

Doradztwo
techniczne

Profesjonalny
pomiar i montaż

Energooszczędne
okna i drzwi

Komfort użytkowania

i bezpieczeństwo

Przestrzegamy
zasad FSC

Certyfikat jakości
TÜV NORD

Gwarancja jakości
producenta

 

Biura handlowe

MIĘDZYCHODZKA 6, 60-371 Poznań
(Poznań-Grunwald) +48 603 885 366
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.