Soda Efekt System

Nazwa: Soda Efekt System Kraj:
Polska
NIP: 6831099748    Sprawdź rejestry   
REGON: 350850664    Sprawdź rejestry   
Województwo: małopolskie Miasto: Kraków Ulica: Szybka 13 Kod pocztowy: 31-831

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

PARĘ SŁÓW O FIRMIE

Podejmujemy się każdych zadań w zakresie oczyszczania, czasem eksperymentując z różnego rodzaju granulacjami czyściwa na różnych powierzchniach. Sodowanie wykorzystywane jest do specyficznych nawierzchni jak domy z drzewa, konstrukcje z bali, deski, szyby, meble, zabytkowe pomniki czy usuwania zabrudzeń w przemyśle spożywczym na taśmach, silosach, formach odlewniczych, urządzeniach ze stali nierdzewnej itp.

Stosujemy również metodę piaskowania czy szkiełkowania np. konstrukcji stalowych, ogrodzeń, bram wjazdowych, przyczep, kontenerów, części samochodowych. Zabezpieczamy również oczyszczone elementy stosując sprawdzone środki antykorozyjne, podkładowe, konserwujące, biobójcze oraz impregnujące metodą natryskową i hydrodynamiczną.

Soda Efekt System to firma która stawia na jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie klientów dlatego też staramy się spełniać oczekiwania zleceniodawców którzy coraz częściej szukają kompleksowego wykonania usługi. Oferta nasza tym samym jest poszerzona o prace na wysokości, impregnację, konserwację czy malowanie środkami i farbami zabezpieczającymi oczyszczone elementy.

Współpracujemy z zakładami ślusarskimi, warsztatami blacharskimi oraz firmami budowlanymi które wykonują prace będące poza zakresem naszych usług rozwiązując tym samym problem całościowego wykonania prac.

Dysponując mobilną maszyną do czyszczenia jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce lecz głównie działamy na terenie Wieliczki, Krakowa oraz województwa małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego.

Wykonujemy bezpłatne wyceny przyjeżdżając na miejsce wykonania prac.

Będąc zawsze do państwa dyspozycji, zapraszamy do korzystania z naszych usług.

REALIZACJE

Soda Efekt System   Soda Efekt System   Soda Efekt System

   
 
   
 
   
 
   
 
      
 
 
 

Ekologiczne i Bezpieczne Oczyszczanie Sodą, Piaskowanie, Szkiełkowanie. Stosujemy Innowacyjną Technologię Sodablast Systems z USA przy użyciu mobilnej maszyny SB-500 TRAILER. Usługi Świadczymy Głównie Na Terenie Krakowa, Wieliczki, Małopolski, Lecz Również Całej Polski.

Nowa generacja urządzeń z wykorzystaniem czystej sody, którymi pracuje nasza firma została opatentowana w USA i została po raz pierwszy wykorzystana w latach 80 do oczyszczenia symbolu ameryki Statuy Wolności wykonanej ze stali i miedzi. Od tamtej pory nastąpił szybki rozwój tej technologii której era nastaje również w Polsce.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów postanowiliśmy dołączyć do grona prekursorów metody czyszczenia powierzchni NaHCO3 czyli sodą. Ponieważ niejako utożsamiamy się z firmą matką SodaBlast Systems dlatego też wybór logo oraz nazwy naszej firmy Soda Efekt System  stał się oczywisty i ma się kojarzyć z tachnologią, renomą, rzetelnością wykonywanych usług oraz nieustannym rozwojem. Chcąc państwa zachęcić do korzystania z naszych usług prosimy o zapoznanie się  z informacjami zawartymi na naszej stronie jak i do bezpośredniego kontaktu.  

ZALETY TECHNOLOGII

Skuteczność - zastosowana technologia strumieniowo-ścierna przy użyciu naszej maszyny powoduje 3x szybszy wyrzut 965km/h zastosowanego ścierniwa od tradycyjnych urządzeń do piaskowania dlatego też cząsteczki rozbijając się tak skutecznie usuwają zabrudzenia, resztki farb, ogniska korozji. Pozornie efekt jest ten sam jednak najmniejsze pozostałości np. korozji na powierzchni powodują dalsze niepożądane efekty korodowania w krótkim czasie, czego każdy zapewne doświadczył.

Szybkość - przy wykonywaniu tych samych czynności zużywamy mniej materiału ściernego potrzebnego do oczyszczenia powierzchni oraz oszczędzamy czas na wykonanie usługi czy dowóz ścierniwa na miejsce wykonywania usługi.

Mobilność - niepodważalną zaletą tej technologii jest mobilność. Nikt nie jest w stanie przewieźć dużych elementów, konstrukcji przenieść mostu, domu czy ogrodzenia albo jest to zbyt czasochłonne lub wręcz nieopłacalne.

Bezpieczeństwo - nie uszkadzamy powierzchni stosując odpowiednie ścierniwa o różnych granulacjach w zależności od rodzaju powierzchni oczyszczanej takich jak soda, piasek, szkło, korund.

Różne rodzaje pracy - możemy zastosować tradycyjną metodę strumieniową na sucho, hydrodynamiczną w osłonie wodnej oraz innowacyjnią w mixie wodnym bezpyłowo. W przypadku czyszczenia metalu metodą na mokro celem uniknięcia skorodowania powierzchni oczyszczonej przy większych powierzchniach można zastosować ,,Inhibitor Rdzy,, (oferowany przez nas) który skutecznie zabezpieczy powierzchnię do ok.3 dni my natomiast możemy kontynuować usługę.

Ochrona środowiska - stosowane czyściwa ulegają biodegradacji lub są rozpuszczalne w wodzie jak w przypadku sody którą możemy zmyć z powierzchni.

Wszechstronne zastosowanie - możliwości technologi SodaBlast są praktycznie nieograniczone można je wykorzystać w budownictwie, motoryzacji, przemyśle spożywczym, renowacji zabytków itd.

Bezpieczeństwo, 3x szybciej niż tradycyjnie, Bez uszkadzania powierzchni.

 

Nasza firma jest uczestnikiem programu firmbooka realizowanego przez Firmbook BC i Partnerów promującego firmy wiarygodne e-biznesowo i wspierającego rozwój komunikacji internetowej pomiędzy przedsiębiorcami.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami.

E-MAIL kontakt@sodaefektsystem.pl 

TELEFON +48 606 102 406 

ADRES: Mała Wieś 204, 32-002 Węgrzce Wielkie