SPIDER Przeprowadzki Dawid Woźniak

Nazwa: SPIDER Przeprowadzki Dawid Woźniak Kraj:
Polska
NIP: 9472007801    Sprawdź rejestry   
Miasto: Łódź Ulica: Łanowa 87/55 Kod pocztowy: 91-110
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

SPIDER Przeprowadzki Dawid Woźniak

SPIDER Przeprowadzki to firma przeprowadzkowa i transportowa z siedzibą w Łodzi jednak zakres jej działania obejmuje także bliższe i nieco dalsze okolice tego miasta. Nasza specjalność to usługi transportowe oraz tanie przeprowadzki. Posiadamy już wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania przeprowadzek oraz transporcie różnego rodzaju towarów.

Nasze usługi transportowe i przeprowadzki w Łodzi i okolicach obsługujemy za pomocą specjalistycznych samochodów różnych typów oraz wszelakiego niezbędnego sprzętu. Wielkim plusem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie oraz przeszkolony personel, który brał udział w niejednej skomplikowanej przeprowadzce. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej wymagające i niewdzięczne zadania.

Nasze bogate doświadczenie oraz dobre wyposażenie techniczne sprawia, że nawet najtrudniejsza przeprowadzka przebiega bezproblemowo i bezstresowo. Jeśli planujesz przeprowadzkę to wiedz, że jesteśmy w stanie wykonać sprawne usługi przeprowadzki biur oraz przeprowadzki mieszkań nawet jeśli celem są przeprowadzki międzynarodowe. Oferowane przez nas usługi przeprowadzkowe obejmują zarówno przeprowadzki firm, biur a także  osób prywatnych.

Realizujemy przeprowadzki nie tylko na terenie Łodzi ale i całej Polski. W naszej ofercie znajdziesz również przeprowadzki międzynarodowe. Przeprowadzki, które wykonuje firma SPIDER Przeprowadzki to bezpieczne i tanie przeprowadzki z gwarancją zadowolenia. Dlatego wszystkich szukających fachowej usługi przeprowadzki zapraszamy do kontaktu.

Robimy to dobrze!

KOMPLEKSOWO
Wykonujemy przeprowadzki domów, mieszkań, biur i firm. Zajmujemy się utylizacją oraz transportem mebli i AGD. Doradzamy jak kompleksowo zaplanować cały proces transportu i przeprowadzki.
BEZPIECZNIE
Ponosimy pełną odpowiedzialność za powierzone mienie. Podczas przeprowadzki czy transportu Twoje rzeczy są dobrze zabezpieczone. Posiadamy ubezpieczenie OCP.
PROFESJONALNIE
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. Pomożemy zorganizować przeprowadzkę, aby przebiegła na czas, bezpiecznie i nie była dla Państwa zbyt kłopotliwa.
 
 
 
 

SPIDER Łódź Przeprowadzki, transportŁanowa 87/55, 91-110 Łódź

Kontakt z nami

Adres

ul. Łanowa 87/55
91-110 Łódź
Polska

Godziny otwarcia

pon.: 06:00–23:30
wt.: 06:00–23:30
śr.: 06:00–23:30
czw.: 06:00–23:30
pt.: 06:00–23:30
sob.: 06:00–23:30
niedz.: 06:00–23:30
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.