Sporttiw.pl

Nazwa: Sporttiw.pl Kraj:
Polska
NIP: 6771013848    Sprawdź rejestry   
REGON: 350807993    Sprawdź rejestry   
Województwo: małposkie Miasto: Kraków Ulica: Ceglarska 26 Kod pocztowy: 30-362

Opis

Firma Sporttiw istnieje na rynku od 1995 r. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową sprzętu piłkarskiego (piłki, ochraniacze, torby), butów piłkarskich (korki/lanki, buty halowe, turfy) odzieży sportowej (stroje piłkarskie, koszulki, spodenki, dresy piłkarskie, getry) renomowanych firm takich jak: Nike, Adidas i Puma.

W naszej ofercie znajdziecie również oryginalne produkty klubowe (koszulki, szaliki, piłki itp.) między innymi: Barcelony, Manchesteru United, Realu Madryt, Juventusu Turyn.  

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem poszczególnych marek, dzięki czemu klient ma gwarancję że otrzyma produkt oryginalny i najwyższej jakości. Naszymi klientami są: sklepy, kluby sportowe, szkoły, jednostki samorządowe jak i klienci indywidualni. Staramy się aby każdy nasz klient był zadowolony z dokonanego zakupu w naszym sklepie, dlatego chętnie podpowiemy i doradzimy w doborze odpowiedniego sprzętu. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym lub odwiedzenia sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Krakowie. 

Sporttiw Sp. J.  to sklep - hurtownia piłkarska. Odzież i spręt sportowy takich marek jak nike, adidas, puma, vigo, zina, colo, yakima.

Współpracujemy z klubami piłkarskimi i sklepami. Zajmujemy się również sprzedażą detaliczną. Zapraszamy do naszego sklepu zlokalizowanego w Krakowie oraz do sklepu internetowego, w którym prezentujemy naszą aktualną ofertę.

 

Sporttiw.pl

 

 

Sporttiw

ul. Ceglarska 26

30-362 Kraków

 
    Nie znaleziono wyników.