RSZMICIO - SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ

Nazwa: RSZMICIO - SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ Kraj:
Polska
NIP: 8111665445    Sprawdź rejestry   
Miasto: Bobrowniki Ulica: Akacjowa 89 Kod pocztowy: 42-583
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 16 1950 0001 2006 0525 4453 0002

Płatność gotówką

Opis

RSZMICIO to najwyższej jakości produkty, fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze materiałów poparta wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i brukarskiej. To również kompleksowa obsługa w zakresie projektowania i wykonywania ogrodów i innych terenów zielonych a także wynajem maszyn budowlanych.

Prowadzimy sprzedaż kostki brukowej, płyt tarasowych, palisad, obrzeży a także elementów do budowy kanalizacji, studni oraz odwodnień liniowych i wielu innych. W swojej ofercie posiadamy produkty uznanych polskich producentów takich jak m.in. JADAR, Polbruk, MDK, Galla Beton. Wśród naszych produktów znajdą Państwo wyroby z betonu a także granitu oraz innych kamieni naturalnych.

 

Działalność naszej firmy to nie tylko sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych. W ramach naszej działalności zaopatrujemy budowy w materiały jak również zajmujemy się wynajmem urządzeń budowlanych.

NASZA GALERIA NA FACEBOOKU - KLIKNIJ

W naszej ofercie posiadamy dziesiątki wysokiej jakości produktów do kompleksowego wykonywania tarasów, chodników, podjazdów, parkingów, ogrodzeń oraz elewacji. Oferujemy produkty wyłącznie sprawdzonych producentów takich jak JADAR. Działamy na terenie nie tylko województwa śląskiego ale również realizujemy zamówienia na terenie całego kraju.

Zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem w zakresie odpowiedniego doboru materiałów. Ponadto współpracujemy z profesjonalistami zajmującymi się projektowaniem oraz wykonywaniem ogrodów. W zakresie naszych usług znajduje się wykonanie oraz realizacja projektu, dostarczenie materiałów, w tym roślin a także ich pielęgnacja.

 

Aby dostarczyć Państwu kompleksowej obsługi współpracujemy z firmami zajmującymi się profesjonalnie aranżacją i wykonywaniem ogrodów. Świadczymy usługi z zakresu projektowania ogrodów i innych obszarów zielonych oraz zieleńców. Zajmujemy się nie tylko wykonaniem projektu ale również dostarczamy rośliny, realizujemy projekt a także oferujemy usługi z zakresu profesjonalnej pielęgnacji roślin.

Dla klientów indywidualnych, firm, instytucji i odbiorców hurtowych

Nasze produkty dostosowane są do potrzeb różnych odbiorców. Realizujemy zarówno zamówienia dla odbiorców indywidualnych dostarczając najlepszej jakości materiały do budowy ogrodzeń, tarasów, czy ogrodów jak również obsługujemy duże zamówienia dla obiektów komercyjnych a także instytucji publicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. materiały do budowy dróg i chodników, systemów kanalizacyjnych a także parkingów i placów przeznaczonych dla pojazdów osobowych i ciężarowych.
 

 

Oprócz klientów indywidualnych realizujemy również zamówienia dla odbiorców instytucjonalnych oraz firm. Dostarczamy produkty do budowy m.in. infrastruktury drogowej i chodników, placów, skwerów a także parkingów dla pojazdów ciężarowych.

Nie tylko na zewnątrz. Wykorzystaj potencjał betonu w swoim wnętrzu

Beton to materiał coraz chętniej wykorzystywany także we wnętrzach. Dzięki swojej surowości i prostocie nada każdej przestrzeni nowoczesnego i nieco loftowego klimatu. Płyty i cegły elewacyjne o różnorodnej strukturze i kształcie staną się niebanalną ozdobą każdego salonu, kuchni, łazienki oraz biura a dekoracyjne betonowe donice doskonale dopełnią całości aranżacji.
 

Zapraszamy do naszego ogrodu pokazowego w Bobrownikach (gmina Będzin, województwo śląskie), gdzie mogą Państwo obejrzeć oferowane przez nas produkty. W naszej firmie zaopatrzą się Państwo kompleksowo w materiały do budowy chodników, podjazdów, ogrodzeń, tarasów i wiele innych. Prowadzimy sprzedaż kostki brukowej na terenie Śląska oraz całego kraju. Na życzenie klienta dostarczamy zamówione materiały pod wskazany adres.

W naszej ofercie posiadamy:

 • kostkę brukową,

 • palisady,

 • krawężniki i obrzeża,

 • płyty tarasowo-chodnikowe,

 • pustaki ogrodzeniowe i cegły,

 • mury oporowe (L-ka, Teka),

 • korytka betonowe,

 • płyty i cegły elewacyjne do wnętrz,

 • donice betonowe,

 • stopnie schodowe.

Oferowane przez nas produkty są wykonane z wysokiej jakości betonu, jak również granitu oraz innych kamieni naturalnych.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

RSZMICIO - USŁUGI BUDOWLANO-BRUKARSKIE

RSZMICIO - SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ Radosław Szmit

ul. Akacjowa 89

42-583 Bobrowniki
+48 695 235 124 , 500 021 983
biuro@rszmicio.pl , r_szmitek@o2.pl

https://rszmicio.pl

www.firmbook.eu/sprzedaz-kostki-brukowej-bytom-piekary-slaskie-katowice

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.