SQINIC. KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA.

Nazwa: SQINIC. KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA. Kraj:
Polska
NIP: 9222637866    Sprawdź rejestry   
Miasto: Lublin Ulica: Dolna 3 Maja 8 Kod pocztowy: 20-079
Telefon: 500 05 91 91 Email: hello@sqinic.pl Strona WWW: sqinic.pl/
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Kim Jesteśmy

SQINIC to gabinet, który powstał dla zarówno kobiet jak i mężczyzn którzy chcą uwolnić się od niedoskonałości i wyglądać oszałamiająco niezależnie od wieku i budżetu. 

W SQINIC wierzymy, że pewność siebie, poczucie własnej wartości i wiara we własne możliwości są niezbędne każdemu z nas i rzutują na całe nasze życie oraz wszystkie jego aspekty. Bez nich nie jesteśmy w stanie osiągnąć żadnego celu i nie jesteśmy w stanie być w pełni szczęśliwi…. 

Od lat wspieramy kobiety, które chcą uwolnić się od niedoskonałości i znów wyglądać oszałamiająco. Niezależnie od wieku i budżetu.

Pomagamy im:

  • pozbyć się wszystkich kompleksów;
  • niedoskonałości;
  • czuć się bosko
  • wyglądać młodo i atrakcyjnie!

Robimy to ponieważ wierzymy, że pewność siebie, poczucie własnej wartości i wiara we własne możliwości są niezbędne każdej kobiecie – rzutuje na całe jej życie oraz wszystkie jego aspekty. Bez nich nie jesteśmy w stanie osiągnąć żadnego celu i być w pełni szczęśliwi.

Jak to mówiła Coco Channel: “w wieku 20 lat mamy skórę jaką dała nam natura, w wieku 30 lat jaką wyrzeźbiło nam życie, a po 40 na jaką sobie zasłużymy”.

Dla kogo zabiegi medycyny estetycznej?  Medycyna estetyczna i kosmetologia - Katowice - Klinika chirurgii Mazan  Kosmetologia a medycyna estetyczna – uprawnienia zawodowe – BAZA WIEDZY  -ARCHIWUM - Gabinet od zaplecza

Dlaczego warto zadbać o siebie
razem z nami

Bezpieczeństwo

Stawiamy na stały rozwój i edukację, korzystając z międzynarodowych szkoleń i audytów jesteśmy zawsze gotowi na wprowadzenie najnowszych procedur zabiegowych aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalizm

Jakość naszych usług, umiejętności oraz dbałość o potrzeby naszych klientów, potwierdzają międzynarodowe organizacje CIDESCO ITECK CIBTAC których standardy doceniane są na arenie międzynarodowej w ponad 97 krajach.

Światowe Standardy

Przychodząc do naszego gabinetu nie płacicie za zabiegi, płacicie, za 15 lat doświadczenia międzynarodowe standardy i pięciogwiazdkowy Customer Service. Wieloletnie doświadczenie i praca w najlepszych klinikach na świecie to gwarancja jakości.

Indywidualne Podejście

Tworząc gabinet bardzo chciałam dać kobietom miejsce, w którym każda z nich  niezależnie od pochodzenia i zamożności miałaby dostęp do miejsca, gdzie ich wszystkie potrzeby traktowane są profesjonalnie, poważnie i nieszablonowo, a wspólna praca i wsparcie wpływa na ich szczęście i zadowolenie z siebie.

 

Zapraszamy do kontaktu​

Nasz adres

ul. Dolna 3 Maja 8,

20-079 Lublin

Kontakt mail​

hello@sqinic.pl

Zadzwoń do nas​

+48 500 05 91 91 

 
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.