PLATYNOWY

Nano Sport

Nazwa: Nano Sport Kraj:
Polska
NIP: 8992639412    Sprawdź rejestry   
Numer KRS: 0000309824 Æ   Sprawdź rejestry   
Miasto: Chrząstawa Wielka Ulica: Wróbla 2 Kod pocztowy: 55-003
Telefon: +48 505 894 065 Email: biuro@nano-sport.pl Strona WWW: www.naner.pl
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION BARCLAYCARD DOTPAY FIRST DATA TPAY PAYU PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

naner® jest nowoczesnym preparatem zwalczającym nieprzyjemne zapachy pochodzenia organicznego oraz ich źródła, a regularnie stosowany zapobiega ich powstawaniu. Naturalnie czyści i skutecznie działa w stosunku do biologicznie zanieczyszczonych powierzchni oraz powietrza. Stosowany w gospodarstwie domowym jak i przez profesjonalne firmy sprzątające oraz w hodowli zwierząt domowych. 

butelki 1000ml na wwwNie zawiera trucizn, metali ani alkoholi. Jest cieczą bezbarwną, bezzapachową, nie pozostawia plam. Bardzo istotną zaletą preparatu jest jego alkaliczność wynosząca 6-9 pH, mieszcząca się w przedziale określanym jako odczyn obojętny, stanowiąc preparat bezpiecznym w trakcie jego stosowania i niewymagającym środków ochrony. Nie powoduje odczynów alergicznych, a także nie stanowi zagrożenia dla skóry, oczu i dróg oddechowych. Używanie nanera jest łatwe, tanie      i skuteczne. Bezpieczne zarówno dla ludzi jak i zwierząt CO SKUTECZNIE POTWIERDZIŁY BADANIA DERMATOLOGICZNE I HYPOALERGICZNE. 

Produkt posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej nr H-HŻ-6071-0001/2015/A wydane przez

NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO - PAŃSTWOWY ZAKŁAD HIGIENY

ZAKŁAD BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI

Stosowany może być jako płyn, bądź też w postaci aerozolu wytwarzanego w odpowiednich generatorach, co w sposób zasadniczy zwiększa możliwości jego stosowania. Skuteczność działania nanera wynika z synergicznego działania ponad 20 anionów, które występują w jego składzie.

naner® zastępuje wiele tradycyjnie stosowanych środków chemicznych.

Nie maskuje zapachów innym zapachem, po prostu je likwiduje.

PRODUKT W 100% BIODEGRADOWALNY 

Rozkłada się w ciągu kilku godzin do postaci wody pod wpływem promieniowania UV. 

Ta właściwość stawia go w grupie najbardziej bezpiecznych środków czyszczących o wyjątkowej skuteczności w walce z niepożądanymi zapachami pochodzenia organicznego i usuwaniu ich źródeł.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.