PLATYNOWY

STbud

Nazwa: STbud Kraj:
Polska
NIP: 8971893447    Sprawdź rejestry   
Miasto: Wrocław Ulica: Słubicka 27/1 Kod pocztowy: 53-615
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

STbud SERGIU ZBÂRCOT  to firma zajmująca się wykańczaniem mieszkań i budynków mieszkalnych głównie jednorodzinnych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. 

Pakiet wykończenia wnętrz | Indywidualny - homeeasy.pl

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na przestrzeni czasu, pozwoliło na założenie własnej firmy. Dzięki temu możemy realizować projekty na najwyższym poziomie. 

Kompleksowe wykończenie wnętrz – co warto wiedzieć?

Poświęcamy naszym Klientom szczególną uwagę, aby współpraca była komfortowa, a zarazem konkretna. Przygotowujemy pełny harmonogram prac. Dokładnie informujemy o poszczególnych etapach i przebiegu prac, ich kolejności oraz kosztach. Wyczerpująco odpowiadamy na wszelkie pytania Klientów oraz pozostajemy z nimi w kontakcie. 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu kompleksowo realizujemy powierzone nam zlecenia w miejscach prywatnych oraz publicznych inwestycji. Remontujemy i modernizujemy budynki mieszkalne, przemysłowe, a także obiekty użyteczności publicznej. Udzielamy Klientom wsparcia merytorycznego odnośnie do wyboru konkretnych rozwiązań, kierując się przy tym doświadczeniem zawodowym i fachową wiedzą.

PoliszDesign-drewniane-wykończenie-wnętrz-5 - Polisz Design

Zatrudniamy pracowników, którzy do powierzonych im zleceń podchodzą z należytą starannością. Dbamy o detale, estetykę realizacji, a także porządek na budowie. Pracujemy wyłącznie na materiałach od renomowanych producentów, korzystając jednocześnie z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Rozbudowany park maszynowy umożliwia realizację zleceń zgodnie z oczekiwaniami Inwestorów i na podstawie przepisów prawa budowlanego.

Oferujemy szeroki zakres usług dostosowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów. Prace są realizowane przez fachowców z doświadczeniem w branży, dla których znaczenie ma jakość usług oraz estetyka. Aby o to zadbać, sięgamy jedynie po materiały budowlane od renomowanych producentów. Wiemy, że mimo upływu czasu spełniają one swoją funkcję i atrakcyjnie się prezentują. W pracy korzystamy również z profesjonalnego sprzętu. Ten zwiększa precyzję działania i przyspiesza realizację remontów.

Wykończenie wnętrz. Który styl odpowiedni dla Ciebie? - 123Budujemy budowa domu

Remontujemy:

 • domy jedno i wielorodzinne,
 • budynki użyteczności publicznej,
 • obiekty przemysłowe.

Pomagamy określić zakres niezbędnych prac i oszacować ich koszty. Sporządzając umowę, zawieramy w niej informacje dotyczące ceny za remont oraz terminu jego realizacji. Dzięki temu wiesz, czego się spodziewać i nie obawiasz się dodatkowych, ukrytych kosztów.

Usługi remontowe Częstochowa - Agat. Remonty Czestochowa.

Zakres prac remontowych

Do prac remontowych podchodzimy w kompleksowy sposób. Oferujemy:

 • tynkowanie ścian, a także ich przygotowanie do tego rodzaju prac,
 • malowanie ścian, sufitów,
 • montaż pokryć podłogowych,
 • kafelkowanie łazienek, kuchni i innych pomieszczeń,
 • wykonanie zabudowy płytami karton-gips,
 • adaptację wnętrz na potrzeby ich użytkowników,
 • kompleksowe ocieplenie i wykończenie poddasza,
 • montaż konstrukcji ścian działowych.

Prace wykończeniowe i remontowe przeprowadzamy zarówno w nowych budynkach, jak i tych, których właściciele zdecydują się na kompleksowy remont. W każdym wypadku dbamy o estetykę wykonanych działań i o to, aby w miejscu ich przeprowadzania pozostawić po sobie porządek.

Zapraszamy do współpracy.

KONTAKT :

STbud

STbud SERGIU ZBÂRCOT

ul. Słubicka 27/1

53-615 Wrocław

tel. 796 792 307

e-mail: serj19921992@gmail.com

www.firmbook.eu/stbud-remonty-wykonczenia-wnetrz-wroclaw

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.