PLATYNOWY

PIEKARNIA I ART. SPOŻYWCZE STEFAŃCZYK T. B. S.C.

Nazwa: PIEKARNIA I ART. SPOŻYWCZE STEFAŃCZYK T. B. S.C. Kraj:
Polska
NIP: 7260380279    Sprawdź rejestry   
Miasto: ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI Ulica: WOJSKA POLSKIEGO 4 Kod pocztowy: 95-069
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O FIRMIE

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 1991 r. Od ponad 30 lat, z pasją i zaangażowaniem, wypiekamy zdrowe, smaczne i pełnowartościowe pieczywo. Składniki dobieramy wyłącznie z naturalnych surowców. Stosujemy staropolskie wielofazowe metody wyprowadzania kwasów żytnich. Dzięki temu możemy unikać polepszaczy i konserwantów. Pieczywo wypiekamy w tradycyjnym piecu węglowym. Wyroby z naszej piekarni posiadają wysokie walory zdrowotne i smakowe, dlatego też cieszą się dużym uznaniem wielu konsumentów.

Na naszej stronie prezentujemy wyroby piekarskie, mając nadzieję, że skłoni to Państwa do spróbowania, jak smakują wypieki tworzone zgodnie z tradycyjnymi recepturami, jakie stosowały nasze babcie i staropolskie piekarnie.

Naszym celem jest produkowanie pieczywa o najwyższej jakości i szczególnym smaku, mogącym zaspokoić oczekiwania każdego smakosza.

 

Firma gwarantuje codzienne dostawy, jest niezawodna i solidna – wiedzą o tym od wielu lat współpracujący z nami Partnerzy.

Znajomość branży, regularne poszerzanie asortymentu oraz stałe podnoszenie kwalifikacji, zarówno przez właścicieli jak i pracowników, pozwala na dostosowanie produkcji do ciągle zmieniających się upodobań najbardziej wymagających klientów.

Wysoka jakość naszych wyrobów i świadczonych przez naszą firmę usług została doceniona licznymi nagrodami przyznawanymi na podstawie ocen klientów. Jesteśmy laureatami nagród Orły Piekarnictwa w latach 2018, 2019 i 2020, oraz Złotych Orłów Piekarnictwa w roku 2021. Nagroda ta przyznawana jest najlepszym przedsiębiorstwom Branży Piekarnictwa w Polsce .

 

 
 
 
 

KONTAKT

PIEKARNIA I ART. SPOŻYWCZE
STEFAŃCZYK T. B. S.C.

UL. WOJSKA POLSKIEGO 4
95-069 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
TEL. 42 712 11 28, 509 180 630

e-mail: teresa.stefanczyk@onet.eu


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO NASZEGO SKLEPU


OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH:
OD 6.00 DO 18.00

W SOBOTY:
OD 6.00 DO 15.00

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.