PLATYNOWY

FORMEDIA Studio Fotograficzne Łódź

Nazwa: FORMEDIA Studio Fotograficzne Łódź Kraj:
Polska
NIP: 7261697989    Sprawdź rejestry   
Województwo: Łódzkie Miasto: Łódź Ulica: Plac Zwycięstwa 2d Kod pocztowy: 90-312
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Studio fotograficzne Łódź - Formedia powstało w 2003 roku. Naszą specjalnością od początku była fotografia reklamowa. Z czasem Studio fotograficzne Łódź - Formedia rozszerzyło swoją działalność i włączyło do oferty filmy reklamowe oraz kampanie reklamowe dla firm. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasze prace można oglądać na stronie internetowej https://www.formedia.com.pl

Fotografia reklamowa. Zdjęcia produktów. Packshoty. Filmy reklamowe.

Studio fotograficzne i filmowe Formedia w Łodzi oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotografii reklamowej oraz produkcji filmów reklamowych. Posiadamy ponad 18 lat doświadczenia w marketingu oraz pisemne referencje od międzynarodowych marek. Fotografia reklamowa oraz profesjonalne filmy reklamowe to skuteczny sposób promocji dla firm, produktów i usług, dlatego ich przygotowanie najlepiej powierzyć profesjonalistom. Studio fotograficzne Formedia w Łodzi specjalizuje się w zaawansowanej fotografii reklamowej oraz zdjęciach reklamowych produktów, tworzymy również packshoty dla sklepów internetowych. Nasze studio filmowe od wielu lat realizuje z powodzeniem filmy reklamowe oraz filmy instruktażowe dla firm. Udostępniamy wiedzę zapewniającą wysoką oglądalność filmów reklamowych.

Pomagamy naszym klientom szybko i skutecznie podnieść poziom sprzedaży, poprzez właściwie dobraną prezentację produktów i usług. Korzystamy z najnowszych technologii, aby zdjęcia i filmy reklamowe naszej produkcji spełniały najwyższe wymagania. Dodatkowo zapewniamy wiedzę z zakresu nowych technik prezentacji produktów w internecie oraz tworzenia skutecznych kampanii reklamowych. Dopasowujemy nasze reklamy do Państwa budżetu. Wysoka jakość zdjęć i filmów reklamowych, krótkie terminy realizacji oraz sprawna obsługa klientów wyróżniają nas spośród konkurencji. Sprawdź nasze studio fotograficzne lub filmowe. Skuteczność naszych zdjęć i filmów reklamowych sprawiają, że na bieżąco obsługujemy ponad 300 firm z całego świata. Zaufali nam między innymi:

 • formedia-studio-fotograficzne-logotypy1

 

Studio fotograficzne Łódź – oferta :

 • Fotografia reklamowa
 • Fotografia Packshot
 • Fotografia produktowa
 • Fotografia wizerunkowe

Studio filmowe Łódź – oferta :

 • Filmy reklamowe
 • Filmy instruktażowe
 • Filmy promocyjne
 • Filmy produktowe
 • Animacje 3D /2D
Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

Duże znaczenie fotografii reklamowej jest szczególnie widoczne w branży e-commerce. Znacznie ułatwia ona sprzedaż, ponieważ ciekawe zdjęcia reklamowe skutecznie przyciągają uwagę klientów, budują wizerunek marki oraz zwiększają zaufanie do nowych produktów.  Nasze usługi z zakresu fotografii reklamowej są kompleksowe. Jesteśmy doskonałym partnerem B2B. Fotografia reklamowa realizowana w naszym studio fotograficznym wyróżni Twoje produkty.

 
screencasty - filmy reklamowe

Packshoty

Packshoty – zdjęcia produktów na białym lub innym jednorodnym tle, to na pewno najpopularniejsza forma prezentacji produktów w handlu internetowym. W połączeniu z fotografią reklamową dla wybranych grup produktów, zdjęcia packshot, stanowią doskonałą bazę dla każdego handlowca oraz sklepu internetowego. Jesteśmy liderem w branży, ponieważ oferujemy pakiety zawierające kompleksową obsługę fotograficzną oraz filmową dla e-sklepów.

 
Sesje zdjęciowe odzieży

Sesje zdjęciowe

Sesje zdjęciowe z udziałem modelek i modeli, realizowane w interesujących lokalizacjach już dawno przestały być domeną branży odzieżowej. Oferujemy kompleksową realizację komercyjnych sesji zdjęciowych na terenie całej Europy. Posiadamy dużą bazę lokacji, modelek, aktorów i statystów. Zaplanuj i zrealizuj z nami skuteczną sesję zdjęciową lub całą kampanię reklamową, która podniesie Twoją sprzedaż.

 
packshot

Fotografia packshotowa odzieży

Fotografia packshotowa odzieży to rozwiązanie uniwersalne, ponieważ packshoty można wykorzystać w wielu różnych mediach. Zdjęcia typu duch ze względu na niską cenę stały się standardem w sklepach internetowych, ale równie dobrze sprawdzają się na przykład w reklamie prasowej i innych publikacjach drukowanych. Studio fotograficzne Formedia oferuje doskonałą jakość zdjęć packshot przy zachowaniu umiarkowanych cen.

 
Filmy promocyjne

Zdjęcia reklamowe produktów

Zdjęcia reklamowe produktów to nasza specjalność. Przygotowując zdjęcia kładziemy nacisk na najwyższą jakość, dlatego korzystając z naszych usług zawsze będziesz się wyróżniał.  Nasza oferta i umiejętności wychodzą daleko poza tradycyjną fotografię reklamową. Dzięki profesjonalnemu zespołowi grafików, wykonujemy fotomontaż, fotomanipulacje oraz zaawansowany retusz zdjęć. Łączymy fotografię z grafiką 2D/3D. Kiedy tworzymy zdjęcia reklamowe produktów, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

 
Fotografia reklamowa biżuterii

Fotografia reklamowa biżuterii

Fotografia reklamowa biżuterii to zadanie dla profesjonalistów. Dzięki nowoczesnej technice cyfrowej proponujemy rozwiązania niedostępne w tradycyjnej fotografii produktowej. Zamów fotografię reklamową biżuterii w naszym studio fotograficznym. Zapewniamy odpowiednie oświetlenie fasetek, uwydatnienie szlifu, wierną reprodukcję kolorów kamieni szlachetnych oraz złota.

 
Zdjęcia reklamowe produktów

Fotografia promocyjna produktów

Fotografia promocyjna produktów jest rozwinięciem zdjęć packshot. Jeśli Twój budżet na reklamę jest niewielki, a chcesz przyciągnąć uwagę klientów, to zdjęcia promocyjne są najlepszym rozwiązaniem. Nasz zespół kreatywny potrafi stworzyć dobre zdjęcia bez angażowania dużych środków finansowych. Dzięki fotografii promocyjnej wyróżnisz się na tle konkurencji.

 
Zdjęcia do katalogu

LookBook – Zdjęcia katalogowe odzieży

Sesje zdjęciowe LookBook pozwalają zaprezentować całą kolekcję odzieży w spójnej stylistyce. Zdjęcia odzieży LookBook realizujemy w studio fotograficznym, u klienta i w plenerach. Kreatywne pomysły, oraz baza ciekawych lokalizacji pozwala nam tworzyć zdjęcia na długo zapadające w pamięć klientów. Zapewniamy pełen profesjonalizm i umiarkowane ceny.

 
Fotografia wizerunkowa

Fotografia reklamowa wizerunkowa

Skuteczna fotografia reklamowa, tworzona z myślą o budowaniu wizerunku firmy, mocno oddziałuje na emocje odbiorców. Zdjęcia wizerunkowe realizowane w studio fotograficznym Formedia są skierowane do konkretnych grup docelowych. Tworzymy fotografie wizerunkowe zorientowane na osiągnięcie celów biznesowych. W oparciu o wieloletnie doświadczenia własne oraz doświadczenia naszych klientów, proponujemy skuteczne rozwiązania.

 
Filmy reklamowe

Filmy reklamowe

Tworzymy filmy reklamowe dla firm, produktów i usług. Dobry film reklamowy zachwyca obrazem i dźwiękiem, jednocześnie realizując cele biznesowe. Potrafimy wpływać na emocje widzów. Nasze filmy reklamowe możesz zobaczyć w  TV, internecie i innych mediach.

 
Filmy instruktażowe

Filmy instruktażowe

Filmy instruktażowe w internecie to potężne narzędzie marketingowe. Naucz klientów jak wykorzystać lub zamontować Twój produkt. Konsumenci robiąc zakupy prawie zawsze wybierają produkty, które są im znane.

 
Filmy promocyjne

Filmy produktowe

Spoty produktowe dają możliwość szybkiego przedstawienia wszystkich funkcji produktu. Niski koszt wykonania filmów produktowych sprawia że stają się one standardem prezentacji w internecie.

 
Filmy reklamowe dla Firm

Filmy promocyjne dla firm

Stworzymy interesujący film o Twojej firmie. Ciekawy pomysł na spot może sprawić, że obejrzą go miliony internautów. Dopasujemy budżet filmu do Twoich możliwości.

 
Animacje promocyjne

Animacje reklamowe

Animacje reklamowe sprawdzają się nie tylko przy prezentacji produktów dla dzieci. Dzięki animacji 2D i 3D możesz puścić wodze fantazji nawet jeśli masz niewielki budżet na reklamę.

 
screencasty - filmy reklamowe

Screencasty

Screencast to najczęściej multimedialna prezentacja aplikacji komputerowej lub portalu internetowego. Jeśli chcesz szybko nauczyć klientów obsługi Twojej aplikacji screencast jest idealnym rozwiązaniem.

 
Produkcja filmów reklamowych

Produkcja Filmów reklamowych

Od pomysłu na scenariusz do emisji w TV lub internecie. Filmy promocyjne to nasza specjalność. Działamy na terenie całej Polski – Łódź, Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice, Toruń.

 
filmy reklamowe odzież

Filmy reklamowe odzieży

Movieshots – krótkie video prezentujące odzież to hit roku 2016. Największe sklepy internetowe prezentują w ten sposób większość produktów. To działa.

 

Kontakt:

90-312 Łódź ul. Plac Zwycięstwa 2D

Phone: (+48) 509 847 223

Mobile: (+48) 503 065 636

Email: kierownik@formedia.com.pl

Web: https://www.formedia.com.pl

 

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.