PLATYNOWY

STUDIO ŚLUBU

Nazwa: STUDIO ŚLUBU Kraj:
Polska
Województwo: łódzkie Miasto: Piotrków Trybunalski Ulica: POW 6 Kod pocztowy: 97-300
Telefon: 507078830 Email: kontakt@studioslubu.pl Strona WWW: studioslubu.pl/
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA

Opis

 

Witamy na naszej stronie internetowej, na której znajdziecie Państwo część z naszej szerokiej oferty, osobiście projektowanych i wykonywanych sukien ślubnych, komunijnych oraz wszelkich niezbędnych dodatków.

Jeśli nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie zapraszamy do naszego salonu, gdzie zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę oraz pomożemy przy doborze idealnej sukni w której, każda panna młoda poczuje się wyjątkowo.

Firma "Studio Ślubu" z Piotrkowa Trybunalskiego działa na rynku ogólnopolskim od 2009 roku. Proponujemy swoim klientom bogatą ofertę sukni ślubnych, wieczorowych i komunijnych własnych projektów. Naszą domeną są niepowtarzalne wzory, najlepsze tkaniny i stylizacja ślubna. Każda Panna Młoda może liczyć na profesjonalny dobór sukni i wszystkich dodatków.

Zajmujemy się również szyciem zaprojektowanych kreacji przez klientki. W "Studio Ślubu" panuje niepowtarzalny klimat. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Staramy się aby pobyt u nas był przyjemnością i miłym wspomnieniem.

Nową usługą STUDIA ŚLUBU jest wypożyczalnia sukien ślubnych oraz dodatków w atrakcyjnych cenach. Szczegóły ustalamy indywidualnie w Salonie przy ul. P.O.W 6.

    Nie znaleziono wyników.