VDL Service

Nazwa: VDL Service Kraj:
Polska
NIP: 8943140931    Sprawdź rejestry   
Województwo: dolnośląskie Miasto: Wrocław Ulica: Al. Gen. Józefa Hallera 190 /6 Kod pocztowy: 53-203
Telefon: 736 603 898 Email: vdlservice82@gmail.com Strona WWW: vdlservice.pl/

Opis

Sufity napinane Wrocław

Montaż i produkcja sufitów napinanych to nasza dziedzina.

 

Sufity podwieszane

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty – zajmujemy się montażem sufitów napinanych jednopoziomowych i wielopoziomowych w domach, mieszkaniach oraz obiektach użyteczności publicznej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu zapewniamy klientom najwyższy możliwy standard obsługi. Podczas pracy korzystamy zarówno ze sprawdzonych, jak i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, co pozwala nam podjąć się nawet najtrudniejszych zadań. Do tego wszyscy kontrahenci mogą liczyć nie tylko na szeroko zakrojone doradztwo techniczne, ale atrakcyjne ceny i realizację prac we wcześniej ustalonym terminie. 

Sufity napinane, w tym ich montaż nie kryją przed nami żadnych tajemnic. Zachęcamy do kontaktu! Ofertę kierujemy do mieszkańców Wrocławia oraz woj. Dolnośląskiego, również działamy na rynku Wielkopolskim. Jesteśmy przekonani, że zakres oraz jakość świadczonych usług spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców!

Kim jesteśmy? 

Jesteśmy firmą o wysokim standardzie pracy i szerokim zakresem kompetencji, robimy dla klientów wszystko co dotyczy naszego produktu i usług. Wychodzimy na polski rynek z gotowym pomysłem, koncepcją i wiedzą realizacji. Udowodnimy naszym klientom że mamy dobre imię i jesteśmy w stanie zapewnić pełną gwarancje naszych usług po wykonaniu zlecenia. Montaż realizujemy sprawnie i zgodnie z wyznacznikami sztuki budowlanej. Przygotowana przez nas oferta ma charakter kompleksowy, co z praktycznego punktu widzenia oznacza, że zajmiemy się nie tylko wykonawstwem, ale także przygotowaniem projektu oraz szczegółowej wyceny, która już na samym wstępie pozwoli ocenić koszty inwestycji. Nasza firma z Wrocławia montuje sufity jednopoziomowe i wielopoziomowe

 
 

Dlaczego my? 

Przede wszystkim montaż i produkcja sufitów napinanych jest naszą dziedziną powyżej 13 lat. Mamy prawie 5 000 zadowolonych klientów. Mamy własną linię produkcji, oznacza to, że posiadamy lepsze warunki wykonania i czas, również przedstawiamy poszerzoną gwarancje od producenta o 20 lat. Bierzemy na siebie zamówienia o różnej trudności wykonania bez względu na szczegóły. Proponujemy rozwiązania systemowe. Ich montaż przebiega zatem niezwykle sprawnie. To bardzo ważne, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że naszym klientom bardzo zależy na tym, aby prace remontowe przebiegły jak najszybciej. Jeżeli zatem poszukują Państwo sprawdzonego wykonawcy, który podejmie się instalacji sufitów wielopoziomowych lub jednopoziomowych, to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty! 

Rodzaje naszych usług i produktów:

Zaufaj doświadczeniu

 • Sufity jednopoziomowe
 • Wielopoziomowe z LED oświetleniem i bez
 • Linie świetlne, oświetlenie obwodowe
 • Strzeliste sufity napinane
 • Fotodruk
 • Konstrukcje 3D
 • Zamówienia indywidualne   

4758

Wykonane realizacje

13

Lat doświadczenia

Co uzyskasz jak się zdecydujesz na montaż sufitu napinanego?

Profesjonalne podejście i efekt którym będziesz się cieszył przez wielu lat.

Jak tego osiągniemy?

Nasza firma z Wrocławia ma wszystkie niezbędne narzędzia i opracowaną technologie do montażu jednopoziomowych i wielopoziomowych sufitów napinanych. Pracujemy bez kurzu i brudu, dosłownie po skończeniu nie zostawiamy nic, oprócz dobrej pracy i jej wyników. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwoli przewidywać możliwe trudności jeszcze na etapie projektowania wstępnego. 

Oprócz materiałów własnej produkcji wykorzystujemy materiały PVC i płótna Deskor (producent Niemcy). 

Paleta kolorów około 90 odcieni. 

Zalety sufitów napinanych.

 • Ochrona dobrego remontu, urządzeń i mebli od zalania (Jeden m2 jest w stanie zatrzymać 100 litrów wody).
 • Sufit napinany jednopoziomowy lub wielopoziomowy można zamontować w każdym pomieszczeniu bez uwagi na konfiguracje i specyfikę, jednym wyjątkiem mogą być tylko sauny.
 • W sufit możemy zamontować prawie każdy rodzaj oświetlenia, Oto kilka z nich: Reflektory sufitowe, lampy, żyrandole, LED oświetlenie,
 • Łatwy montaż pokryw inspekcyjnych, włazów, czujków przeciwpożarowych i alarmów ochronnych.
 • Stosunkowo niższa cena i odpowiednia jakość. 
sufity jednopoziomowe wrocław

 

 

sufity jednopoziomowe wrocław

 

 

sufity jednopoziomowe wrocław

 

 

sufity napinane wrocław
sufity napinane wrocław
sufity napinane wrocław
sufity napinane wrocław
sufity napinane wrocław
sufity wrocław
sufity wrocław
sufity wrocław
sufity wrocław
 
VDL Service to firma specjalizująca się w remontach i montażu sufitów napinanych. Oferta kierowana jest do mieszkańców województwa dolnośląskiego. Usługi obejmują również montaż źródeł światła, pokryw inspekcyjnych i alarmów ochronnych. Klienci mogą zamówić sufity napinane wykonane z płócien Deskor w różnych odcieniach. Fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.