PLATYNOWY

SUMY-BUD

Nazwa: SUMY-BUD Kraj:
Polska
NIP: 6443561284    Sprawdź rejestry   
Miasto: SOSNOWIEC Ulica: MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 8 Kod pocztowy: 41-200
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

SUMY-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Nasza firma od wielu lat zajmuję się wykonywaniem tynków maszynowych gipsowych, gipsowych utwardzanych oraz wapienno gipsowych nakładanych za pomocą agregatów. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą uwagą i poświęceniem. Specjalizujemy się w tynkowaniu domków jednorodzinnych, mieszkań, lokali użytkowych.

SUMY-BUD, Sosnowiec - Opinie, Kontakt  SUMY-BUD, Sosnowiec - Opinie, Kontakt

Tynki gipsowe (maszynowe) oraz tynki tradycyjne (tynki cementowo wapienne) wykonujemy od wielu już lat. Obecnie specjalizujemy się w wykonywaniu tynków utwardzanych oraz wapienno gipsowych.

Tynki maszynowe gipsowe i cementowo wapienne - ogłoszenia 596266 |  zambrow.org

PROFESJONALIZM

Pomagamy inwestorom w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących budowy domu i prac wykończeniowych. zapewniamy pełen profesjonalizm zarówno w pracach tynkarskich jak i w udzielaniu informacji na ich temat.

Tynki maszynowe – rodzaje, koszt, jak nakładać? - Building Companion Blog

TERMINOWOŚĆ

Zapewniamy szybkie terminy. Jesteśmy zaopatrzeni w nagrzewnicę dzięki czemu wykonujemy tynki w okresach jesiennych i zimowych

Tynki gipsowe oraz tynki cementowo wapienne wykonujemy na terenie Sosnowca, Katowic a także całego Śląska.

Co warto wiedzieć o tynkach maszynowych i agregatach?

Tynkowanie domów

Najczęściej wykonujemy tynki wewnętrzne w budowanych domach jednorodzinnych. Najczęściej są to domy z poddaszem użytkowym. Tynkowanie maszynowe zasadniczo wykonujemy tynkiem gipsowym lekkim BETA Dolina Nidy. Tynkujemy wszystkie ściany wewnętrzne, oraz sufity. Najczęściej na poddaszu przewidziany jest sufit podwieszany, więc nie ma potrzeby tynkowania. Do prac tynkarskich używamy własnego agregatu tynkarskiego.

Tynkowanie maszynowe (natryskowe) – KOMPENDIUM | Farby KABE Polska Sp. z  o.o.

Tynkowanie budynków użytkowych

Przykładem może być tynkowanie schroniska dla psów i innych zwierząt w Sosnowcu. Podejmujemy się również takich nietypowych zleceń. Tym razem do tynkowania użyliśmy tynku cementowo – wapiennego Sandberg. Pracom tynkarskim podlegały pomieszczenia personelu i niektórych zwierząt – przyszłych mieszkańców schroniska. Prace tynkarskie wykonywaliśmy z użyciem własnego sprzętu.

TYNKI -

Tynkowanie mieszkań

Jeśli prowadzisz lub planujesz generalny remont mieszania w budynku wielorodzinnym (bloku), warto pomyśleć o położeniu nowych tynków. Tym bardziej jeśli mamy do czynienia z budynkiem wybudowanym w latach słusznie minionych. Po położeniu nowych tynków ściany zyskają równą strukturę, co ułatwi ich późniejsza aranżację.

Tynki maszynowe agregatem Warszawa Włochy

Tynkowanie biurowców

W dobie boomu inwestycyjnego często dostajemy zapytania, czy podejmiemy się położenia tynków w nowo powstałych budynkach biurowych. Tak, dla nas tynkowanie biurówców to nie nowość. Posiadamy odpowiedni sprzęt i zasoby ludzkie, aby podołać nawet największej inwestycji. Zapraszamy do współpracy.

Tynki maszynowe gipsowe, cementowo-wapienne - cena, nakładanie

Co oferujemy?

Jesteśmy specjalistami w tym, co robimy. Kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie tynkowania wnętrz różnego rodzaju budynków pozwoliło uplasować się nam w czołówce najlepszych firm tynkarskich naszego regionu. Ilość wykonanych zleceń i zadowolonych Klientów liczymy w setkach. Będziemy zobowiązani jeśli będziemy mogli wykonać usługi tynkowania w Twoim budynku.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

SUMY-BUD

SUMY-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

UL. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 8

41-200 SOSNOWIEC

tel. 884 640 734

e-mail: sumybud3@gmail.com

www.firmbook.eu/sumy-bud-tynki-maszynowe-sosnowiec-slask

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.