PLATYNOWY

PMT Forma - produkcja odżywek białkowych

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: PMT Forma - produkcja odżywek białkowych Kraj:
Polska
NIP: 7252323781    Sprawdź rejestry   
Miasto: Łódź Ulica: Piotrkowska 80 Kod pocztowy: 90-102
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

PMT Forma - produkcja odżywek białkowych

SKLEP INTERNETOWY

 

PMT Forma to zakład produkcji kontraktowej wysokiej jakości suplementów diety oraz odżywek dla sportowców. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów, które pomagają w prosty i przyjemny sposób urozmaicić i wzbogacić codzienną dietę.

PMT Forma produkuje odżywki i suplementy diety dla sportowców oraz środki spożywcze dla osób aktywnych. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi. Ponieważ znaczna część asortymentu jest kierowana do osób trenujących wyczynowo, firma kładzie duży nacisk na skuteczność działania oraz najwyższą jakość użytych składników.

Ashwagandha Bio 60 kaps. Vcaps® Plus

Produkty nie zawierają substancji znajdujących się na liście WADA, a surowce nabywane są wyłącznie od sprawdzonych w wieloletniej współpracy dostawców, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo ich stosowania.

Jakość produktów oraz proces ich produkcji pozytywnie ocenił Urząd Antydopingowy, z którym firma współpracuje w zakresie propagowania filozofii „no doping”. Produkty ceni i od lat stosuje wielu czołowych sportowców, a do najznakomitszych partnerów należą: Polski Związek Lekkiej Atletyki, Polski Związek Wioślarstwa. Odbiorcami w naszym kraju jest też wiele innych związków oraz liczących się w swoich dyscyplinach klubów sportowych.

Szeroka oferta, najwyższa jakość oraz aktywna postawa w walce z dopingiem w sporcie to podstawy sukcesu, stawiającego markę PMT Forma w ścisłym gronie najlepszych producentów odżywek i suplementów dla sportowców. Produkty PMT Forma są dostępne w klubach fitness, sklepach z odżywkami i zdrową żywnością, sklepach rowerowych oraz w sklepach internetowych.

Produkcja odżywek białkowych

Niezależnie od tego, czy jesteś kulturystą, czy po prostu dbasz o swój wygląd i zdrowie z pewnością wiesz, czym są odzywki białkowe. Decydując się na własną linię suplementów diety nie można o nich zapominać. Dlaczego? Ponieważ jest to produkt, po który sięgają zarówno profesjonaliści, jak i osoby amatorsko uprawiające sport. Jednak o czym należy pamiętać przy produkcji tego rodzaju suplementów?

Rodzaj odżywek białkowych

Pierwszym i równocześnie najważniejszym punktem na liście przygotowawczej do produkcji odżywek białkowych jest ich rodzaj. Obecnie dostępne są trzy rodzaje:

  •  WPI – czyli izolat białka serwatki, który zawiera około 95% białka,
  •  WPC – czyli koncentrat białka serwatki, który zawiera około 85% białka,
  •  WPH – czyli hydrolizat białka serwatki, czyli białko w czystej, stuprocentowej postaci.

Wybór konkretnego rodzaju jest kwestią najważniejszą. Ponieważ to od niego zależy grono twoich klientów.  Produkcja odżywek białkowych to wyjście naprzeciw tym, którzy w swojej diecie szukają bezpiecznego sposobu na uzupełnienie poziomu białka.

 

Rozwój

Marka PMT Forma i jej produkty od samego początku stały się rewolucją na rynku suplementów diety. Przygotowywane przez profesjonalistów, testowane i opiniowane przez najwybitniejszych sportowców, wciąż doskonalone dzięki współpracy z najbardziej wymagającymi klientami, tworzą idealną ofertę dla każdego, kto pracuje nad swoim ciałem. Z dnia na dzień rozwijamy się i zdobywamy coraz więcej nagród, partnerów handlowych oraz klientów, nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami.

Zaawansowana technologia i innowacje

W naszym zaawansowanym technologicznie laboratorium tworzymy, testujemy, doskonalimy i wdrażamy. Wykwalifikowana i kompetentna kadra dokładnie kontroluje proces technologiczny, by w efekcie powstał doskonały produkt. Nasza bogata i innowacyjna linia suplementów diety i odżywek pozwoli każdemu stworzyć indywidualny i skuteczny program osiągnięcia pożądanego ideału.

Badania i kontrola jakości

Jako czołowy producent suplementów diety i środków specjalnego przeznaczenia, chcąc sprostać rosnącym wymaganiom rynku oraz dla zapewnienia właściwej jakości produktów współpracujemy z najlepszymi dostawcami produktów i surowców. Każda dostawa jest kontrolowana tak, aby finalny produkt był idealny. Jakość jest dla nas najważniejsza. Systematyczne doskonalenie produktów jest wynikiem nie tylko testów i analiz, ale także zebranych opinii od najbardziej wymagających klientów – sportowców. Dlatego z dumą sygnujemy nasze logo na każdym produkcie, potwierdzając najlepszą klasę i jakość.

Doświadczenie

Od wielu lat zajmujemy się sportem. Wielu z nas uprawiało i dalej uprawia zawodowo różne dyscypliny sportowe. Wiemy, co jest potrzebne, by wygrać walkę z przeciwnikiem, z samym sobą i stanąć na najwyższym stopniu podium. Dzięki temu staliśmy się uznanym dostawcą najwyższej jakości suplementów diety. Nasze produkty są dostępne w wielu krajach, na różnych kontynentach.

Produkcja odżywek białkowych

Produkowanie suplementów diety jest przedsięwzięciem trudnym i wymagającym odpowiednich kompetencji. Nie możesz zapomnieć o szeregu zezwoleń czy zgód, bez których twój produkt nie będzie mógł być sprzedawany. W ramach współpracy kontraktowej wszystkie aspekty prawne zostaną wykonane za ciebie. Wsparcie, które otrzymasz od Regnummilk pozwoli cieszyć się pozytywnymi aspektami produkcji suplementów. A wszelkie problemy czy wątpliwości będą rozwiązywane wspólnie, z wykorzystaniem doświadczenia i wiedzy pracowników.

CERTYFIKAT FIRMA WIARYGODNA E-BIZNESOWO

Firmę PMT Forma - produkcja odżywek białkowych wyróżnia status firmy wiarygodnej e-biznesowo. To firma rzetelna, uczciwa i godna zaufania co potwierdza zespół platformy FIRMBOOK

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

PMT Forma - produkcja odżywek białkowych

PMT Forma - produkcja odżywek białkowych

ul. Piotrkowska 80

90-102 Łódź

tel. 791 853 606

e-mail: pmt.biuro@gmail.com , pmt.forma@gmail.com

www.firmbook.eu/suplementy-diety-odzywki-bialkowe-produkcja-sprzedaz

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.