PLATYNOWY

SYNTONEX WYNAJEM SAMOCHODÓW

Nazwa: SYNTONEX WYNAJEM SAMOCHODÓW Kraj:
Polska
NIP: 9552546405    Sprawdź rejestry   
Miasto: Szczecin Ulica: Anhellego 15 Kod pocztowy: 71-037
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O nas

Nasza firma zlokalizowana jest w  Szczecinie  5 km od centrum miasta  i około 10 km od granic  z Niemcami w Lubieszynie i Kołbaskowie. Oferujemy wynajem samochodów dostawczych  typu blaszak, kontener, brygadówka o przestrzeni ładunkowej od 1,6mb do 4,7mb  i powierzchni załadunku od 1 do 10 europalet, a także samochody  osobowe 7 i 9 miejscowe.

Samochody z naszej oferty to pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony, więc do ich kierowania wymagane jest tylko prawo jazdy kat. B. Wszystkie nasze samochody są w nienagannym stanie technicznym. Wynajmujemy samochody dla  osób prywatnych i firm.

Jeżeli potrzebujesz  przewieźć jakiś towar, meble, samodzielnie  zorganizować  przeprowadzkę to wynajem samochodu jest najlepszym rozwiązaniem.

Jeżeli prowadzisz firmę i pilnie  potrzebujesz dodatkowego  samochodu na  kilka dni , na kilka miesięcy lub na dłużej to nasza oferta  z naszymi atrakcyjnymi cenami i rabatami dla stałych klientów na pewno sprosta twoim oczekiwaniom.

Oferujemy wynajem krótko-, średnio-,  i długoterminowy. W każdej opcji zawsze w  konkurencyjnych cenach oraz przejrzystych warunkach wynajmu. Samochód odbierasz z pełnym zbiornikiem , czysty i gotowy do jazdy.

 

Miałeś kolizję, wypadek ? Potrzebujesz pilnie samochodu zastępczego ?

Wynajmujemy samochody zastępcze z OC sprawcy . Każdy poszkodowany ma prawo do wynajęcia auta zastępczego w dowolnej firmie. Prowadzisz firmę ?  W razie wypadku czy kolizji uniemożliwiającej korzystanie z własnego pojazdu  potrzebujesz auta zastępczego natychmiast, dlatego po zaistnieniu zdarzenia drogowego z winy innego uczestnika ruchu zadzwoń i  zarezerwuj samochód, a nasz pracownik  podstawi go w wybranym  przez ciebie czasie i miejscu. Przekazanie samochodu zajmie około 10 minut. Zwrot samochodu zastępczego następuje po naprawie twojego  auta lub  po przelaniu kwoty  odszkodowania przez  ubezpieczyciela. Samochód zastępczy z OC sprawcy wypożyczany jest  bezgotówkowo.

W razie  pytań zadzwoń na nr tel:
+48 724 378 358
lub napisz na adres
sos@syntonex.pl

 
 

SYNTONEX

 

Kontakt z nami

 

  • ul. Anhellego 15, 71-037 Szczecin
 
 
 
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.