PLATYNOWY

MARKETING COMMUNICATION ACADEMY

Nazwa: MARKETING COMMUNICATION ACADEMY Kraj:
Polska
NIP: 5261020808    Sprawdź rejestry   
Miasto: Warszawa Ulica: Kazimierza Promyka 3/148 Kod pocztowy: 01-604
Telefon: 660 805 660 Email: info@mca.edu.pl Strona WWW: www.mca.edu.pl
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

MARKETING COMMUNICATION ACADEMY

 

O nas

Marketing Communication Academy jest miejscem, w którym chcemy dzielić się z Państwem wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów w dziedzinie komunikacji marketingowej. Wszyscy w MCA jesteśmy praktykami, których głównym zajęciem jest projektowanie i realizacja kampanii. W Akademii przekazujemy Państwu wiedzę, którą zdobywaliśmy latami pracy na rynku, nie tylko polskim.


Grupa różnych ludzi o spotkanie biznesowe
 

Akademia Komunikacji Marketingowej, czyli zorganizowane na wysokim poziomie miejsce, gdzie marketerzy będą mogli zapoznać się zarówno z teorią komunikacji marketingowej, narzędziami komunikacji, jak i sposobami ich skutecznego wykorzystania.

 

1. Specjalizacja w marketingu

Pierwsze seminarium poświęcone komunikacji marketingowej zorganizowaliśmy 17 czerwca 2002 roku. Od tego czasu pozostajemy wierni "specjalizacji". Nie szkolimy ze "wszystkiego". Budujemy markę, która ma dawać wartość naszym absolwentom.
 

2. Wiedza kompletna

Przede wszystkim MCA to jedno z niewielu miejsc, gdzie można zdobyć pełną wiedzę o komunikacji marketingowej w ramach pełnego programu. Zajęcia w MCA trwają kilka dni, zajęcia z jednego tematu trwają cały dzień tak, aby wykładowca zdążył przekazać całość materiału i rozwiać wszelkie wątpliwości słuchaczy. Nie ograniczamy czasu "penetracji" tematu do kilkudziesięciu minut, czasami zajęcia przeciągają się do wieczora przy dyskusjach nad problemami naszych Klientów.
 

3. Praktyka i inspiracja

Różnorodność narzędzi komunikacyjnych i zaawansowane techniki nie mają odbicia w żadnym programie nauczania. Uczelnie przekazują wiedzę czysto teoretyczną. Chcielibyśmy, aby w Akademii słuchacze znaleźli poza teorią komunikacji, przede wszystkim praktykę. Aby mogli nie tylko spotkać ludzi, którzy na co dzień zajmują się realizacją programów komunikacyjnych, ale przede wszystkim poznać praktyczne przykłady zastosowań.
 

4. Lojalność Klientów MCA

Wielu słuchaczy MCA do nas powraca na kolejne zajęcia tematyczne. Sukcesywnie rośnie grupa osób dyplomowanych przez MCA. Z niektórymi słuchaczami spotykamy się po 7 latach... Znakomita większość firm szkoliła u nas więcej niż jedną osobę.
 

5. Przyjazna atmosfera zajęć

Grupy na seminariach MCA liczą maksymalnie kilkanaście osób. Robimy tak w celu zbudowania atmosfery spotkania towarzyskiego. Taka wielkość grup pozwala na zachowanie pełnej interaktywności i otwartości słuchaczy, co z kolei zapewnia pełnię wykorzystania czasu zajęć.


biznesmeni i kobiety biznesu spotykają się na burze mózgów
 

Oferta

Program Master

Program zajęć Marketing Communication Academy

Programem MCA staraliśmy się objąć wszystkie aspekty planowania komunikacji marketingowej.

Przekażemy podstawy teoretyczne, aspekty kreatywne i badawcze, ale przede wszystkim zakres praktycznych zastosowań narzędzi komunikacyjnych.

Zajęcia będą odbywały się zgodnie z timingiem zajęć w miejscu adekwatnym dla MCA. Zajęcia podzielone są na kolejne „sesje”, których program ulega minimalnym modyfikacjom. Zachowana zostaje podstawowa logika układu - od ogółu do szczegółu.

Seminaria planowane są w weekendy ze względu na obowiązki zawodowe prowadzących i uczestników.

Szczególny nacisk kładziemy na strategię marketingową i strategiczne podejście do stosowanych narzędzi komunikacji marketingowej. Planowanie strategiczne odbywa się bowiem zazwyczaj po stronie Klienta lub z udziałem agencji. Jest podstawą dla wszelkich dalszych działań marketingowych.

Uczestnicy pełnego programu MCA na zakończenie sesji otrzymują kwestionariusz (test) z pytaniami od wykładowców. Na podstawie odpowiedzi na pytania merytoryczne i opracowanego projektu będzie przyznawany dyplom MCA dla każdego uczestnika i tytuł „Master in Communication & Advertising”.

Program MCA obejmuje całe spektrum komunikacji marketingowej, od strategii i kreacji aż po narzędzia komunikacji bezpośredniej i e-marketing. Opieramy się przede wszystkim na praktyce analizując i realizując, w czasie zajęć, prawdziwe programy marketingowe.


Ręka trzymająca megafon widok z boku
 

Seminaria "In-company"

Mamy nadzieję, że będzie to nowość na polskim rynku szkoleniowym. Nowość nie tylko w sensie organizacyjnym ale przede wszystkim, w zrozumieniu potrzeb słuchaczy. Chcemy zaoferować Wam wiedzę i doświadczenie naszych wykładowców na zajęciach bezpośrednio w Waszej firmie. Co oferujemy?

Nasza propozycja jest skierowana do wszystkich firm, które chcą szkolić swoich pracowników z komunikacji marketingowej. Nie zakładamy minimalnej wielkości grupy. Może to być nawet jedna osoba. Wtedy szkolenie przekształci się bardziej w indywidualne konsultacje.

Szkolenie odbywa się u Was w firmie. Nasz wykładowca prowadzi zajęcia bezpośrednio w Waszej siedzibie. Nie dezorganizuje to pracy firmy jak wtedy, gdy słuchacze udają się na kilka dni szkolenia. Wielkość grupy Zależy wyłącznie od Was. Jak wspomnieliśmy może to być jedna osoba. Ponieważ mówimy o komunikacji, aby taka była zachowana również na szkoleniu, maksymalna liczba osób w grupie nie powinna przekraczać 10.


Kompozycja płaska świeckich abstrakcyjnych innowacji
 

 

Warsztaty marketingowe

Warsztaty eksperckie to spotkania przeznaczone na dogłębne poznanie narzędzi strategicznych. W formie interaktywnej dyskusji analizujemy poszczególne narzędzia i aktualizujemy wiedzę o nich w odniesieniu do zmieniającej się rzeczywistości marketingowej. Ideą nadrzędną warsztatów jest dochodzenie do "prawdy", a nie jej autorytatywne przekazywanie.
 

Dla kogo?:

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich zajmujących się marketingiem na co dzień jak i dla osób zainteresowanych aktualizacją wiedzy na podstawie doświadczenia prowadzącego i pozostałych uczestników spotkania. Zaangażowanie w czasie spotkania wszystkich uczestników utrwala wiedzę i pozwala na lepsze jej zrozumienie.

To Uczestnicy tworzą/piszą projekty strategii komunikacji marki, a nie tylko obserwują ten proces. W ten sposób łatwiej jest dostrzec logikę powstawania projektu i znaleźć inspirację do planowania własnej marki.

Warsztaty prowadzi Maciej Tesławski

 

Tematy warsztatów i zgłoszenie:

 


Współpracownicy na spotkaniu w pracy
 

Wykładowcy Marketing Communication Academy

Są ekspertami w swoich dziedzinach, uznanymi przez rynek i większość szkół marketingowych. Posiadają ogromną wiedzę z całego obszaru komunikacji marketingowej, ale przede wszystkim doświadczenie, zdobyte w czasie pracy nad projektami komunikacji marketingowej.

Ich wieloletnie doświadczenie potwierdzają najlepiej sukcesy firm, których są szefami. Istnieją i doskonale sobie radzą na, jakże trudnym, rynku marketingowym. Wykładowcy będą zarazem opiekunami słuchaczy. Będą prowadzili ich w czasie zajęć i poza zajęciami przez zawiłości projektów komunikacyjnych. Chcemy aby byli bliscy, aby służyli radą i pomocą słuchaczom MCA. Zw łaszcza tym z Państwa, którzy zdecydowali się na pełny program zajęć MCA.


Płatności Pay Retail Tracnsaction Koszt Koncepcja
 

Kontakt

MARKETING COMMUNICATION ACADEMY

MARKETING COMMUNICATION ACADEMY

 

ul. Kazimierza Promyka 3/148

01-604 Warszawa

Tel. 660 805 660

E-mail: info@mca.edu.pl

Nasz formularz kontaktowy

Nasza strona – Kliknij

Nasz Fanpage – Kliknij

Nasz Firmpage – Kliknij

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.