Kategorie

Edukacja/Nauczanie, Szkolenia/Coaching
https://www.firmbook.eu/szkola-tanca-dla-mlodziezy-pruszkow-warszawa

UKS Top Dance

Nazwa: UKS Top Dance Kraj:
Polska
NIP: 5342600160    Sprawdź rejestry   
Województwo: mazowieckie Miasto: Pruszków Ulica: Lipowa 31 Kod pocztowy: 05-800

Opis

Warszawska szkoła tańca Top Dance prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. W ofercie jest m.in. taniec sportowy i towarzyski. Dla najmłodszej grupy wiekowej instruktorzy polecają zajęcia z rytmiki. Lekcje odbywają się w Pruszkowie i na warszawskim Ursusie w nowoczesnej przestronnej hali widowiskowo-sportowej. W miesiącach wakacyjnych organizowane są letnie obozy i taneczne półkolonie.

UKS TOP DANCE

UKS TOP DANCE jest pierwszym klubem sportowym w powiecie Pruszkowskim z dyscypliną sportowy taniec towarzyski. Działa na terenie całej Polski oraz zagranicą. UKS TOP DANCE został założony w kwietniu 2019 roku. Celami UKS TOP DANCE są m.in:

 • Upowszechnianie i rozwijanie rekreacji fizycznej i sportu
 • Popularyzowanie sportowego tańca towarzyskiego
 • Promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia
 • Organizowanie imprez i zawodów sportowych
 • Współpraca z innymi organizacjami w dziedzinie kultury fizycznej

Trenerami klubu są znani polskie tancerzy z bagażem sukcesów, doświadczeni trenerzy, więcej o naszej kadrze przeczytasz tu.

Już w pierwszym roku działalności klubu, zawodnicy UKS Top Dance uzyskali tytuły mistrzów i wicemistrzów Polski, medalistów mistrzostw Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego i zwyciężyli podczas dużej ilości Ogólnopolskich turniejów.

Klub się wyróżnia na tle innych szkół tańca na terenie Powiatu Pruszkowskiego i okolic swoim ciągłym rozwojem i dbaniem o zawodników. W roku 2020 po za stałymi zajęciami zostało zorganizowano 60 godzin bezpłatnych warsztatów w tym szkolenia z wybitnymi ekspertami z branży tanecznej i psychologiem sportu.

Klub wspiera swoich zawodników w pozyskiwaniu stypendiów i dofinansowania ze środków publicznych oraz w poszukaniach sponsorów z branży tanecznej (stroje, buty, itp.).

Klub organizuje turnieje Ogólnopolskie i w 2020 z sukcesem odbyło się aż dwie imprezy taneczne.

UKS TOP DANCE jest członkiem zwyczajnym Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego (MZTS) który jest członkiem Federacji Tańca Sportowego (FTS).

UKS TOP DANCE
Adres:
Ul. Lipowa 31, 05-800, Pruszków
Ul. Stołeczna 182, 05-083, Zaborów
E-mail:
uks.topdance@gmail.com
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.