CENTRUM SZKOLENIOWE PRESTIGO Danuta Zaczek

Nazwa: CENTRUM SZKOLENIOWE PRESTIGO Danuta Zaczek Kraj:
Polska
NIP: 9580918540    Sprawdź rejestry   
Miasto: Rumia Ulica: Jana z Kolna 2A Kod pocztowy: 84-230
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 24 1160 2202 0000 0003 2381 2368

Płatność gotówką

Opis

CENTRUM SZKOLENIOWE PRESTIGO Danuta Zaczek

 

Kursy krawieckie – Trójmiasto

Zapraszamy do zapisania się na nasze kursy krawieckie. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w naszej Pracowni Krawieckiej w Rumi (blisko Gdyni). Warsztaty krawieckie i kursy są przeznaczone dla dziecidorosłych oraz całych rodzin. To świetna zabawa i przyjemność połączona z pożyteczną nauką. Bez względu na wybór kursu – gwarantujemy, że sporo się Państwo nauczą. Ponadto każdy kurs krawiecki oferujemy w bardzo przystępnych cenach. Nauka szycia sprawdzi się w życiu codziennym. Projektowanie i tworzenie nowych ubrań? Dlaczego nie! Wystarczy zrobić pierwszy krok i zapisać się na nasze zajęcia. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i prowadzimy kursy w dni powszednie oraz weekendy. W rezultacie każdy znajdzie dogodny termin, aby postawić na rozwój w postaci kursu kroju i szycia. Zajęcia prowadzimy w miłej, przyjemnej atmosferze. Odpowiada za to sympatyczna Pani Danuta, która uwielbia przekazywać wiedzę oraz dzielić się swoim doświadczeniem. Zapraszamy serdecznie do kontaktu – kurs szycia – Gdańsk to znakomita opcja dla każdego!

 

 

Nasza Pracownia krawiecka

Szycie wraca do łask, a dobra krawcowa to dziś skarb. Liczy się także unikatowość i oryginalność własnych ubrań, uszytych na miarę i z wysokiej jakości materiałów, czego w sklepach jest coraz mniej. Satysfakcja z własnoręcznie uszytego projektu jest bezcenna!
Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa naszą ofertę – kursy krawieckie i warsztaty. Jest to niebywała okazja i możliwość, aby rozpocząć przygodę z szyciem i zakochać się w nim już na zawsze.

Kurs kroju i szycia Szkolenia Krawieckie Rumia

Masz niepowtarzalną okazję, aby nauczyć się własnoręcznie projektować i tworzyć odzież dla siebie.

Szycie wraca do łask, a dobra krawcowa to dziś skarb. Liczy się także unikatowość i oryginalność własnych ubrań, uszytych na miarę i z wysokiej jakości materiałów, czego w sklepach jest coraz mniej. Satysfakcja z własnoręcznie uszytego projektu jest bezcenna!

Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa naszą ofertę – kursy krawieckie i warsztaty. Jest to niebywała okazja i możliwość, aby rozpocząć przygodę z szyciem i zakochać się w nim już na zawsze. Uczymy od podstaw – kroju i obsługi maszyny do szycia, zdradzamy tajniki doświadczonej krawcowej, a przede wszystkim świetnie się przy tym bawimy. Oferujemy również kursy na wyższych poziomach kunsztu krawieckiego – dla średnio- i zaawansowanych.

Kurs krawiecki dla rodziców z dziećmi

Chcesz nabyć nowe umiejętności przydatne w życiu lub rozwinąć się w zakresie szycia odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej? Przyjdź do nas, gwarantujemy skuteczną naukę w przemiłej atmosferze!

Nasza Pracownia Krawiecka mieści się w Rumi w niezwykle malowniczym miejscu w sąsiedztwie domków i otoczeniu ogrodu. Tu nie tylko nauczysz się nowych rzeczy, ale i odpoczniesz w spokojnej i domowej atmosferze. Jesteśmy świeżo po remoncie, po to aby nasi kursanci czuli się u nas komfortowo, mieli wygodne miejsce do szycia, ale także do wspólnych rozmów przy kubku pysznej herbaty czy kawy.

Kurs krawiecki dla rodziców z dziećmi

Zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze, w małej grupie (maksymalnie 4-5 osób), co pozwala na ciągły kontakt z osobą prowadzącą zajęcia. Osoby chętne mogą przynieść swoją maszynę do szycia.

Realizujemy także warsztaty i kursy wieczorowe (16-20) lub weekendowe (9-15) oraz wg indywidualnych zamówień.

Oprócz naszej standardowej oferty kursów krawieckich o różnym stopniu zaawansowania, zapraszamy Was na kursy tematyczne – szycia bluzy dresowej, torby eko oraz Dni Otwarte w naszej Pracowni. Obserwuj nas na Szkolenia Krawieckie >>

Szkolenia Krawieckie to niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się własnoręcznie projektować i tworzyć odzież dla siebie. Serdecznie Was zapraszamy!

Sprawdź naszą aktualną ofertę kursów i warsztatów >>

Zobacz co ciekawego dzieję się u nas w ostatnim czasie:

//www.facebook.com/szkoleniakrawieckie/

//www.instagram.com/centrumszkolenioweprestigo/

Pracownia Krawiecka w Rumi to miejsce stworzone z pasji i miłości do szycia. Wszystkie kursy krawieckie i warsztaty prowadzone są tutaj osobiście i wyłącznie przeze mnie – doświadczoną krawcową z 37-letnim stażem w tym fachu. Jak sprawdza się to w praktyce? Zobacz opinie naszych kursantów >>

 

Katarzyna Figura i Pani Danuta, spotkanie

 

Kursy i warsztaty

To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się własnoręcznie projektować i tworzyć odzież dla siebie!

Wybierz kurs krawiecki lub warsztat i sprawdź jakie to proste!

 

 

KONTAKT :

CENTRUM SZKOLENIOWE PRESTIGO Danuta Zaczek

CENTRUM SZKOLENIOWE PRESTIGO

Danuta Zaczek

ul. Jana z Kolna 2A

84-230 Rumia

+48 694 522 508
biuro@szkoleniakrawieckie.pl

NASZA STRONA WWW - KLIKNIJ

STRONA NASZEJ FIRMY NA FACEBOOKU - KLIKNIJ

www.firmbook.eu/szkolenia-krawieckie-rumia-gdynia-trojmiasto

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.