HAGA

Nazwa: HAGA Kraj:
Polska
NIP: 8571807059    Sprawdź rejestry   
Województwo: zachodniopomorskie Miasto: Nowogard Ulica: Wojska Polskiego 3 Kod pocztowy: 72-200
Telefon: 609947940 Email: biuro@ehaga.pl Strona WWW: ehaga.pl

Opis

Przedsiębiorstwo Haga proponuje udział w specjalistycznych szkoleniach przygotowujących do pracy w rozmaitych branżach. Klienci mogą wykupić kurs dla inspektora BHP, operatora wózka widłowego oraz wielu różnych maszyn budowlanych, montera rusztowań i systemów fotowoltaicznych, spawaczy. Kształcenie składa się z bloku teoretycznego i ćwiczeń praktycznych. Zajęcia prowadzą doświadczeni specjaliści.

Ośrodek szkolenia zawodowego HAGA - woj. zachodniopomorskie


Zapraszamy na specjalistyczne kursy zawodowe oraz szkolenia maszynowe w Szczecinie, Koszalinie i Nowogardzie, skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych. Zapewniamy też usługi BHP na wysokim poziomie oraz szeroką ofertę edukacyjną skierowaną do przedstawicieli wielu branż. HAGA to profesjonalny ośrodek szkolenia zawodowego w woj. zachodniopomorskim, zrzeszający wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Możesz skorzystać z naszej bogatej oferty edukacyjnej i poprawić kompetencje, stymulując rozwój swojej kariery!

Twoja droga do sukcesu
 
Szkolenia BHP
 
 
Szkolenia operatorów maszyn budowlanych
 
 
Spawalnictwo
 
 
Szkolenia UDT
 
 
Szkolenia fotowoltaniczne
 
 
Szkolenia przy pracach na wysokości
 
 
Szkolenia inne
 
 
Szkolenia elektroenergetyczne
 

Kursy zawodowe - Nowogard, Koszalin, Szczecin

Skorzystaj z naszych usług i zdobądź cenne kwalifikacje, które pozwolą Ci rozwinąć swoje kompetencje. Proponujemy profesjonalne kursy zawodowe prowadzone przez najlepszych specjalistów z branży. Ukończenie ich pozwoli Ci zdobyć uprawnienia do przyszłego fachu i rozpocząć nową, dobrze płatną pracę. Obecnie w Polsce potrzeba wielu fachowców, którzy znajdą zatrudnienie w branży przemysłowej. W katalogu znajdziesz szkolenia dla m.in.:

Szczególnie polecamy nasze szkolenia maszynowe na operatorów różnego typu urządzeń wykorzystywanych w branży budowlanej czy logistycznej. Dzięki obsłudze wózka widłowego możesz znaleźć atrakcyjne zatrudnienie w fabrykach czy magazynach, które wiąże się z dobrym wynagrodzeniem. Kurs w naszym ośrodku trwa w sumie 8 godzin i w jego trakcie zdobędziesz wiedzę praktyczną i teoretyczną niezbędną w nowym zawodzie. Na zakończenie programu edukacyjnego przewidziany jest egzamin, po którym uzyskasz uprawnienia UDT.

Katalog usług ośrodka HAGA zawiera też specjalistyczne szkolenia związane z pracami na wysokościach. W zakres kursów zawodowych tej kategorii wchodzi program dla przyszłych monterów rusztowań, który pomoże Ci zdobyć nowe kompetencje. Instruktaż podzielony jest na część teoretyczną i praktyczną, na każdą z nich poświęcono w sumie 40 godzin. Aby otrzymać niezbędne uprawnienia do montażu i demontażu konstrukcji na wysokościach, musisz pozytywnie zdać egzamin przed komisją powołaną przez IMBiGS.

Nauka nigdy nie była tak łatwa

Ośrodek szkolenia zawodowego HAGA
– kursy maszynowe i budowlane

 

Firma HAGA powstała z myślą o wspieraniu ludzi w zdobywaniu nowych umiejętności i poszerzaniu wiedzy. To jest nie tylko nasz cel, ale także wielka pasja. Dzięki bogatej ofercie kursów zawodowych i oddanemu zespołowi instruktorów nauka z nami staje się łatwa, przyjemna i niedroga.

Przejrzyj naszą ofertę szkoleń specjalistycznych – maszynowych oraz budowlanych na terenie woj. zachodniopomorskiego – Nowogardu, Koszalina oraz Szczecina i zadzwoń, aby umówić się na spotkanie wprowadzające.

Kursy zawodowe HAGA
Nadchodzące wydarzenia
Zapisz się na kurs
 

Szkolenia maszynowe i budowlane w Koszalinie i Szczecinie

Obecnie branża budowlana w Polsce przechodzi intensywny rozwój i nieustannie potrzebuje wykwalifikowanych specjalistów. Z pomocą naszych profesjonalnych szkoleń maszynowych, dostępnych m.in. w Szczecinie, możesz stać się atrakcyjnym nabytkiem dla przedstawicieli tego sektora. Kursy ośrodka HAGA opracowane są z myślą o aktualnych potrzebach rynku, dlatego z ich pomocą bez problemu znajdziesz ciekawe zatrudnienie, nie tylko w województwie zachodniopomorskim, ale też w całym kraju oraz za granicą.

Zapraszamy na specjalistyczny kurs na maszyny budowlane w Koszalinie, organizowany cyklicznie w naszym ośrodku lub na zlecenie klienta. Pakiet usług jest bardzo urozmaicony i obejmuje szkolenie zawodowe dla operatorów m.in.:

Prezentowane programy edukacyjne przeznaczone są dla osób dopiero zaczynających swoją karierę w branży budowlanej. Usługa jest skierowana do wszystkich osób pełnoletnich i nie musisz mieć specjalnych uprawnień, aby do nich przystąpić!

Przeważnie szkolenie maszynowe przeprowadzamy w Koszalinie, Szczecinie lub Nowogardzie i trwa ono około 8 godzin. W jego trakcie zyskasz szczegółową wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne, które doskonale przygotują Cię do nowej pracy w charakterze operatora. Kursy zawodowe z obsługi maszyn budowlanych nasz ośrodek kieruje do kandydatów indywidualnych, a także do firm i instytucji publicznych. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjny cennik usługi edukacyjnej, uzależniony między innymi od liczby zgłoszonych uczestników.

 

Usługi BHP Nowogard

Ważną część działalności ośrodka szkolenia zawodowego HAGA stanowią usługi BHP, świadczone w naszej siedzibie w Nowogardzie. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalistyczne kursy z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy prowadzone przez najlepszych instruktorów z branży. Oferta edukacyjna skierowana jest dla wszystkich osób zatrudnionych na stanowiskach roboczych, np. w branży budowlanej czy szeroko rozumianym przemyśle. Zapoznaj się ze szczegółowym programem, dostępnym na stronie i zapisz się na profesjonalny program jeszcze dziś!

Ukończenie specjalistycznego szkolenia BHP to obowiązek nowo zatrudnionej osoby, z którego rozliczany jest pracodawca. Jednak każde stanowisko robocze wiąże się z innymi, specyficznymi dla niego zagrożeniami, co powinny uwzględniać kursy z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Na wypadki i urazy są szczególnie narażone osoby sprawujące funkcje robotnicze, dla których przygotowaliśmy specjalistyczną ofertę edukacyjną.

Zgłoś się do naszego ośrodka szkolenia zawodowego w woj. zachodniopomorskim i popraw swoje kwalifikacje! Korzystając z prezentowanej oferty edukacyjnej, masz szansę rozpocząć ciekawą karierę w prężnie rozwijającej się branży. HAGA z siedzibą w Nowogardzie przeprowadza specjalistyczne kursy budowlane i maszynowe, opracowane i prowadzone przez najlepszych ekspertów branżowych. Zapraszamy na szkolenia klientów indywidualnych oraz firmy ze Szczecina, Koszalina i innych miast.

 
Kontakt
Skontaktuj się z nami
Adres:
Wojska Polskiego 3, 72-200 Nowogard / Szczecińska 70, 75-137 Koszalin
E-mail:
biuro@ehaga.pl
Telefon
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.