PLATYNOWY

TATOO COMBAT INK Rafał Zakrojko

Nazwa: TATOO COMBAT INK Rafał Zakrojko Kraj:
Polska
NIP: 7311864137    Sprawdź rejestry   
Miasto: Konstantynów Łódzki Ulica: Zgierska 25A Kod pocztowy: 95-050
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy

Opis

TATOO COMBAT INK Rafał Zakrojko

Studio tatuażu TATOO COMBAT INK znajduje się w Konstantynowie Łódzkim na ulicy Zgierskiej 25A.

Łączymy ze sobą szacunek do oldschoolu i otwartość na wszelkie nowinki, co widać nie tylko w wystroju lokalu, lecz przede wszystkim w profesjonalnym podejściu do tematu tatuażu i piercingu.

5 Veteran Tattoos That Define 'War Ink' | Military.com

Wieloletnie doświadczenie przekłada się na indywidualne nastawienie do każdego klienta. Dlatego w salonie dbamy w sposób szczególny o bardzo wysoki poziom autorskich tatuaży i zabiegów związanych z piercingiem. Cechuje nas także nienaganna higiena pracy, która jest równie ważna jak dobrze wykonany projekt.

Tattoo Pain Chart: the Most Painful Spots to Get Tattooed

Oprócz stałej ekipy, bardzo często odwiedzają nas zaprzyjaźnieni polscy i zagraniczni artyści, u których również możecie wykonać najwyższej jakości tatuaże. Zachęcamy do wcześniejszych zapisów drogą mailową. Oczywiście można nas również odwiedzić bez wcześniejszej zapowiedzi.

Full Back Combat Tattoo - Veteran Ink

Jeśli w Twojej głowie kiełkuje pomysł na tatuaż – podziel się nim z nami! Dobierzemy dla Ciebie artystę, który przygotuje dla Ciebie unikatowy wzór według Twoich wytycznych. Traktujemy sprawę poważnie, w końcu tatuaż to coś, co już na zawsze z Tobą zostanie. Jako doświadczeni pasjonaci chętnie służymy radą, tak abyś mógł podjąć świadomą decyzję, z której będziesz dumny.

Ile kosztują małe tatuaże?

Dlaczego powinieneś przyjść właśnie do nas? Bo kochamy to co robimy i chcemy dzielić się swoją pasją z innymi. Wybierając miejsce, do którego udasz się po swój pierwszy lub kolejny tatuaż, powinieneś mieć poczucie że dobrze trafiłeś. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyś chciał do nas wrócić

W TATOO COMBAT INK możesz liczyć na:

  • Indywidualny projekt tatuażu według Twojej wizji
  • Komfortowe warunki przed, podczas i po zabiegu
  • Przyjazną atmosferę tworzoną przez ludzi z zajawką
  • Kreatywność tatuatorów do Twojej pełnej dyspozycji
Czy tatuaże są zdrowe? - KtoMaLek

DOŚWIADCZENIE I KREATYWNOŚĆ

Mówiąc krótko: znamy się na tym, co robimy. Mamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy odpowiedzialni, pokorni i cały czas się uczymy. TATOO COMBAT INK tworzy ponad 30 unikatowych artystów, z których każdy chętnie stworzy dla Ciebie absolutne dzieło sztuki.

 

PASJA

Tatuowanie wprawia nas w przyjemną ekscytację. Dlatego, czekamy na Ciebie i Twoje niespełnione, jeszcze, marzenie o nowym i pięknym tatuażu.

Kontakt:

ul. Zgierska 25A

95-050 Konstantynów Łódzki

tel. 791 155 709

e-mail: 1908zkj@gmail.com

www.firmbook.eu/tatoo-combat-ink-salon-tatuazu-konstantynow-lodzki

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.