PLATYNOWY

PRYZMAT - TV TELEWIZJA INTERNETOWA I REKLAMY

Nazwa: PRYZMAT - TV TELEWIZJA INTERNETOWA I REKLAMY Kraj:
Polska
NIP: 6761774238    Sprawdź rejestry   
Miasto: Jasło Ulica: 3 Maja 23/3 Kod pocztowy: 38-200
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

PRYZMAT - TV

TELEWIZJA INTERNETOWA I REKLAMY

 

Jesteśmy polską, niezależną telewizją internetową. Jesteśmy po to, by przekazywać prawdę, bez spoglądania, co powiedzą inni. Tworzymy media, które głoszą określone wartości i z nimi chcemy dotrzeć do wszystkich.

W świecie, w którym różne ideologie pozbawiają człowieka tożsamości, my pokazujemy spoiwo, które łączyło ludzi przez wieki.

Darmowa telewizja internetowa – czy to legalne? | Systel Systemy  Teleinformatyczne

 

Telewizja Internetowa

Telewizję odbierać można dziś na kilka sposobów. Dostępne są cyfrowy sygnał naziemny, nadajniki satelitarne bądź telewizja kablowa. Żadne z tych rozwiązań nie jest pozbawione wad. Transmisja naziemna oferuje ubogi katalog kanałów. Telewizja satelitarna wymaga instalacji anteny, co w niektórych przypadkach może być mocno utrudnione. No to może kablówka? Tutaj do zalet zaliczyć można na pewno szeroki wachlarz kanałów oraz konkurencyjne ceny abonamentów. Wady? Są. O ile w miastach infrastruktura pozwala na telewizję kablową, o tyle na peryferiach nie jest to już tak oczywiste.

Telewizja internetowa – dlaczego warto? - ::4lomza.pl:: Regionalny Portal

 

Remedium na tle ww. rozwiązań może być telewizja internetowa. Co oferuje telewizja internetowa PRYZMAT - TV? Bogatą ofertę kanałów. A o to przecież chodzi. Do prawidłowego funkcjonowania telewizji internetowej potrzebne jest - jak wskazuje sama nazwa - stabilny dostęp do internetu.

 

PRYZMAT - TV - zalety

Oprócz samego dostępu do określonej ilości kanałów, udogodnień jest znacznie więcej. Jedną z kluczowych zalet telewizji internetowej jest jej mobilność. Skończyły się czasy, w których telewizję oglądać można wyłącznie w domu, okupując sofę w salonie. Decydując się na telewizję internetową, dostęp do niej jest możliwy z każdego urządzenia, które dysponuje dostępem do internetu. PRYZMAT - TV można oglądać zatem na laptopie, tablecie czy nawet smartfonie. Nie wyklucza to oczywiście oglądania telewizji w konserwatywnym wydaniu.

Darmowa telewizja internetowa dla każdego! Skorzystasz?

 

Współczesne telewizory w przeważającej większości dostosowane są do telewizji internetowej.

Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest elastyczność. Możliwe jest nagrywanie ulubionych programów czy ustawianie przypomnień, by nie ominąć planowanej emisji.

 

Telewizja internetowa PRYZMAT - TV

Kluczową kwestią będzie oczywiście cena telewizji internetowej. I w tym przypadku comiesięczne koszty często okażą się niższe, niż w przypadku bardziej tradycyjnych rozwiązań. Zwykło się mówić, że internetowa TV jest tańsza, choć przed podjęciem decyzji warto porównać dostępne oferty.

TV internetowa: TVP GO i 8 płatnych platform, ceny, oferta - Sprawdzone

 

Jeśli zsumuje się opłaty za internet i telewizję internetową, może wyjść drożej niż w przypadku wybrania pakietu internet+telewizja w klasycznej ofercie. Warto zatem rozejrzeć się za najlepszą ofertą, która dostępna jest w naszym miejscu zamieszkania. Tu przydatne mogą się okazać liczne porównywarki, dostępne w sieci.

Telewizja internetowa a tradycyjna - Media cyfrowe, mass media i inne 

 

Agencja reklamowa Jasło-kolejna branża naszych usług?

Od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą reklamową przedsiębiorstw na każdym etapie ich rozwoju. Uważnie słuchamy naszych klientów, analizujemy ich potrzeby i dostosowujemy strategie promocji do ich specyfiki. Zanim zaczniemy planować strategie, tworzyć projekty graficzne musimy dobrze poznać produkt, który mamy reklamować, jego rynek docelowy i konkurencję.

Reklama wewnętrzna – PRYZMAT – PRODUCENT REKLAM

 

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi marketingowe. Zajmujemy się planowaniem, realizacją i monitoringiem działań reklamowych. Nasz zespół to eksperci w tworzeniu specjalistycznej i skutecznej komunikacji marketingowej. Pomagajmy naszym klientom rozwijać biznes i odnosić sukcesy w ich branżach. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, a także wdrażamy innowacyjne rozwiązania, podążając za dynamicznie rozwijającą się technologią i zmieniającymi się trendami w reklamie i działaniach marketingowych.

Pryzmat optyczny trójkątny 25x25x25 szklany tęcza - Sklep, Opinie, Cena w  Allegro.pl

Lubimy reklamę, lubimy naszych klientów, lubimy nasze miasto.
Jeśli szukacie agencji reklamowej z Jasła i okolic to jesteśmy do dyspozycji :)

 

 

KONTAKT :

PRYZMAT - TV TELEWIZJA INTERNETOWA I REKLAMY

PRYZMAT - TV

TELEWIZJA INTERNETOWA I REKLAMY

ul. 3 Maja 23/3

38-200 Jasło

tel. 579 248 345

e-mail: wieslaw.ptv@gmail.com , telewizja.pryzmat@gmail.com

www.firmbook.eu/telewizja-internetowa-i-reklamy-jaslo

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ    NASZ KANAŁ NA YOUTUBE - KLIKNIJ jak zarabiac na youtube ikona – SferaDomen.pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.