E-covidtest.com

Nazwa: E-covidtest.com Kraj:
Polska
NIP: 5371537748    Sprawdź rejestry   
Województwo: mazowieckie Miasto: Warszawa Ulica: Stawki 2/1707 Kod pocztowy: 00-193

Opis

Render Konrad Kosmala to firma z Warszawy, która prowadzi sprzedaż online. Dystrybuowane są produkty umożliwiające domową diagnostykę pod kątem zakażenia koronawirusem. Przedsiębiorstwo współpracuje z doświadczoną i renomowaną ekipą transportową, która gwarantuję dostarczenie zamówionego towaru w ciągu dwudziestu czterech godzin. Paczki dowożone są do domu odbiorcy. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie badania bez wychodzenia z mieszkania i narażania innych osób. Wybierać można spośród kilku różnych artykułów.
Ekipa sprzedaje kasetkowe, szybkie, antygenowe testy na koronawirusa. Oferowane są dwa rodzaje, których zadaniem jest potwierdzenie aktualnie trwającej infekcji. Klienci mogą zdecydować się na warianty, które umożliwiają przeprowadzenie badania z próbki śliny lub nosa. Są to zestawy, które zawierają wszystkie niezbędne komponenty wraz z przyrządami potrzebnymi do pobrania materiału diagnostycznego. Kupić można również test z krwi, który wykazuje obecność przeciwciał Covid-19 w organizmie. Pozytywny wynik oznacza, że badana osoba przeszła już infekcję koronawirusem i aktualnie jest odporna na zakażenie. W katalogu znajdują się trzy rodzaje testów w różnych cenach:
    • antygeny ze śliny - 66 zł, 
    • antygeny z wydzieliny z nosa - 55 zł, 
    • IgG+IgM z krwi - 49 zł. 
Wszystkie testy na Covid są bardzo szybkie. Badany otrzymuje wyniki już po 15 minutach. Firma oferuje również doradztwo. Klient w ramach teleporady może dowiedzieć się, kiedy powinien zrobić test czy jak należy go poprawnie wykonać. Zakupy dostępne są w formie online.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.