TRANSPORT Michał Jankowski

Nazwa: TRANSPORT Michał Jankowski Kraj:
Polska
NIP: 7822064521    Sprawdź rejestry   
Miasto: Środa Wielkopolska Ulica: Zamojskich 6B Kod pocztowy: 63-000
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

TRANSPORT Michał Jankowski

 

Naszym głównym obszarem działalności są przeprowadzki. Specjalizujemy się w transporcie mebli, wozimy sprzęty AGD, kanapy.
Od wielu lat realizujemy tanie i profesjonalne przeprowadzki dla osób, firm i instytucji. Przeprowadzka nie ma dla nas tajemnic. Przeprowadzimy mieszkanie, dom oraz biuro. Przeprowadzamy zarówno pojedyńcze osoby, jak i całe duże rodziny.

Cena Przeprowadzki Gliwice | Usługi transportowe Repotrans.pl tanio skutecznie szybko

 

ZASIĘG

Obsługujemy miasto Poznań i okolice, całe województwo oraz całą Polskę i Europę.

BEZPIECZEŃSTWO

Przeprowadzki/Transport/Bus/Plandeka/wynajem Sosnowiec • OLX.pl

Państwa meble jadą z nami bezpiecznie. Mamy koce, gąbki, pasy i zabezpieczamy nimi przewożony ładunek na czas transportu. Posiadamy ubezpieczenie przewoźnika OCP.

 

MATERIAŁY PRZEPROWADZKOWE

Przed przeprowadzką możemy dostarczyć folię stretch, folię bąbelkową, taśmę klejącą oraz kartony przeprowadzkowe. Posługujemy się wózkami transportowymi.

Przeprowadzki Warszawa tanie, sprawdź cennik | Margaret Przeprowadzki

 

TRANSPORT - USŁUGI TRANSPORTOWE

Nasza firma transportowa bezpiecznie przewiezie Państwa mienie, towar. Specjalizujemy się w transporcie mebli z noszeniem. Przewieziemy kanapę, pralkę, lodówkę. Wniesiemy narożnik na 4-te piętro.

Cennik Przeprowadzki Katowice | Usługi transportowe Repotrans.pl - tanio skutecznie szybko

 

BAGAŻÓWKI / TAXI BAGAŻOWE / TRANSPORT BAGAŻOWY

Świadczymy usługi przewozu bagażu, pojedyńczych mebli oraz drobnych rzeczy na terenie miasta Poznania i okolic. Nasze bagażówki szybko i bezpiecznie dowiozą Państwa rzeczy na miejsce docelowe.

TAXI BAGAŻOWE - BAGAŻÓWKA - TRANSPORT WIKI - PRZEPROWADZKI - PRZEWÓZ RZECZY - Gratka.pl

 

 

OPRÓŻNIANIE MIESZKAŃ

Zajmujemy się również opróżnianiem mieszkań, domów, garaży, piwnic, strychów z zalegających lub niepotrzebnych mebli i sprzętów, a także oczyszczaniem pomieszczeń po poprzednich lokatorach. Wywozimy meble, sprzęt RTV / AGD do utylizacji.

Dzięki połączeniu bogatego doświadczenia z zapałem, kreatywnością i chęcią do służenia ludziom, w skuteczny sposób zaspokajamy potrzeby każdego klienta, nawet tego z bardzo wygórowanymi wymaganiami. Niezależnie od wielkości powierzonego nam zadania, do każdej przeprowadzki podchodzimy w sposób indywidualny dążąc do optymalnego połączenia czasu i kosztów, oczywiście z korzyścią dla klienta.

Taxi bagażowe Warszawa - Transport z Wniesieniem - Cennik 2023

 

Podczas wykonywania przeprowadzek firm, biur oraz instytucji szczególny nacisk kierujemy na należyte zabezpieczenie sprzętu komputerowego i multimedialnego, specjalistycznych urządzeń oraz dokumentacji, natomiast realizując przeprowadzkę domu lub mieszkania szczególną opieką darzymy wszelkie przedmioty i pamiątki mające dla Państwa wartość materialną jak również sentymentalną.

Zaufało nam liczne grono klientów indywidualnych jak również firm. Szczęśliwie i bezpiecznie przeprowadziliśmy szereg instytucji, które dzięki pomocy z naszej strony miały możliwość błyskawicznej kontynuacji swojej działalności w nowych lokalizacjach.

Nasze usługi skierowane są głównie do mieszkańców takich miast jak: Środa Wielkopolska, Poznań, Września, Śrem, Gniezno...

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej i zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

tanie-uslugi-transportowe.pl – Transport – Przeprowadzki – Taxi Bagażowe (Warszawa, Piaseczno i okolice)

 

PRZEPROWADZKI

Każdy człowiek, który w swoim życiu doświadczył zmiany miejsca zamieszkania doskonale wie, jaki stres i nerwowość powoduje myśl o zbliżającej się przeprowadzce. Pakowanie delikatnych przedmiotów, demontaż mebli, sterty ubrań, podręczników, segregatory z dokumentami…

Przeprowadzki - Najlepsi wykonawcy blisko Ciebie - Fixly.pl

Naszą firmę utworzyliśmy właśnie po to, aby zaoszczędzić stresu naszym Klientom, którzy postanowili stawić czoła trudnemu procesowi, jakim jest przeprowadzka. Pakowaniem mienia, transportem, jak również załadunkiem i rozładunkiem zajmujemy się od wielu lat, co pozwoliło nam na osiągnięcie najwyższego poziomu doświadczenia oraz jakości. To właśnie te czynniki wpływają na bezpieczeństwo oraz fachowość wykonywanych przez nas przeprowadzek w Poznaniu, a co za tym idzie ograniczają do minimum stres i obowiązki naszych Klientów.

Naszą pracę planujemy w taki sposób, aby wyeliminować niepotrzebne zamieszanie oraz stratę czasu, które potęgują zarówno nerwowość u Klienta, jak i koszty związane z usługą. Wielu jest w obecnych czasach pseudo fachowców, dla których palenie papierosów co piętnaście minut jest czynnością normalną. U nas nie doświadczą Państwo takiej przykrej sytuacji. Dzięki naszemu zaangażowaniu przeprowadzki przebiegają w sposób sprawny, szybki i bezbolesny. Specjalistycznie wyposażone samochody i sprzęt pozwalają nam na bezpieczne wykonanie transportu całego Państwa mienia do dowolnego miejsca na terenie Polski. Posiadamy doświadczenie nie tylko w planowaniu i przeprowadzaniu mieszkań czy domów, ale również dużych biur, firm oraz instytucji.

Mamy świadomość Państwa obowiązków zawodowych oraz nieustannego braku czasu, dlatego godziny wykonywanej przez nas pracy ściśle dopasowujemy do wymagań Klienta. Pracujemy przez siedem dni w tygodniu, również w godzinach wieczornych.

 

TRANSPORT

Kupiłeś nową pralkę lub inny sprzęt gospodarstwa domowego i chcesz, aby jak najszybciej znalazł się on w Twoim domu? Potrzebna Ci bagażówka od ręki? Skontaktuj się z nami!

Nasze bagażówki oferują szybki transport mienia na terenie całego województwa wielkopolskiego. Zadzwoń do nas a jeden z naszych samochodów przyjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce tak szybko, jak to tylko możliwe.

Przeprowadzka Tarnowskie Góry, Taxi Bagażowe, Bagażówka,

Bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku oraz ekspresową realizację zamówionej usługi gwarantuje nam zróżnicowana wymiarowo flota samochodów jak również specjalistyczny sprzęt oraz akcesoria dodatkowe, m. in. pasy, szelki, koce itp.

Koszt wykonania usługi transportowej na terenie Poznania, jak również w obszarze całej Polski, ustalamy indywidualnie w zależności od gabarytów wykorzystanego środka transportu (bezpośrednio związanego z ilością spalanego paliwa), dystansu oraz czasu potrzebnego do zrealizowania zlecenia. Jesteśmy elastyczni i otwarci na proponowane przez Państwo oferty cenowe.

 

UTYLIZACJA

Przeprowadzając się mamy znakomitą sposobność do pozbycia się licznych niepotrzebnych a często ograniczających naszą domową przestrzeń mebli, sprzętów i innych sporej wielkości przedmiotów. Świadczone przez nas usługi utylizacyjne sprawią, iż również ta kwestia przestanie być dla Państwa zmartwieniem. Dlaczego proces utylizacji odpadów medycznych jest tak ważny? - Ekomed

Czy to podczas klasycznej przeprowadzki, czy zwykłego domowego remanentu zajmiemy się wywozem zbędnych przedmiotów. Jesteśmy w stanie wykonać czyszczenie
i porządkowanie takich stref życia codziennego jak:

 • mieszkania

 • poddasza

 • strychy

 • piwnice

 • garaże

 • ogrody

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

TRANSPORT Michał Jankowski

TRANSPORT Michał Jankowski

ul. Zamojskich 6B

63-000 Środa Wielkopolska

tel. 539 972 828

e-mail: michaljankowski625@gmail.com , michol111113@wp.pl

www.firmbook.eu/transport-przeprowadzki-przewozy-towarow-poznan-okolice

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.