TurboNaprawa.pl

Nazwa: TurboNaprawa.pl Kraj:
Polska
NIP: 8131013036    Sprawdź rejestry   
Miasto: Rzeszów Ulica: Króla Augusta 50 Kod pocztowy: 35-210
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O FIRMIE

REGENERACJA TURBOSPRĘŻARKI, NAPRAWA STEROWNIKÓW TURBOSPRĘZARKI

Witamy serdecznie na stronie turbo-serwis.rzeszow.pl. Zajmujemy się sprawną, solidną i fachową naprawą turbosprężarek. Uszkodzonych sprzęt może pochodzić zarówno z samochodów dostawczych, osobowych, jak i ciężarowych. Bez problemu poradzimy sobie również z innym rodzajem maszyn, posiadających turbosprężarki. Jesteśmy zaopatrzeni w sprzęty najlepszych producentów, takich jak Mitsubishi, Garett czy Borg Warner Turbo System. Możemy pochwalić się wyjątkowo szeroką ofertą, w której nie brakuje zupełnie nowych turbosprężarek poszczególnych rodzajów, a także wysokiej klasy urządzeń służących do wyważania i odbudowy uszkodzonej turbosprężarki.

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Rzeszowie, ale z powodzeniem świadczymy usługi na terenie całego kraju. Profesjonalizm, terminowość i odpowiednio przeszkoleni, kompetentni pracownicy to nasze znaki rozpoznawalne. Zaufały nam osoby z bardzo różnych części Polski, co potwierdza nasze wysokie kwalifikacje i możliwość dopasowania oferty do potrzeb konkretnego klienta. Dajemy Państwu gwarancję wykonania usług najwyższej jakości.

Naprawiane przez nas urządzenia poddawane są surowej weryfikacji i szczegółowym testom dynamicznym. Niedopuszczalne są dla nas jakiekolwiek wątpliwości w zakresie ostatecznego działania turbosprężarki. Te restrykcyjne kontrole połączone są z procesem doważania układu wirującego. Wszystko po to, aby jak najpełniej odpowiadać na potrzeby klientów i dbać w restrykcyjny sposób o zapewnienie bezpieczeństwa oraz skuteczności naprawy. Nasze normy czynią nas liderem na rynku w zakresie skutecznych, spełniających surowe wymagania napraw.

Dajemy roczną gwarancję na wykonywane usługi!

- wykorzystujemy najlepszej klasy oryginalne części renomowanych firm

- stosujemy politykę lojalnościową

- konkurencyjne ceny łączymy z najwyższą jakością wykonywanych usług

Nasza firma skupia się nie tylko na dostarczaniu Państwu profesjonalnych usług serwisowych. Angażujemy się również w ważne dla lokalnej społeczności imprezy i wydarzenia o charakterze motoryzacyjnym. W sierpniu 2016 roku sponsorowaliśmy zespół Kaszuba Rally Team w 25. Rajdzie Rzeszowskim. Chętnie sponsorujemy i wspieramy naszych uzdolnionych sportowców.

naprawa turbin Rzeszów     regeneracja turbosprężarek Rzeszów     naprawa turbin Rzeszów     Naprawa turbosprężarek Rzeszów

ul. Króla Augusta 50
35-210 Rzeszów

telefon: 609 113 708
e-mail: info@turbonaprawa.pl

NIP 813-101-30-36

Czynne: 
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 12:00

 
 
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.