PLATYNOWY

Tynki Maszynowe Agregatem Sylwester Jarząbek

Nazwa: Tynki Maszynowe Agregatem Sylwester Jarząbek Kraj:
Polska
NIP: 5311441022    Sprawdź rejestry   
Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki Ulica: Zakroczymska 36 Kod pocztowy: 05-100
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Tynki Maszynowe Agregatem Sylwester Jarząbek

Nazywam się Sylwester Jarząbek. Jestem właścicielem firmy budowlanej, w ramach której działalności zajmuję się wykonywaniem różnego rodzaju prac elewacyjnych, a także tynków. Posiadam spore doświadczenie w branży, dzięki czemu mogę sprawnie oraz efektywnie wykonywać swoje zadania. Moja siedziba znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim.

Tynki gipsowe - cechy, rodzaje, przygotowanie podłoża - Grupa PSB -  materiały budowlane, remontowe oraz wykończeniowe

Zajmuję się przede wszystkim wykonywaniem tynków metodą maszynową. Wykorzystuję w tym celu specjalistyczny i nowoczesny agregat, który znacząco przyspiesza oraz ułatwia realizowanie zleceń. Rozwiązanie to jest idealne zwłaszcza przy większych powierzchniach. Wykonuję tynki gipsowe oraz cementowo-wapienne.

Tynki gipsowe - zdrowy klimat i wiele możliwości

Co do zasady, tynki maszynowe różnią się od tynków tradycyjnych sposobem nakładania na ścianę. Standardowo, do ręcznie nakładanych tynków stosuje się narzędzia ręczne jak pacę i kielnię, do tynków maszynowych wykorzystywane są agregaty, dzięki którym prace posuwają się w szybkim tempie. Przy słabej wentylacji pomieszczeń tynki gipsowe, w przeciwieństwie do cementowych, bardzo łatwo ulegają atakom pleśni i grzybów. Wapno, uważane od wieków za środek dezynfekujący i antygrzybiczny, zabezpiecza pokryte tym tynkiem pomieszczenia przed ewentualną inwazją mikrobiologiczną.

Tynki Maszynowe Gipsowe - 7046241614 - oficjalne archiwum Allegro

Tynki maszynowe występują w postaci suchej mieszanki, którą po zakupie wsypuje się do zasobnika agregatu. Wówczas miksowana jest ona z wodą i natryskiwana na powierzchnię ściany lub sufitu za pomocą specjalnego pistoletu. Samo urządzenie jest proste w obsłudze, przez co zlecenia mogą zostać sprawnie zrealizowane.

Tynki maszynowe - TYNK-MIX Arkadiusz Duszak

Poza samymi tynkami możecie mi Państwo powierzyć wykonywanie maszynowych wylewek, a także tworzenie posadzek betonowych. Wykorzystuję w tym celu nowoczesne maszyny i wysokojakościowe materiały, co przekłada się na wytrzymałość i funkcjonalność otrzymanej posadzki. Zatrudniam wykwalifikowanych pracowników, dla których nie ma zadań niemożliwych.

Cennik tynków gipsowych w 2023 roku - Domiporta.pl

Wykorzystanie specjalistycznego agregatu, aby nakładać, tynki daje najlepsze efekty. Znacząco skraca czas pracy, dzięki czemu doświadczona ekipa w ciągu kilku dni jest w stanie otynkować cały dom jednorodzinny w standardowym rozmiarze. Wykonuję tynki cementowo- wapienne oraz gipsowe.

Zapraszam do skorzystania z usług prowadzonej przeze mnie firmy budowlanej, która znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :
Tynki Maszynowe Agregatem Sylwester Jarząbek
 
ul. Zakroczymska 36
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel. 796 518 546
e-mail: studiourodyizabel@gmail.com
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.