FIRMA HANDOWO USŁUGOWA DAWID MACIEJEWSKI

Nazwa: FIRMA HANDOWO USŁUGOWA DAWID MACIEJEWSKI Kraj:
Polska
NIP: 8911559911    Sprawdź rejestry   
Miasto: Aleksandrów Kujawski Ulica: Stanisława Wyspiańskiego 13A Kod pocztowy: 87-700
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

FIRMA HANDOWO USŁUGOWA DAWID MACIEJEWSKI

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w branży brukarskiej na terenie Aleksandrowa Kujawskiego i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Jeśli szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się ułożeniem dla Ciebie kostki brukowej, to trafiłeś pod właściwy adres. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, odpowiednią wiedzę, sztab wykwalifikowanych fachowców i niezbędne zaplecze techniczne, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu zleceniu i wykonać je profesjonalnie. 

 

Czym powinna charakteryzować się nawierzchnia z kostki brukowej? Parametry  ważne zimą | Zielony Ogródek

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz prac, które można uznać za szeroko pojmowane usługi brukarskie. Począwszy od prac ziemnych, poprzez doradztwo w zakresie stosowanych materiałów, a skończywszy na ułożeniu nawierzchni – kostki brukowej, kostki granitowej, czy innych prac zleconych (palisad, krawężników, odwodnień, niwelacji terenu itp.). 

Nasza firma elastycznie dostosowuje się do wymagań i potrzeb klienta. Dlatego nie stanowi dla nas najmniejszego problemu układanie kostki brukowej (granitowej) zakupionej przez inwestora, czy korzystanie z innych materiałów przez niego powierzonych. Ze swej strony zawsze służymy pomocą i radą, a w razie potrzeby dostarczamy niezbędne materiały. Naszą dewizą jest zadowolenie klienta, dlatego staramy się by proponowane rozwiązania były satysfakcjonujące dla zleceniodawcy, a jednocześnie łaskawe dla jego portfela.

Nawierzchnia brukowa nie musi wyglądać nudnie

 

Warta wzmianki jest informacja o firmach, z którymi współpracujemy, i od których dystrybuujemy niezbędne towary: Polbruk, Libet, Bruk-bet. W chwili obecnej, to najpopularniejsze firmy z branży brukarskiej, które zaopatrują rynek w materiały wysokiej jakości. Ich stosowanie, to gwarancja rzetelności i solidności. Dzięki nim przez długie lata będziecie cieszyć się wykonanym podłożem.

Od momentu powstania, nasza firma wykonuje bardzo trudne i skomplikowane usługi brukarskie dla Klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Działając w segmencie wykonawczym dla osób prywatnych nasza firma jest nastawiona na bardzo indywidualny gust Klienta, wymagający najwyższej jakości wykonywanych prac brukarskich. Nasze prace charakteryzują się wyszukanym wzornictwem artystycznego układania kostek brukowych, w połączeniu z najnowszymi, niestandardowymi wykonaniami.

Firma Brukarsko-Budowlana FBB Marcin Korba.
 
Prace ziemne

Odwodnienia
Drenaże
Niwelacje i wyrównanie terenu
Budowa nasypów
Wykopy
Usługi koparko-ładowarką

Nawierzchnie

Z kostki brukowej, kostki granitowej

Co można zbudować z kostki brukowej? Pomysły na zastosowanie kostki wokół  domu | JADAR

 
Usługi brukarskie

Krawężniki drogowe
Obrzeża trawnikowe
Palisady
Gazony

Od pomysłu zagospodarowania przestrzeni do jego realizacji jest długa droga, ale z przyjemnością ją dla Ciebie wybrukujemy. Posiadamy odpowiednią wiedzę ekspercką i wysokiej klasy sprzęt, który umożliwia urzeczywistnienie niemal każdego projektu.

Układanie kostki brukowej – cena za m2 z materiałem w 2023 roku. Aktualny  cennik | Oferteo.pl

 

Układanie kostki brukowej

Kompleksowe rozwiązania z rzetelnym wykonawcą

Roboty ziemne – solidna podstawa i miara sukcesu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne są poszczególne etapy prac brukarskich, i jak niejednokrotnie bywają kłopotliwe. Gładko Cię przez nie poprowadzimy, bo jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Znajdziecie u nas wsparcie już na samym początku inwestycji.

Roboty ziemne Częstochowa Radomsko. Usługi koparką i minikoparką

 

Na etapie planowania przestrzeni służymy doradztwem w zakresie tego co możliwe, i tego co niezbędne. Następnie zajmiemy się odpowiednim przegotowaniem terenu, które jest kluczowe dla idealnego ułożenia kostki brukowej, granitowej, czy innej nawierzchni. W razie potrzeby zaopatrzymy Cię we wszystkie niezbędne materiały, i to w atrakcyjnej cenie, bo my nie oszczędzamy na jakości. Kolejny krok, to tylko zwykła formalność, sprowadzająca się do perfekcyjnego ułożenia kostki.

Na co dzień stacjonujemy w Aleksandrowie Kujawskim, ale działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Układamy kostkę zarówno z gotowych projektów, jak i według Państwa wizji. W kontaktach z Klientem staramy się doradzić mu jak najlepsze rozwiązania, tak aby realizowana inwestycja nie tylko spełniała jego wymogi estetyczne, ale była przy tym niezwykle funkcjonalna i praktyczna.

 

KONTAKT :

FIRMA HANDOWO USŁUGOWA DAWID MACIEJEWSKI

FIRMA HANDOWO USŁUGOWA DAWID MACIEJEWSKI

ul. Stanisława Wyspiańskiego 13A

87-700 Aleksandrów Kujawski

tel. 888 826 228

e-mail: dmaciejewski@vp.pl

www.firmbook.eu/uslugi-brukarskie-prace-ziemne-kujawsko-pomorskie

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.