AND-BUD USŁUGI BUDOWLANE Andrzej Januszewski

Nazwa: AND-BUD USŁUGI BUDOWLANE Andrzej Januszewski Kraj:
Polska
NIP: 5542648119    Sprawdź rejestry   
Miasto: Człuchów Ulica: Zamkowa 13 Kod pocztowy: 77-300
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

AND-BUD USŁUGI BUDOWLANE

Andrzej Januszewski

 

AND-BUD to firma zajmująca się kompleksową realizacją prac budowlano-remontowo-wykończeniowych. Od wyburzeń przez adaptacje, przebudowy, aranżacje do kompletnych remontów mieszkań, biur, domów jednorodzinnych oraz powierzchni komercyjnych.
Ciągle monitorując rynek staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów utrzymując przy tym konkurencyjne ceny. Zlecenia wykonujemy głównie w okolicach Człuchowa i Chojnic.

 

Kiedy wykonuje się ręczne wyburzenia i rozbiórki?
 

Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym możemy zagwarantować dokładność, solidność i jakość. Posiadamy dużą wiedzę oraz co najważniejsze - doświadczenie w realizacji zleceń.
Służymy także radą w doborze materiałów.

To, co nas charakteryzuje, to nasza profesjonalna postawa oraz dążenie do zapewnienia satysfakcji i wygody naszym klientom. Każde zlecenie traktujemy jako wyjątkowe i priorytetowe, zdając sobie sprawę z istoty zadowolenia klientów, którzy zdecydowali się zaufać firmie AND-BUD i skorzystać z naszych usług.

 

Kiedy stosuje się ręczne narzędzia do kucia betonu?

 

Wyróżniamy się przede wszystkim szybkim i dokładnym wykonywaniem powierzonych prac rozbiórkowych, a nasza gwarancja jakości stoi na najwyższym poziomie. Niezależnie od skali i złożoności projektu, skupiamy się na perfekcyjnym wykonaniu i dotrzymaniu terminów. Prace wyburzeniowe z AND-BUD zawsze przebiegają szybko, a dbałość o powierzone zlecenia pozwala osiągnąć nam niezawodne rezultaty i sprostać oczekiwaniom klientów.

 

Wyburzanie ścian, ręczne prace rozbiórkowe, skuwanie tynków, glazury - Gratka.pl - Oferta archiwalna

 

Wyburzenia stanowią naszą specjalność. Przeprowadzamy je z pełną precyzją i skrupulatnością. Nasza firma kładzie ogromny nacisk na jakość i bezpieczeństwo, dlatego stosujemy starannie opracowane metody, które minimalizują wpływ na otoczenie oraz zapewniają kontrolowany proces wyburzeniowy.

W naszej pracy wykorzystujemy różnorodne narzędzia i techniki, które są dostosowywane do specyfiki każdego projektu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie ocenić skomplikowane sytuacje i dostarczyć spersonalizowane rozwiązania. Nasz doświadczony zespół przestrzega rygorystycznych standardów bezpieczeństwa, zapewniając skuteczne i kontrolowane wyburzenia.

 

Oferta - Wyburzenia i Rozbiórki Budynków Kraków | SM Team

 

Ważnym elementem naszej pracy jest również dbałość o środowisko i otaczającą przestrzeń. Poprzez wykorzystanie technik, które minimalizują hałas, pył i wibracje, dążymy do zmniejszenia zakłóceń w sąsiedztwie. Jesteśmy gotowi podjąć się wyzwań różnych skal i złożoności, gwarantując, że każdy projekt będzie przeprowadzony z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy gruntowną wiedzę na temat sposobów i technologii wyburzeniowych. Nasze wieloletnie doświadczenie wraz ze specjalistycznym sprzętem i maszynami, pozwalają nam na podejmowanie prac rozbiórkowych każdego rodzaju obiektów.

 

szukam zlecen na rozbiórki ręczne, przygotowanie do remontu - Bezpłatne ogłoszenia - portal z darmowymi ogłoszeniami

 

Profesjonalne zaplecze

Dysponujemy profesjonalnymi maszynami budowlanymi wraz z profesjonalnym osprzętem, przeznaczonymi do zaawansowanych prac rozbiórkowych w każdych warunkach.

Terminowa realizacja usług

Dbamy o terminową realizację powierzonych nam prac. Na etapie sporządzania wyceny prac rozbiórkowych, informujemy naszych klientów o czasie realizacji prac.

 

Rozbiórka obiektu- cz. 2 - prace rozbiórkowe i wyburzeniowe - Fabryka Kruszyw

 

Wykwalifikowany zespół

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą: inżynierów budowlanych, operatorów maszyn wyburzeniowych, oraz przeszkolonych pracowników rozbiórek ręcznych. Dbamy o zachowanie wszelkich norm BHP.

Najwyższa jakość

Naszym celem jest pełna satysfakcja naszych klientów. Dlatego dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Przeprowadzane przez nas prace rozbiórkowe są skrupulatnie nadzorowane na każdym etapie, pomagamy przy skompletowaniu całej dokumentacji potrzebnej przy wyburzeniach.

Kompleksowość prac

Nasze usługi są kompleksowe! Pomagamy przy przygotowaniu dokumentacji, dobieramy najbardziej wydajne i optymalne technologie, realizujemy pełną usługę wyburzeń, a na sam koniec wywozimy i utylizujemy materiały po wyburzeniowe.

 

Rozbiórki obiektów budowlanych | SM TEAM Kraków

 

Nasza kadra to zgrany zespół fachowców wykonujący swoją pracę z pełnym zaangażowaniem. Mamy szeroką wiedzę i odpowiednie kwalifikacje potwierdzone certyfikatami i referencjami, a naszymi największymi zaletami są krótkie, zawsze dotrzymywane terminy oraz naprawdę wysoka jakość usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bierzemy pod uwagę jego potrzeby oraz opracowujemy najbardziej optymalne rozwiązania.

 

Remonty mieszkań, domów, tania firma remontowa Szczecin

 

Wchodzące w skląd naszych usług remonty i wykończenia wnętrz wykonujemy z użyciem specjalistycznego sprzętu i z wykorzystaniem materiałów budowlanych pochodzących od znanych, sprawdzonych producentów. Pracujemy również na materiałach dostarczonych przez klientów. 

Niezmiernie zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego poprzez ciężką, dokładną pracę budujemy swoją markę. Aby być konkurencyjni nieustannie się rozwijamy i podnosimy kwalifikacje, a każde zlecenie jest dla nas cenną lekcją, z której wyciągamy wnioski na przyszłość.

 

Krzyżak - remonty Szczecin || www.remonty-szczecin.eu

Oferta usług remontowych

 • Od remontów przez adaptacje, przebudowy, aranżacje do kompletnych remontów mieszkań, biur, domów jednorodzinnych oraz powierzchni komercyjnych.

 • Kompleksowe remonty łazienek.

 • Wycena Gratis!

 • Wstepne wyceny oraz porady.

 • Zapewniamy pomoc w wyborze materiałów.

 • Instalacje elektryczne oraz wod-kan.

 • Gladzie, malowanie, panele, stolarka.

 • Zabudowy z K-G, ścianki z płyt K-G oraz bloczków Ytong itp.

 • Zabudowy nietypowe.

 • Obniżanie sufitów, sufity dwupoziomowe.

 • Prace z projektów oraz własne pomysly.

 • Gwarancja wykonanych prac.

 

 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

AND-BUD USŁUGI BUDOWLANE Andrzej Januszewski

AND-BUD USŁUGI BUDOWLANE

Andrzej Januszewski

ul. Zamkowa 13/4

77-300 Człuchów

tel. 786 106 925

e-mail: djendriu11@interia.pl

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

NASZ FIRMPAGE - KLIKNIJ

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.