INSTALACJE I USŁUGI ELEKTRYCZNE Przemysław Brzeziński

Nazwa: INSTALACJE I USŁUGI ELEKTRYCZNE Przemysław Brzeziński Kraj:
Polska
NIP: 7551807937    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kruszwica Ulica: Popowo 21 Kod pocztowy: 88-121
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 13 1090 1069 0000 0001 5433 5317

Płatność gotówką

Opis

Przemysław Brzeziński Usługi Elektryczne

Wykonujemy kompleksowo każdy projekt elektryczny od podstaw. Naprawiamy, montujemy, przenosimy, wykonujemy pomiary, podbijamy gwarancje, wystawiamy dokumenty do zakładu energetycznego.

Wszystko profesjonalnie, zgodnie z przepisami i aktualnymi Polskimi normami. Posiadamy odpowiednie świadectwa kwalifikacyjne grupy G1 na stanowisku eksploatacji i dozoru w zakresie kontrolno-pomiarowym, również kwalifikacje UDT na podesty ruchome przejezdne do wykonywania prac w zakresie do 30kV.

Kiedy instalacja elektryczna wymaga modernizacji?

 

Elektryka to moja pasja

Wybrałem ten zawód, ponieważ od dziecka interesuję się elektryką. Zawsze interesowała mnie elektryczna część świata. Gdy byłem mały notorycznie rozbierałem elektryczne zabawki i składałem je na nowo.
Gdy podrosłem zacząłem pomagać w pracy mojemu tacie i wybrałem szkołę gdzie uczyłem się teorii o elektryce. Praktykę zdobyłem przez wiele lat pracując z ojcem – również elektrykiem. Z czasem pomaganie zamieniło się na pełen etat. Pracowaliśmy razem na małych jak i dużych budowach. Zajmowaliśmy się elektryką kładąc instalacje w mieszkaniach i domkach jednorodzinnych a także na terenie dużych zakładów przemysłowych. Praca na różnych budowach pozwoliła zdobyć mi bardzo duże doświadczenie, dzięki któremu szybko diagnozuję problemy z elektryką i sprawnie usuwam różne awarie.

Instalacje elektryczne w domu LUMINA - Archipelag

Swoją pracę wykonuję z pasją – to dla mnie sposób na życie a rozwiązywanie problemów ludzi z elektryką sprawia mi dużą przyjemność. Moim celem jest natychmiastowe rozwiązanie problemu Klienta. Gwarantuję Państwu szybką diagnozę i sprawne usunięcie usterki. Wszystko to w miłej atmosferze i w konkurencyjnej cenie.

Instalacje elektryczne - Inowrocław, Kruszwica, Włocławek

Zajmuję się wykonawstwem instalacji elektrycznych. Posiadam profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie. Zlecenia wykonuję biorąc pod uwagę potrzeby Klienta oraz najwyższe standardy wykonywania instalacji. Kompleksowe usługi związane z instalacjami elektrycznymi wykonuję w nowych, jak i modernizowanych budynkach.

Wykonanie typowej instalacji elektrycznej w nowo wybudowanych obiektach podzielone jest na kilka elementów:

 • Wykonanie okablowania i rozprowadzenie przewodów elektrycznych zasilających w energię elektryczną gniazda oraz oświetlenia i inne miejsc, w których energia elektryczna jest niezbędna.
 • Wyposażenie tablicy rozdzielczej w wyłączniki instalacyjne, wyłączniki różnicowo – prądowe oraz podłączenie pod wyłączniki instalacyjne poszczególnych obwodów odbiorczych.
 • Wykonanie przyłącza do sieci energetycznej.
 • Zabudowanie osprzętu elektroinstalacyjnego niskiego napięcia (gniazd, wyłączników, przycisków, sterowników).
 • Zabudowanie oświetlenia wraz ze źródłami światła.
 • Sporządzenie zaświadczenia do nadzoru budowlanego o wykonaniu instalacji zgodnie z normami i przepisami budowlanymi.

Budowa domu krok po kroku: instalacja elektryczna | SposobyNaŻycie.pl

W ramach prac przy instalacjach elektrycznych oferuję:

 • montaż urządzeń i osprzętu,
 • montaż instalacji gniazdkowych oraz oświetleniowych,
 • montaż sprzętu RTV/AGD – podłączenie kuchenki elektrycznej indukcyjnej,
 • wykonanie systemów sterowania oświetleniem podstawowym i awaryjnym,
 • wykonywanie instalacji elektrycznych,
 • modernizacja i wymiana instalacji elektrycznych,
 • montaż urządzeń i osprzętu.

Przegląd instalacji elektrycznej do ubezpieczenia – Automatyka.pl

Elektryk – Inowrocław, Kruszwica, Włocławek

Profesjonalne usługi elektryczne są dziś niezwykle pożądane. Postęp technologiczny sprawił, że korzystanie z pomocy rzetelnego elektryka jest niezbędne zarówno w bloku, domu jednorodzinnym, jak i firmie. Instalacje elektryczne otaczają nas wszędzie, stąd też tak ważne jest, aby działały bez zarzutu oraz nie stanowiły zagrożenia dla życia. Prowadzimy pogotowie elektryczne, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że niektóre awarie wymagają natychmiastowej reakcji fachowców. Jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie nawet w 2 godziny!

ELEKTRYK * USŁUGI * * INSTALACJE * ELEKTRYCZNE | Łódź | Ogłoszenie na Allegro Lokalnie

Usługi elektryczne - Inowrocław, Kruszwica, Włocławek

Nasza praktyka obejmuje szeroki zakres działań, do których zaliczają się m.in. odbiorcze pomiary instalacji budynków. Posiadamy właściwe ku temu uprawnienia, dlatego służymy pomocą zarówno w odbiorze domu, jak i obiektu użytkowego. Wśród naszych kompetencji znajduje się również usuwanie awarii elektrycznych, mogących mieć różne przyczyny. Wierzymy, że dzięki wiedzy i doświadczeniu będziemy w stanie wesprzeć Cię nawet w niecodziennych okolicznościach. W naszej pracy spotykamy się codziennie z wieloma sytuacjami, w których na pierwszy rzut oka nie jest łatwo znaleźć przyczynę usterki. Dogłębna znajomość działania instalacji elektrycznych oraz praktyka pomagają nam jednak w lokalizowaniu i usuwaniu różnych awarii.

Pomiary elektryczne - Projektowanie instalacji elektrycznych RBB-ELECTRIC

Kontrolne pomiary instalacji

Szukasz firmy, która zajęłaby się przeprowadzeniem pomiarów instalacji elektrycznych? Dobrze trafiłeś! Zajmiemy się przeglądem instalacji, wykonując przy tym wszystkie niezbędne pomiary. Korzystamy z urządzeń najlepszych marek, które mają aktualne badania legalizujące. Sugerujemy sprawdzanie instalacji elektrycznych po każdej ich naprawie lub wymianie na nową. Dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem użytkowania uda się zniwelować wszelkie usterki, gwarantując bezpieczną eksploatację. Dodatkowo oferujemy także wykonywanie pomiarów okresowych, o których musi pamiętać każdy właściciel lub zarządca budynku.

Pomiary - EL-PROTEKT

Dysponujemy niezbędnymi kwalifikacjami do montażu instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym oraz przemyśle. Specjalizujemy się zarówno w wykonywaniu instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, jak i budownictwie przemysłowym. Poza tym oferujemy też odbiorcze pomiary instalacji elektrycznych, a także ich naprawę na terenie Inowrocławia i całego województwa kujawsko-pomorskiego i województw sąsiednich. Wieloletnie doświadczenie oraz grono zaufanych Klientów są gwarantem naszej rzetelności i standardów obsługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu!

Konserwacja i serwis instalacji elektrycznych - Moc Elektryka

Serwis: konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych

Jeśli chcemy, aby instalacja elektryczna pracowała solidnie i bezpiecznie, należy poddawać ją regularnym przeglądom. 

Oprócz konserwacji udzielamy wsparcia w zakresie naprawy instalacji elektrycznych na terenie Inowrocławia np. rozdzielnic elektrycznych. Reagujemy na zgłoszenia awarii w krótkim czasie. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie serwisu instalacji elektrycznych.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

INSTALACJE I USŁUGI ELEKTRYCZNE Przemysław Brzeziński

Przemysław Brzeziński Usługi Elektryczne

Popowo 21

88-121 Kruszwica

tel. 505 459 393

e-mail: szuwarp@onet.eu

www.firmbook.eu/uslugi-i-instalacje-elektryczne-inowroclaw

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.