PLATYNOWY

INSTALACJE WODNE JERZY JASIŃSKI

Nazwa: INSTALACJE WODNE JERZY JASIŃSKI Kraj:
Polska
NIP: 8861350450    Sprawdź rejestry   
Miasto: Wałbrzych Ulica: Ossowskiego 3/2 Kod pocztowy: 58-300
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

INSTALACJE WODNE
JERZY JASIŃSKI

 

O nas

Jesteśmy nowo powstałą Firmą zajmującą się wykonywaniem instalacji i sieci wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Nasze usługi są wykonywane profesjonalnie.  Do każdego projektu instalacji podchodzimy indywidualnie, każda realizacja jest wykonywana z dbałością o jakość i szczegóły. Wszystkie wykonywane usługi instalacyjne spełniają wszelkie kryteria i standardy panujące w branży. 


Kontrastowe Tekstury Zewnętrzne
 

Instalacje wodno-kanalizacyjne montujemy w różnego rodzaju budynkach. Bez względu na ich przeznaczenie zapewniamy kompleksową obsługę i profesjonalne wsparcie na każdym etapie przedsięwzięcia. Przygotujemy projekt rozwiązania, które będzie najbardziej efektywny. Przeprowadzimy sprawny i staranny montaż połączonych przewodów. 


Serwis Pracownik Konserwacyjny Naprawa
 

Podstawowymi elementami wykorzystywanymi podczas montażu sieci wodno-kanalizacyjnej są rury. Aby instalacje wod-kan mogły prawidłowo funkcjonować liczy się ich średnica, ale również materiał, z którego zostały wykonane.


Zbliżenie Na System Wentylacji
 

Instalacja wodna i kanalizacyjna to nie tylko postępowanie zgodnie ze wskazówkami zawartymi w projekcie, ale również indywidualne opracowanie szczegółów instalacji przez firmę, której powierzamy wykonawstwo. Wskazówki zawarte w projektach ogólnych niejednokrotnie okazują się mało użyteczne lub niezgodne z możliwym stanem faktycznym. Montaż instalacji wymaga zatem wcześniejszego wykonania dokładnego projektu, który po urzeczywistnieniu będzie funkcjonalny, praktyczny i niezawodny.


Minimalistyczny Skład Rur Pcv Budowlanych
 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Kontakt

INSTALACJE WODNE JERZY JASIŃSKI

INSTALACJE WODNE
JERZY JASIŃSKI

 

Ul. Ossowskiego 3/2

58-300 Wałbrzych

Tel. 784 983 769

E-mail: jerzyjasinski43@gmail.com

Nasz Firmpage – Kliknij

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.