KOWALSKI - USŁUGI KAMIENIARSKIE, NAGROBKI, LITERNICTWO

Nazwa: KOWALSKI - USŁUGI KAMIENIARSKIE, NAGROBKI, LITERNICTWO Kraj:
Polska
NIP: 9820384004    Sprawdź rejestry   
Miasto: Łódź Ulica: Wincentego Kadłubka 21/29 Kod pocztowy: 93-263
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Witaj w świecie KOWALSKI - USŁUGI KAMIENIARSKIE gdzie tradycja i pasja tworzą wyjątkowe przestrzenie pamięci. Działamy w branży od wielu już lat i specjalizujemy się w sprzedaży nagrobków wykonanych głównie z trwałego granitu. Nasze osiągnięcia odzwierciedlają się w pozytywnych opiniach klientów.

W KOWALSKI - USŁUGI KAMIENIARSKIE priorytetem jest spełnienie oczekiwań każdego klienta. Dlatego z oferowanymi przez nas przystępnymi cenami idzie w parze pomoc w dokonaniu wyboru oraz profesjonalna obsługa.

Galeria i oferta – KowalskiNagrobki

Nasza szeroka oferta obejmuje różnorodne nagrobki granitowe: od pojedynczych po podwójne, od dziecięcych po dedykowane urnom. Dodatkowo, dostępna jest duża gama galanterii nagrobnej, w tym wazony, lampiony, książki, tablice z wizerunkiem oraz fotografia nagrobna.

Działamy z zaangażowaniem na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego, ale i dalsze realizacje nie są nam straszne.

Galeria i oferta – KowalskiNagrobki

Naszą główną specjalizacją jest produkcja ekskluzywnych nagrobków przygotowywanych dokładnie na wymiar. Przygotowanie takie polega na dostosowaniu wszystkich parametrów nagrobka idealnie do potrzeb Klienta. Mowa tu o odpowiednim wymiarze nagrobka, jego oryginalnym wzorze oraz nienagannych proporcjach. Dzięki temu zakupiony przez Państwa nagrobek będzie elegancki nietuzinkowy i dokładnie taki jak sobie go Państwo wyobrażacie w najlepszym wydaniu. Ważną sprawą będzie też dobór odpowiedniego materiału do jego wykonania. Dysponujemy szerokim wachlarzem różnych granitów z całego świata. W naszej ofercie znajdują się także tysiące granitowych, mosiężnych i stalowych dodatków do nagrobków.


Specjalizujemy się w kompleksowym wykonaniu luksusowych nagrobków z granitu lub marmuru. Stawiamy nagrobki, na które udzielamy 10 lat gwarancji. Wykonujemy również renowacje, podnoszenie i czyszczenie pomnika lastryko oraz granitu.

Galeria i oferta – KowalskiNagrobki

Przy zamówieniu nagrobka kostka oraz demontaż i gruzowanie starego nagrobka gratis. Mamy konkurencyjną ofertę na rynku. Każdy nagrobek jest wykonany estetycznie i z bardzo dużą precyzją. Wszystkie nagrobki zamontowane są na odpowiednim fundamencie oraz betonowej zbrojeniowej ramie.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Podejmujemy się realizacji zamówień ambitnych i nietypowych. Profesjonalizm wykonywanych przez nas dzieł historycznych, tradycyjnych i indywidualnych takich jak nagrobki, rzeźby, rękodzieła, przedmioty sakralne i wiele innych jest naszą wizytówką.

Mówiąc o dobrym wyrobie, mamy na myśli przede wszystkim staranną i precyzyjną pracę doświadczonych kamieniarzy, dobór najlepszej jakości materiałów oraz czas i serce włożone w każdą realizację.

W naszej ofercie znajdą państwo: pomniki, nagrobki dla dzieci, rzeźby i inne wyroby z kamienia, takie jak: schody, blaty, parapety, stoły, kominki itp.
Najcześciej wykonujemy realizację z granitu, piaskowca, marmuru i kwarcytu.

Poza realizacją zleceń standardowych, świadczymy również usługi dla kościołów i obiektów sakralnych. Zajmujemy się także renowacją zabytków, nagrobków i rzeźb w kamieniu.

Oferujemy szeroką paletę środków do pielęgnacji, czyszczenia oraz impregnacji kamienia.

Jako firma świadcząca kompleksowe usługi, oferujemy także szereg dodatkowych możliwości. W ramach naszych usług wykonamy montaż ławeczki cmentarnej, profesjonalne układanie kostki brukowej, montaż oraz demontaż nagrobków, a także aranżację przestrzeni wokół nagrobka. Jeśli potrzebujesz napisów nagrobkowych lub renowacji napisów i nagrobków, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Co więcej, realizujemy również nietypowe zlecenia.

W KOWALSKI - USŁUGI KAMIENIARSKIE, wiemy, że każdy detal ma znaczenie. Jesteśmy gotowi to udowodnić, tworząc trwałe miejsca pamięci z pasją i oddaniem. Dołącz do naszego świata, gdzie tradycja i jakość spotykają się z innowacją i profesjonalizmem.

Realizacje: nagrobki - galeria

GALERIA NASZYCH REALIZACJI - KLIKNIJ

 

Cenimy sobie jakość montażu zapewniamy że ładny nagrobek wykonany z granitu naturalnego wcale nie musi być drogi. To wszystko zależy od zaprojektowania oraz dobrania odpowiedniego granitu, jeśli Państwo posiadają własny projekt, wizję nagrobka to również jesteśmy w stanie to zrealizować. Na resztę pytań odpowiem telefonicznie.

Pozdrawiam z wyrazami Szacunku Sebastian Kowalski.

 

Kontakt :

KOWALSKI - USŁUGI KAMIENIARSKIE, NAGROBKI, LITERNICTWO

Usługi Kamieniarskie i Liternictwo Maciej Kowalski

ul. Wincentego Kadłubka 21/29 lok. 52

93-263 Łódź

NIP: 9820384004 , REGON: 387245836

tel. 48 516-894-011

e-mail: kowalski.nagrobki@gmail.com 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.