A.G. - TRANS

Nazwa: A.G. - TRANS Kraj:
Polska
NIP: 8691681514    Sprawdź rejestry   
Miasto: Dębno Ulica: Niedźwiedza 37 Kod pocztowy: 32-854
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Firma AG-TRANS świadzy usługi kurierskie dla klientów z Tarnowa ale także z całego województwa malopolskiego i całej Polski.

Usługi kurierskie zostały po raz pierwszy zdefiniowane w Ustawie o łączności z dnia 23 listopada 1990 roku, jako „usługi niemające charakteru powszechnego, polegające na zarobkowym, przyspieszonym przewozie i doręczaniu w gwarantowanym terminie przesyłek”. Zastąpienie w 2003 roku wymienionej Ustawy przepisami Prawa pocztowego nie przeniosło wspomnianej definicji w nowy kanon regulacji, co zaowocowało faktem, iż obecnie terminy „kurier” oraz „usługi kurierskie” mają bardziej potoczny charakter i stosowane są jako element terminologii konkretnej branży, czyli właśnie branży usług kurierskich, która stanowi odrębny segment rynku. Usługi kurierskie wyróżnia, a jednocześnie odróżnia od powszechnych usług pocztowych, przede wszystkim innowacyjność, wysoki stopień specjalizacji oraz znakomite dostosowanie do potrzeb i preferencji klientów.

Usługi kurierskie świadczone są w oparciu o krajowe lub międzynarodowe przepisy przewozowe i na podstawie owych przepisów określana jest odpowiedzialność firmy kurierskiej. Usługi kurierskie, wykonywane na podstawie umowy z klientem (list przewozowy), poza przewozem i dostarczeniem przesyłek, oferują często także szeroki wachlarz opcji dodatkowych.

Kurier, niegdyś określany jako goniec czy też posłaniec, to z kolei dzisiaj osoba wyznaczona do niezwłocznego dostarczania wszelkiego rodzaju przesyłek. To właśnie kurier realizuje przewozy kurierskie, które polegają na przewozie i dostarczaniu paczek, listów, czy też dokumentów.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Niedźwiedza 37

32-854 Dębno

Tel. +48 669 405 602

e-mail krzysztof.grzegorzek@onet.pl

https://www.firmbook.eu/uslugi-kurierskie-tarnow-malopolska

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.