Masaże Relaksacyjne w Twoim Domu Sandra Skóra

Nazwa: Masaże Relaksacyjne w Twoim Domu Sandra Skóra Kraj:
Polska
NIP: 6412524856    Sprawdź rejestry   
Miasto: Ruda Śląska Ulica: ks. Józefa Czempiela 18/29 Kod pocztowy: 41-700
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

 

Masaże Relaksacyjne w Twoim Domu

Sandra Skóra

 

W dobie ciągłej gonitwy, gdzie mamy coraz mniej czasu dla siebie, warto od czasu do czasu pozwolić sobie na chwilę relaksu, która pozwoli zregenerować siły, odpocząć i choć na chwilę oderwać się od codzienności. Doskonałą propozycję stanowi masaż relaksacyjny. Zabieg pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia. Poza tym masaż relaksacyjny wspaniale oddziałuje na układ nerwowy.

Sandra Skóra Masaże Relaksacyjne W Twoim Domu - Ruda Śląska - Zarezerwuj Wizytę Online - Ceny, opinie, zdjęcia

 

Pozwala zrelaksować się mięśniom, które pod wpływem stresu znajdują się w ciągłym napięciu, co nie rzadko powoduje dolegliwości bólowe. Masaż jest znany ze swojego wszechstronnego działania. Poprawia koncentrację, samopoczucie i pozwala z uśmiechem powitać kolejny dzień. W ofercie znajduje się zarówno masaż relaksacyjny całego ciała, jak także masaż częściowy np. pleców.

Rajska Wyspa Salon Masażu do 38% - Lublin | Groupon

Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą masażu relaksacyjnego, która stanowi ukojenie dla ciała i ducha. Nasze sesje masażu relaksacyjnego są stworzone, aby dostarczyć Ci chwili błogiego relaksu i odprężenia, jednocześnie poprawiając ogólne samopoczucie.

Masaż relaksacyjny u fizjoterapeuty – rodzaje, wskazania i efekty - BardoMed

 

OPIS NASZEGO MASAŻU RELAKSACYJNEGO

Masaż relaksacyjny daje zauważalne efekty już po pierwszej sesji.
Wykonując masaż relaksacyjny raz lub dwa razy w tygodniu koimy i wyciszamy zmysły, pozwalamy tym samym na sprawniejszą regenerację organizmu, a także normalizujemy napięcia mięśniowe. Masaż relaksacyjny to doskonały sposób na ucieczkę od codziennego stresu i napięcia.

Masaż relaksacyjny. Relaksuje, uspokaja, uszczęśliwia » Fizjo-pomoc Medical Center

 

KORZYŚCI Z MASAŻU RELAKSACYJNEGO :

 • Odprężenie: Nasz masaż relaksacyjny pomoże Ci osiągnąć głębokie odprężenie i spokój, pomagając uwolnić się od codziennego stresu.

 • Redukcja napięcia mięśniowego: Jako terapeutka wykorzystuję delikatne techniki masażu, aby rozluźnić napięte mięśnie, co przyniesie ulgę w bólach i dyskomfortach.

 • Poprawa samopoczucia: Masaż relaksacyjny stymuluje wydzielanie endorfin, co może poprawić nastrój i ogólne samopoczucie.

 • Poprawa snu: Masaż relaksacyjny może pomóc w poprawie jakości snu, co jest szczególnie korzystne dla osób cierpiących na bezsenność.

 • Poprawa krążenia krwi: Delikatne ruchy masażu poprawiają krążenie krwi, co pomaga dostarczyć więcej tlenu i składników odżywczych do tkanek.

Profesjonalny masaż relaksacyjny w Białymstoku - Medi-touch

 

Nasza sesja masażu relaksacyjnego to chwila dla Ciebie, w której możesz zapomnieć o troskach i skupić się na swoim samopoczuciu. Oferujemy różne opcje czasowe, aby dostosować masaż do Twojego planu dnia.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na sesję masażu relaksacyjnego i doświadczyć pełnego odprężenia i błogiego spokoju.

 

Masaż relaksacyjny |

 

Masaż relaksacyjny z dojazdem do domu na terenie Rudy Śląskiej i okolic.

Masaż relaksacyjny to idealna recepta na odpoczynek i pozbycie się bólu i zmęczenia. Zabieg łagodzi objawy stresu, zmniejsza napięcie mięśni, odpręża, rozluźnia, a także dodaje energii do dalszego działania. Masaż wykonywany jest na bazie olejku, który zwiększa płynność ruchu i dodatkowo pielęgnuje skórę. Do najpopularniejszych technik masażu relaksacyjnego należy głaskanie, ugniatanie i oklepywanie. Techniki stosowane podczas masażu są dobierane do indywidualnych potrzeb, by zapewnić możliwie największą ulgę, komfort i odprężenie.

Jak wykonać masaż relaksacyjny - krok po kroku. Masaż pleców i całego ciała | OdNowa

 

Moja firma to mobilne centrum zdrowia, które oferuje szeroki zakres zabiegów masażu, które przyczyniają się do zachowania dobrej kondycji i zdrowia. Wszystkie usługi wykonywane są mobilnie z dojazdem na terenie Rudy Śląskiej i okolic. Moja firma dysponuje nowoczesnymi urządzeniami, które pozwalają na wykonanie fachowej usługi w dowolnym miejscu.

Masaże

 

Masaż relaksacyjny – zalety

Oprócz oczywistych zalet masażu relaksacyjnego, czyli odprężenia i wyciszenia się, doznasz też innych korzyści. Wykonuję zabiegi, które pomagają usuwać toksyny z organizmu, oczyszczają skórę, redukują cellulit, regenerują ją i nawilżają. Mogą działać pobudzająco, uspokajająco i rozgrzewająco, dlatego świetnie sprawdzą się jesienią i zimą. W zależności od zastosowanych do aromaterapii olejków, poczujesz złagodzenie bólu, napięcia, zmniejszenie obrzęków, ujędrnienie mięśni, zwalczysz nastroje depresyjne oraz bezsenność. Lista korzyści jest bardzo długa!

 

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU :

Masaże Relaksacyjne w Twoim Domu Sandra Skóra

Masaże Relaksacyjne w Twoim Domu

Sandra Skóra

ul. ks. Józefa Czempiela 18/29

41-700 Ruda Śląska

tel. 665 570 525 , 601 980 483

e-mail:  skora.sandra3@gmail.com , cieplik.sandra3@gmail.com

NASZA FIRMA NA FACEBOOKU - KLIKNIJ 

www.firmbook.eu/uslugi-masazu-mobilnego-ruda-slaska-i-okolice

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.