DACH-MUR USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Nazwa: DACH-MUR USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Kraj:
Polska
NIP: 8361076307    Sprawdź rejestry   
Miasto: Skierniewice Ulica: Storczykowa 5 Kod pocztowy: 96-100
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

DACH-MUR USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 2003 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość oraz terminowość oferowanych usług. Przy naszych realizacjach stawiamy na jakość używanych materiałów oraz dokładność wykonania prac. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.

kompleksowe Usługi ogólnobudowlane pod klucz usługi zakładania i serwisu instalacji fotowoltaicznych na dotacje Woj. Mazowieckie najtaniej profesjonalnie na fv dla firm

 

BUDOWA

 • budowa domów jednorodzinnych

 • budowa obiektów użyteczności publicznej

 • przebudowa

 • nadbudowa

 • budowa szybów windowych w istniejących budynkach wraz z dostawą urządzeń

Koszt budowy domu 2023 - liczymy 3 różne domy

 

TERMOMODERNIZACJA

 • docieplenia budynków

 • remonty elewacji

 • wymiana stolarki okiennej i drzwiowej

Termomodernizacja – prawdy i mity

 

REMONT

 • całkowite remonty i modernizacje obiektów użyteczności publicznej

 • remonty klatek schodowych i innych części wspólnych

 • szpachlowanie i malowanie

 • układanie gresu, glazury i terakoty

 • posadzki, podłogi, parkiety

 • montaż konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych

Remont starego domu lub mieszkania - jak zacząć? - Max-Gruz Kraków

W DACH-MUR pracujemy w taki sposób, by zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Naszą wzajemną relację opieramy przede wszystkim na uczciwości i życzliwości.

Za darmo przyjedziemy do Twojego domu, mieszkania czy też na plac budowy i za darmo wykonamy wycenę. W zależności od Twoich preferencji będziemy pracować z wykorzystaniem zakupionych przez Ciebie materiałów lub też sami je kupimy i przywieziemy. Posiadamy pełne wyposażenie, poczynając od zagęszczarek i specjalistycznych pił, na pistoletach do malowania i wiertarkach kończąc.

 USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE WALDEMAR HONKISZ - DOMY OD PODSTAW

 

Wykończenia pomieszczeń mieszkalnych i biurowych

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wykończenia wnętrz. Wykonujemy prace wykończeniowe na rzecz klientów korporacyjnych (wykończenia obiektów korporacyjnych i biurowych oraz obiektów użyteczności publicznych, budynków samorządowych itp.), klientów biznesowych (wykończenia wnętrz przeznaczonych do sprzedaży przez deweloperów oraz podmiotów zajmujących się obrotem nieruchomościami), a także klientów indywidualnych (wykończenia mieszkań, domów jednorodzinnych).

Jak fachowcy przygotują dom jednorodzinny pod klucz?

Cechuje nas terminowość wykonywanych prac, rzetelność i skrupulatność, a także zgodność z zasadami sztuki budowlanej. Nasz zespół tworzą wyłącznie wykwalifikowani pracownicy o wysokiej kulturze osobistej, co przekłada się na najwyższą jakość wykonania świadczonych usług oraz pełne zadowolenie naszych Klientów.

 

Wykończenia wnętrz - zakres świadczonych usług

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej, jesteśmy w stanie zaoferować pełną i kompleksową ofertę usług budowlanych, zaspokajając tym samym oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Podejmujemy się wykończeni wnętrz w tzw. stanie developerskim, a także remontów oraz ponownych aranżacji użytkowanych już pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

Remont i wykończenia wnętrz krok po kroku - jak się do tego zabrać?

Służymy naszym Klientom praktycznymi poradami, przedstawiając im nowoczesne oraz funkcjonalne propozycje rozwiązań technicznych i budowlanych. Sukcesywnie wprowadzamy do naszej oferty innowacyjne i nowoczesne metody budowlane, dzięki czemu cenią nas sobie współpracujący z nami inwestorzy i projektanci. Używamy sprawdzonych i użytecznych systemów wykończeniowych, bazując na ofercie materiałów budowlanych uznanych w kraju i w świecie dystrybutorów. W codziennej pracy stawiamy na jakość wykonania, nie na jego szybkość, co daje gwarancję wysokiej jakości oraz wykonania powierzonych nam prac w zgodzie z zaleceniami producentów.

Jakie są etapy wykończenia wnętrz?

Posiadane przez nas doświadczenie, zbierane przez lata działalności w branży budowlanej, daje nam możliwość fachowego doradztwa w zakresie doboru wykorzystywanych materiałów oraz rozwiązań technicznych.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą: wykonywanie tynków ręcznych i maszynowych, a także tynków strukturalnych, wykonywanie gładzi gipsowych, murowanie ścian działowych oraz wykonywanie zabudowy z cegieł, montaż sufitów kartonowo-gipsowych na stelażach metalowych, montaż ścian kartonowo-gipsowych działowych, wykonywanie wygłuszeń akustycznych oraz izolacji pomieszczeń, układanie i modernizowanie istniejących instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i gazowych, malowanie (sufitów, ścian i podłóg), układanie paneli podłogowych oraz podłogi z drewna, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, a także wykonywanie kompleksowych usług z zakresu układania płytek ściennych i podłogowych, glazury i terakoty.

Kompleksowe wykończenie wnętrz – co warto wiedzieć?

Ocieplanie budynków

Nie od dziś wiadomo, że jednym z czynników mających wpływ na jakość powietrza ma sposób ogrzewania domów, mieszkań, zabudowań firmowych. Bez względu jednak na sposób ogrzewania ogromne znaczenie ma odpowiednie ocieplenie budynku. Bez względu na fakt czy będzie to styropian, czy wełna mineralna, w ocieplonym budynku zużywamy mniej paliwa. To z kolei oznacza dużo niższą emisję pyłów.

Ocieplanie budynków w Bielsku-Białej. Jaką firmę wybrać? Gremax | bbfan.pl

Dziś miasto robi co może, by ostatecznie zwalczyć wartości smogowe w mieście. Ocieplane są szkoły, zabudowania publiczne, urzędy miasta, gminy. Coraz częściej na docieplenie budynku decydują się również osoby prywatne. Trzeba bowiem pamiętać, że liczy się nie tylko jakość powietrza, którym wszyscy oddychamy ale również ostateczny koszt ogrzewania domu.

Ocieplenie domu: sposoby na ocieplenie ścian zewnętrznych | RegioDom

Dlatego zanim podejmiemy decyzję o wyborze kotła grzewczego, warto najpierw przeprowadzić tak zwaną termomodernizację budynku. Odpowiednio ocieplone ściany to gwarancja niższych kosztów i wyższej temperatury wewnątrz. Jako specjaliści w branży oferujemy Państwu ocieplanie ścian domów i budynków firmowych w Skierniewicach i okolicy.

Ocieplanie budynku film instruktażowy Kabex - YouTube

 

Termomodernizacja budynków - fachowo i solidnie!

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie ocieplania budynków to gwarancja fachowej realizacji każdej termomodernizacji. Nasi fachowcy zrobią wszystko by praca nie tylko była wykonana solidnie ale również ostateczny efekt wizualny był atrakcyjny.

Jak dokładniej wygląda ocieplanie buynków? Firma Menbud

Docieplenia domów w Skierniewicach i okolicy

Stale współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami tynków i materiałów ociepleniowych. To wszystko w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam realizować wszelkie prace kompleksowo. Oprócz samego wykonania dostarczymy na miejsce równeiż niezbędne materiały.

Gwarancja satysfakcji

Pamiętamy o najważniejszym – dom budujemy czy remontujemy dla Ciebie  i to Ty musisz być zadowolony. Dlatego zawsze oferujemy gwarancję satysfakcji. Jeśli pojawią się nieprzewidziane czynniki, możesz wycofać się z remontu bez ponoszenia kosztów. Nawet jeśli zakupiliśmy już materiały, zagospodarujemy je tak, by nie obciążać Twojego portfela.

Usługi ogólnobudowlane - SidBud - Kompleksowe Usługi Budowlane Tychy, Katowice, Śląsk

Gwarancja nie dotyczy materiałów pod indywidualne zamówienia, takich jak: namieszane tynki, farby wybrane ze wzornika, specjalnie sprowadzonych wybranych przez klienta kolekcji płytek czy innych materiałów specjalistycznych przygotowanych na indywidualne życzenie inwestora.

 

Wszechstronność

Podejmujemy się pełnego zakresu prac, jesteśmy gotowi zadbać o każdy detal od początku do końca.

Efektywność

Optymalizujemy koszty, nie narażając klientów na zbędne wydatki. Szczegółowo przygotowana oferta pozwala uniknąć ukrytych kosztów.

Doświadczenie

Doświadczenie w branży przekłada się nie tylko na standard, ale także wyjątkową jakość i trwałość pracy.

Terminowość

Czas jest cenny, dlatego naszym priorytetem jest zakończenie realizacji zgodnie z umową.

Bezpieczeństwo

Wszelkie prace wykonywane są zgodnie z umową, chronione ubezpieczeniem kontraktowym i deliktowym.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

DACH-MUR USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

DACH-MUR USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

ul. Storczykowa 5

96-100 Skierniewice

tel. 884 956 597

e-mail: pnowakowski20@wp.pl

www.firmbook.eu/uslugi-ogolnobudowlane-docieplenia-remonty-skierniewice

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.