PLATYNOWY

TOM-PAL Tomasz Paluch Usługi Ogrodnicze

Nazwa: TOM-PAL Tomasz Paluch Usługi Ogrodnicze Kraj:
Polska
NIP: 7691816994    Sprawdź rejestry   
Miasto: Bełchatów Ulica: NIEDYSZYNA 3 Kod pocztowy: 97-400
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

TOM-PAL Tomasz Paluch Usługi Ogrodnicze

Firma TOM-PAL zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, zakładaniem oraz pielęgnacją wszelkich terenów zieleni.

Jago główny cel stawiamy sobie jakość naszych usług, korzystamy z renomowanych narzędzi najlepszych firm przez co świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Kompleksowe projektowanie terenów zielonych

Pulawy - Kaziemierz Dolny - Naleczow | PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Wykonujemy projekty wszystkich terenów zielonych, począwszy od przydomowych ogródkach kończąc na parkach oraz zieleńcach.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ponieważ projekt nie polega tylko na narysowaniu koncepcji, wizualizacji, rzutów itp.

 

Projektowanie ogrodów - Katowice - Sosnowiec - Dąbrowa Górnicza - Będzin

Usługa projektowa składa się z kilku etapów:

- część najważniejsza czyli spotkanie z klientem oraz omówienie planowanej inwestycji.

- gdy mamy już pogląd na całą sytuacje kolejnym krokiem jest zobaczenie, zmierzenie oraz zbadanie terenu planowanej inwestycji.

- kolejnym krokiem jest przedstawienie kilku koncepcji projektowanego terenu.

- jeżeli projekt koncepcyjnie zostanie zaakceptowany możemy przejść do kolejnej czynności czyli projektu szczegółowego.

Kochamy piękne ogrody - Przewodnik Katolicki

Spełniając wszystkie powyższe czynności produktem finalnym jest projekt terenu zielonego zgodnego z Państwa oczekiwaniami w takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak tylko przekazać Państwu projekt lub przejść do jego realizacji.

Przydomowy ogród, szczególnie w tak trudnych czasach, jawi się jako oaza spokoju. Tutaj można odpocząć, nawdychać się świeżego powietrza i napawać się widokami kojącej zieleni. By cieszyć się pięknymi terenami zielonymi, najlepiej skorzystać z oferty TOM-PAL, firmy, której siedziba znajduje się w Niedyszynie obok Bełchatowa.

Zakładanie Ogrodów Łódź - Usługi Ogrodnicze Łódź - Agrol Ogrody

Firma Tomasza Palucha wykonuje usługi na terenie Bełchatowa i okolic a także całego województwa łódzkiego. Zapewnia dotrzymywanie terminów, wysoką jakość i konkurencyjne ceny. TOM-PAL oferuje zakładanie ogrodów w każdym stylu. Nie mają znaczenia stopień skomplikowania inwestycji, powierzchnia nieruchomości i czas, który trzeba poświęcić na realizację. Jeśli takie jest życzenie klienta, mogą powstać proste ogrody z równo przyciętymi trawnikami albo tereny zielone wzbogacone o rabaty kwiatów, oczka wodne i skalniaki.

Gardenus Usługi Ogrodnicze Zbigniew Krzemień - Projektowanie i utrzymanie  ogrodów i terenów zieleni Dzięgielów • pkt.pl

W ramach kompleksowej oferty firma zajmuje się przygotowaniem terenu, na którym powstanie przyszły ogród. Jeśli trzeba, to wyrównuje działkę, a w innych przypadkach kopie pod oczka wodne i usypuje kopce skalniaków. Dla odpowiedniego nawodnienia roślin TOM-PAL montuje instalację doprowadzającą wodę. Nawozi też ziemię i sadzi rośliny, w tym kwiaty, drzewka ozdobne i owocowe oraz drzewa iglaste i liściaste. Oczywiście oferta firmy obejmuje zakładanie trawników, zarówno tradycyjnych sianych, jak i tych z rolki. Trawniki są odpowiednio koszone, a drzewa i krzewy przycinane. Istnieje możliwość formowania krzewów w odpowiednie kształty.

 

KONTAKT :

TOM-PAL Tomasz Paluch Usługi Ogrodnicze

TOM-PAL Tomasz Paluch Usługi Ogrodnicze

NIEDYSZYNA 3
97-400 NIEDYSZYNA
tel. 791 702 027
e-mail: tomaszpaluch@op.pl
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.