USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

Nazwa: USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE Kraj:
Polska
Miasto: Wałbrzych Ulica: Piotra Bardowskiego 10/5 Kod pocztowy: 58-302

Opis

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE JOANNA SIBILSKA

 

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Wałbrzychu i okolicach świadczącą jednocześnie profesjonalne usługi ogólnobudowlane, jak również usługi remontowe. Działamy od wielu już lat. Początki naszej działalności w branży budowlanej, to przede wszystkim usługi remontowe. Do dziś remonty i usługi remontowe zajmują ważne miejsce w naszej ofercie. Wykonujemy zarówno drobne remonty, jak i remonty kapitalne.

Kompleksowe usługi remontowo - budowlane ! (Rzeszów)

Remontujemy mieszkania, domy, segmenty, a nierzadko również zajmujemy się wykończeniem lokali usługowych.

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, w zakresie kompleksu remontowego. Doświadczenie i tradycja rodzinna naszej firmy motywuje nas do ciągłego podnoszenia jakości wykonywania prac budowlanych.

Usługi Remontowo-Budowlane, Świedziebnia - Opinie, Kontakt

Naszym klientom zapewniamy doradztwo na etapie projektowym oraz wsparcie wykonawcze, technologiczne, jak również logistyczne. Oferujemy indywidualną, bezpłatną wycenę oraz pomoc przy doborze materiałów, odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Wykonywane prace są stale nadzorowane przez właścicieli oraz kierowników naszej firmy, co daje Państwu gwarancję dobrej jakości i zadowolenie ze współpracy z nami. Oferujemy ponadto terminy gwarancyjne oraz materiały z pełną aprobatą techniczną.

Elbląg Usługi remontowo-budowlane

Wybierając kompleksową obsługę, odciążamy Ciebie w wyborze i dostarczeniu materiałów wykończeniowych, wykonaniu projektów kuchni, łazienki i pozostałych pomieszczeń z kompleksowym wykończeniem lub remontem twojego mieszkania. Z naszym pakietem oszczędzisz czas i energię ponieważ to my koordynujemy wszystkie etapy twojego remontu. TY jako inwestor dostajesz od nasz wszystkie niezbędne informacje na każdym etapie prac aby podjąć optymalne dla Siebie decyzje.

Firmy remontowe i budowlane - homebook

Nasza oferta

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE JOANNA SIBILSKA to profesjonalna firma która świadczy usługi remontowe i wykończeniowe na terenie Wałbrzycha i okolic. Odmienimy wnętrze Twojego mieszkania, domu czy biura. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dzięki czemu zyskaliśmy rzeszę zadowolonych klientów.

Budowlane usługi wykończeniowe, od malowania aż po dach

W naszej ofercie znajdziesz:

 Układanie podłóg
 Malowanie, gładzie
 Układanie płytek
 Sufity podwieszane
 Efekty dekoracyjne

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta i zrozumieniem jego potrzeb. Dysponujemy fachową wiedzą oraz sprawdzonymi ekipami wykonawczymi. W naszych realizacjach stosujemy materiały najwyższej jakości, dzięki czemu realizowane remonty oraz usługi budowlane pozostają na najwyższym poziomie, a gotowe realizacje odznaczają się wysoką estetyką oraz komfortem użytkowania. To wszystko sprawia, że jako firma budowlana jesteśmy szczególnie cenieni przez naszych Klientów.

Firmy remontowe i budowlane - homebook

Usługi wykończeniowe to szeroka gama usług remontowych, dzięki którym możemy zaproponować naszym Klientom kompleksowe wykończenia wnętrz mieszkań i domów, a także obiektów użytkowych. Ze względu na specyfikę wykonywanych prac, usługi wykończeniowe każdorazowo dostosowujemy do wymagań danego projektu wnętrza, w ramach którego Klient lub architekt wnętrz określa dobór systemów wykończeniowych oraz materiałów na ściany, sufity i posadzki.

Remonty Gdańsk - Usługi remontowe i budowlane w Gdańsku

Jako profesjonalna firma budowlana jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagający projekt wykończenia wnętrz. Działamy kompleksowo i z wysoką precyzją, co przekłada się na jakość i wysoką estetykę efektu finalnego. Wykonanie każdej usługi z wachlarza usług wykończeniowych rozpoczynamy od odpowiedniego przygotowania nawierzchni. Dzięki temu mamy pewność, że usługa jest wykonana solidnie, a uzyskany efekt będzie trwały.

Firmy remontowe i budowlane - homebook

Wykończenia wnętrz – Wałbrzych i okolice

Do współpracy zapraszamy Klientów z terenu miasta Lublin i okolicy. Zapewniamy kompleksowe wykończenia wnętrz – usługi, w ramach których realizujemy wszelkie prace niezbędne do uzyskania zamierzonego efektu wizualnego i funkcjonalnego, w tym przeróbki instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej.

Remont salonu – Usługi Remontowo-Budowlane Kamil Gomulak

Posiadamy bogate doświadczenie oraz świetnie wyposażone zaplecze sprzętowe, dzięki czemu działamy sprawnie i terminowo wywiązujemy się z powierzonych nam obowiązków. Podejmujemy się realizacji projektów pokojów, łazienek i kuchni, a także przestrzeni komercyjnych i innych usług remontowych.

Firmy remontowe i budowlane Śląskie - homebook

Praca jest naszą pasją. Tworzymy prawdziwą, często długo wyczekiwana przestrzeń do codziennego życia. Wiemy co dla rodziny znaczy dom i jak duża spoczywa na nas odpowiedzialność. Dbamy więc o każdy szczegół i dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszych prac były zgodne z oczekiwaniami klientów.

Zapraszamy do kontaktu !

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE JOANNA SIBILSKA

ul. Piotra Bardowskiego 10/5

58-302 Wałbrzych

tel. 602 323 235

e-mail: stolarniaroza@gmail.com , remontywalbrzych@onet.eu

www.firmbook.eu/uslugi-remontowo-budowlane-walbrzych

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.