USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Nazwa: USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Kraj:
Polska
NIP: 5221186158    Sprawdź rejestry   
Miasto: Warszawa Ulica: Gołuchowska 7/70 Kod pocztowy: 01-493
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Paweł Jóźwikowski

 

Oferujemy kompleksowe usługi wykończeniowe i remonty. Działamy na terenie Warszawy i okolic.Powierzone prace wykonuję osobiście, zachowując tym samym najwyższe standardy wykonania. Gwarantuję solidność, terminowość oraz satysfakcję klienta z wykonanej przeze mnie usługi. Współpracuje z projektantem wnętrz, realizując nawet niewypowiedziane marzenia naszych klientów. Potrafimy odmienić każdy dom, mieszkanie, szkołę, sklep i biuro. Wysoka jakość realizacji i konkurencyjne ceny usług zbudowały sieć naszych klientów, którzy wracają do nas i polecają nas swoim znajomym. Współpracuje z podwykonawcami branży instalacyjnej: wodno-kanalizacyjnej, gazowej, elektrycznej, C.O.

Pozostałe usługi remontowe Łódź - 2349 wykonawców - Cena

 

GALERIA NASZYCH PRAC NA FACEBOOKU - KLIKNIJ

 

Podejmiemy się każdego wyzwania. Nasi budowlańcy na co dzień spotykają się z wszelkiego rodzaju wyzwaniami budowlanymi. Mamy ogromne doświadczenie w branży, stawiamy na jakość i terminowość zobowiązań budowlanych. W razie potrzeby zaprojektujemy i zaaranżujemy każde wnętrze. Nie ma znaczenia czy to dom nowo budowany, czy z wieloletnią tradycją. Remont mieszkania? Nie ma problemu!

Wykończenia wnętrz w stanie deweloperskim, remonty generalne

Planowanie

Przykładamy szczególną uwagę do dobrych kontaktów z klientem. Każde nasze działanie poprzedzone jest konsultacjami z klientem celem uzyskania efektu odpowiadającemu potrzebom naszego zleceniodawcy.

Terminowość

Zakładamy realne terminy wykonywanych prac. Klient od początku współpracy jest świadomy terminu ukończenia prac, którego się ściśle trzymamy.

Rzetelność i doradztwo

Nasza firma to sprawdzeni fachowcy budowlani. Doradzamy klientowi na każdym etapie inwestycji. Pomagamy w planowaniu przedsięwzięcia, organizowaniu inwestycji, doradzamy oraz pomagamy w zakupie materiałów najlepszej jakości.

Usługi remontowe | STOLLAR Systemy Okienne

Czym się zajmujemy:

Wykonujemy kompleksowe usługi remontowe na terenie Warszawy i okolic.
Od remontów kapitalnych po wykończenia wnętrz aż pod klucz.
 • REMONTY WNĘTRZ(KOMPLEKSOWO OD A DO Z)
 • OCIEPLENIE PODDASZY ORAZ DOCIEPLENIA ELEWACJI

Granulat z wełny skalnej – bezpieczne ocieplenie poddasza na długie lata - Grupa PSB - materiały budowlane, remontowe oraz wykończeniowe

 

 • ELEKTRYKA
 • USŁUGI WOD-KAN
 • ARANŻACJA WNĘTRZ POMIESZCZEŃ(WŁASNA PROJEKTANTKA)
 • KAFELKOWANIE ŁAZIENEK,BALKONÓW,TARASÓW(WEDŁUG ZLECONYCH PROJEKTÓW)

Układanie płytek ceramicznych w salonie, kuchni, łazience

 • ZABUDOWY KARTONOWO-GIPSOWE(ŚCIANKI DZIAŁOWE,GŁADZIE GIPSOWE,SZPACHLOWANIE,MALOWANIE TRADYCYJNE BĄDZ AGREGATEM MALARSKIM)
 • SUFITY PODWIESZANE(JEDNO LUB WIELOPOZIOMOWE)
 • KUCHNIE I MEBLE POD WYMIAR
 • PROJEKTOWANIE WNĘTRZ I ŁAZIENEK(WŁASNA PROJEKTANTKA)

Dlaczego my

Od początku stawialiśmy na profesjonalizm oraz terminowość wykonywanych prac. Dlatego nasi fachowcy robią wszystko, by prace remontowe przebiegały sprawnie i z zachowaniem profesjonalizmu oraz najwyższych standardów budowlano – remontowych. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, który nie tylko ułatwia wykonywanie prac, ale również sprawia, że całość będzie przeprowadzona estetycznie. Oprócz prac remontowych oferujemy również projektowanie i aranżację wnętrz. Nasi specjaliści przyjadą na miejsce, dokonają niezbędnych pomiarów a następnie zaprojektujemy na nowo wnętrza mieszkania. Bo oprócz remontów mieszkań oferujemy również projektowanie i aranżację wnętrz w Warszawie i okolicach.

Układanie glazury - usługi glazurnicze | And-Mix Warszawa

 

Cenimy Państwa zdrowie, czas i pieniądze dlatego zapewniamy:

 • Najwyższą jakość - w naszych realizacjach preferujemy pewne i sprawdzone technologie, oparte na materiałach znanych i cenionych firm.
 • Komfort cieplny i ekonomia eksploatacji – ze względu na rosnące koszty energii proponujemy wysokie standardy ocieplenia budynków i kompleksowe wykonanie instalacji ogrzewania.
 • Profesjonalny nadzór i myśl techniczna – budowę prowadzą i nadzorują inżynierowie z uprawnieniami budowlanymi, natomiast roboty prowadzą wyselekcjonowane i profesjonalne ekipy budowlane.
 • Rzetelność i terminowość – wybudujemy dom w ustalonym zakresie, terminie i za umówioną cenę.
 • Atrakcyjna cena - zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło na maksymalne zoptymalizowanie kosztów budowy.

Nasza misja

Naszą misją jest oferowanie usług budowlanych na najwyższym poziomie. Gwarantujemy bezpieczeństwo przebiegu realizacji inwestycji, solidność wykonawstwa, rzetelność.

Chrapkiewicz Firma Remontowa - glazurnik, układanie płytek
 

Zasady i wartości będące fundamentem naszych działań:

 • Szacunek – dla klienta, jego potrzeb.
 • Kreatywność – poszukiwanie nowatorskich rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów budowy.
 • Zaufanie i uczciwość – w postępowaniu z klientami, partnerami, podwykonawcami i współpracownikami.
 • Wydajność -  dajemy z siebie wszystko.
 • Pasja -  kwestionujemy status quo.
 • Przełamywanie schematów -  myślimy inaczej niż wszyscy.
 • Rozwój - dążymy do ciągłego postępu i rozwoju.

Odświeżenie wnętrz dzięki fachowym usługom remontowym

Dom, mieszkanie, kamienica a może zabudowania firmowe? Oferujemy pełen zakres prac remontowych i budowlanych w Warszawie i okolicach. Nasz zespół to czasami kilku fachowców z ogromnym doświadczeniem we wszelkiego rodzaju inwestycjach. Remontujemy domy z wieloletnią tradycją oraz te które wymagają tylko prac wykończeniowych. Od początku prowadzenia działalności stawialiśmy na jakość, terminowość oraz perfekcję każdych wyzwań budowlanych. Nasza współpraca z wieloma dostawcami materiałów i sprzętu budowlanego to połowa sukcesu. Bo oprócz solidności wykonania liczy się również dobra cena!

Podejmując się konkretnego zlecenia staramy się zawsze słuchać naszego klienta, jego oczekiwań oraz wskazówek. Bazując na naszym doświadczeniu dobieramy odpowiednie materiały oraz technologię wykonania, aby uzyskać dla klienta jak najlepszy efekt przy optymalnych nakładach finansowych. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas zawsze najważniejsze!

 

KONTAKT :

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

ul. Gołuchowska 7/70

01-493 Warszawa

tel. 666 995 167

e-mail: jozwikowski@gmail.com , monikpaw@poczta.onet.pl

www.firmbook.eu/uslugi-remontowo-budowlane-warszawa-okolice

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.