PLATYNOWY

Wiktor Gucia Usługi Remontowo-Wykończeniowe

Nazwa: Wiktor Gucia Usługi Remontowo-Wykończeniowe Kraj:
Polska
NIP: 7773412234    Sprawdź rejestry   
Miasto: Rogalin Ulica: Nowa 16/1 Kod pocztowy: 62-022
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Wiktor Gucia

Usługi Remontowo-Wykończeniowe

 

Wykonujemy Kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe (mieszkań, domów, lokali usługowych) oraz adaptacje poddaszy. Profesjonalnie, fachowo i solidnie.

Zajmujemy się zarówno prowadzeniem prac budowlanych, jak i remontami oraz wykończeniami wnętrz, a nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam śmiało nazwać się profesjonalistami.

Remonty mieszkań Rogalin Wiktor Gucia Usługi Remontowo-Wykończeniowe - YouTube

Pracując dla klientów korzystamy wyłącznie z materiałów budowlanych najwyższej jakości, renomowanych producentów, zgodnie z zasadą mówiącą, że najwyższa jakość nie znosi kompromisów. Bez względu na to, jak duże otrzymujemy zlecenie, szczycimy się dbaniem o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Ponieważ uważamy, że nie ma dwóch identycznych klientów, ani dwóch identycznych zleceń, oferta naszego zespołu jest zawsze personalizowana i dostosowana do indywidualnych oczekiwań każdego zlecającego.

Usługi Remontowo-Wykończeniowe Wiktor Gucia - Remodeler w: Rogalin

Gwarantujemy fachowe porady w określeniu niezbędnego zapotrzebowania i zawsze odpowiadamy na każde pytanie naszych klientów, aby mieli oni pewność, że rozumiemy ich punkt widzenia i przeprowadzimy prace dokładnie w odpowiedni sposób, aby uzyskać dokładnie taki efekt, na jakim im zależy, w możliwie najkrótszym terminie. Staramy się również zawsze proponować rozwiązania które są wysokiej jakości, a przy tym atrakcyjne cenowo.

Remonty Mieszkań, Apartamentów, Deco Raum, Kołobrzeg

Wykonujemy wszystkie prace remontowe w zabudowie zarówno jednorodzinnej jak i wielorodzinnej. Sprawdź naszą ofertę!

Murowanie ścianek działowych

Skuwanie tynku, tynkowanie tradycyjne

Tynki gipsowe, tynki ozdobne

Wylewki samopoziomujące

Wylewki tradycyjne

Docieplanie ścian

Docieplanie poddasza

REMONT POKOJU - Usługi Remontowe Kraków - remont mieszkania | wykończenie wnętrz | fachowiec premium

Oferujemy wykonanie prac wykończeniowych, wszystkie prace wykonujemy z należytą starannością o czym świadczą nasze realizacje.

Malowanie farbami emulsyjnymi

Montaż płyt gipsowo-kartonowych

Ścianki działowe

Sufity podwieszane i inne

Gładź gipsowa

Układanie paneli podłogowych

Układanie paneli ściennych

Układanie glazury

Wszelkie inne prace związane z wykończeniem wnętrz

Usługi Remontowo-Wykończeniowe Wiktor Gucia - Remodeler w: Rogalin


Każde zlecenie wymaga indywidualnej wyceny (wycena bezpłatnie). Cieszymy z każdego zadowolonego klienta, z każdego budynku, w którym pracowaliśmy i z dumą prezentujemy nasze dotychczasowe dokonania. Działamy przede wszystkim na terenie Poznania i okolic, ale nie odmawiamy również klientom z innych części województwa, którzy chcą postawić na sprawdzoną, fachową i rzetelną ekipę remontowo-wykończeniową.
Remont mieszkania krok po kroku – jak nie zwariować? - Ocieplamy życie

 

Wszystkie prace budowlane na każdym etapie konsultujemy z Klientem. Nie podejmujemy pochopnych decyzji, dzięki temu każda realizacja w pełni spełnia wymogi i jest zgodna z oczekiwaniami. Zajmujemy się wykończeniem wnętrz zarówno w domach jednorodzinnych jak i mieszkaniach. Oferujemy kompleksowe remonty łazienek, kuchni i innych pomieszczeń. Aby w pełni usatysfakcjonować Klientów wykańczamy pod klucz.

Alternatywy dla gipsowania ścian: nowoczesne metody wykończenia wnętrz - Malfarb.pl

 

Nowoczesne techniki i rozwiązania

Urządzenie stylowego i praktycznego wnętrza nie jest prostym zadaniem. Zaprojektowanie oraz wykonanie prac warto powierzyć specjalistom z branży. Firma Wiktor Gucia Usługi Remontowo-Wykończeniowe stale monitoruje polską, jak i zagraniczną ofertę nowoczesnych materiałów wykończeniowych. Gwarantujemy uznane i sprawdzone systemy dające najwyższej jakości efekty. Różnego rodzaju tynki i masy dekoracyjne pozwalają osiągnąć ciekawe i niepowtarzalne efekty. Wykonujemy tynki dekoracyjne wewnętrzne:

 • zacierane,

 • ciągnione,

 • strukturalne,

 • mozaikowe,

 • japońskie,

 • stiuki,

 • trawertyny,

 • masy perłowe.

Tynk dekoracyjny – jak wybrać tynk dekoracyjny wewnętrzny?

Dzięki wszechstronnym zastosowaniu technik i metod, wykończenia wnętrz zawsze są unikalne. Służymy praktycznymi poradami, a dzięki bogatemu doświadczeniu posiadamy oryginalne i funkcjonalne pomysły, wykorzystywane w wykończeniach wnętrz. Naszym celem jest to, aby każdy Klient czuł się swobodnie, komfortowo i dobrze w nowo wykończonych przez nas pomieszczeniach. Wiemy że dla naszych Klientów ważny jest czas, dlatego zapewniamy terminową realizację zlecenia.

 

KONTAKT :

Wiktor Gucia Usługi Remontowo-Wykończeniowe

Wiktor Gucia Usługi Remontowo-Wykończeniowe

ul. Nowa 16/1

62-022 Rogalin

tel. 605 920 797

MÓJ FACEBOOK OSOBISTY I FIRMOWY :) - KLIKNIJ

e-mail: wiktor.gucia@onet.pl

www.firmbook.eu/uslugi-remontowo-wykonczeniowe-mosina-poznan

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.