WEESTEP Sp. z o.o. Obuwie dziecięce

Nazwa: WEESTEP Sp. z o.o. Obuwie dziecięce Kraj:
Polska
NIP: 1231454285    Sprawdź rejestry   
REGON: 384811979    Sprawdź rejestry   
Numer KRS: 0000812500 Æ   Sprawdź rejestry   
Województwo: Mazowieckie Miasto: Wolka Kosowska Ulica: ul. Nadrzeczna 16, GD-1, c-26 Kod pocztowy: 05-552
Telefon: 788310312 Email: manager@weestep.pl Strona WWW: weestep.pl/

Przelew na rachunek bankowy

Opis

WEESTEP™ to amerykańska marka obuwia dziecięcego, która w 2019 otworzyła przedstawicielstwo w Unii Europejskiej. Wszystkie nasze produkty przechodzą rygorystyczne testy i kontrolę jakości przed wejściem na rynek.

Naszym głównym celem jest tworzenie wyłącznie produktów wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Do produkcji używamy najnowszych technologii i zapewniamy doskonały produkt, który z pewnością przypadnie do gustu Twoim klientom. Nasza fabryka produkuje również buty dla znanej marki dziecięcej Chicco™.

Gama modeli obejmuje ponad 1000 modeli w różnych kategoriach na wszystkie pory roku. Każda para ma profilowane skórzane wkładki i wewnętrzną warstwą ze skóry, tak samo jak wszystkie modele mają sztywny zapiętek, który zapewnia dziecku stabilność podczas chodzenia. Wiekszośc modeli produkowane na 70% ze skóry naturalnej.

Promujemy nasza marka w mediach, internecie na Facebook i Instagram, dajemy materiały marketingowe (kreatywne wideo, zdjęcia i fizyczne materialy dla sklepów).

Również można zobaczyć nasze kolekcji na stronie internetowej www.weestep.pl. Na stronie znajdzie Państwo ponad 180 modeli w cenie rabatowej.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.