Wesele Góralskie

odsłony   787

Wesela

goralskie_wesele_bialka (2)

Góralskie wesele nie może się odbyć byle gdzie – w naszej karczmie już wiele par przyjęło godnie swoich gości weselnych. Aby zabawa była naprawdę udana potrzebne są przede wszystkim: odpowiednie pomieszczenia, wyśmienita kuchnia, dobra orkiestra i oczywiście miejsce z klimatem. Dobrze jest, jeśli goście mogą przenocować na miejscu. Właśnie dlatego Karczma U Chramca świetnie się sprawdza w roli sali weselnej. Na parterze jest duża sala do tańca i zabaw, obok sala, w której goście mogą swobodnie porozmawiać, na górze dwie połączone ze sobą sale ze stołami dla gości. Dzięki takiemu przemyślanemu układowi pomieszczeń każde wesele – mniejsze i większe musi się udać!
Gości weselnych nie można też poczęstować byle czym – w naszej karczmie gotują najlepsi kucharze, zaspokajając gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. Spróbuj naszych potraw, a nie będziesz mieć wątpliwości, gdzie zorganizować wesele.

goralskie_wesele_bialka (1)   goralskie_wesele_bialka (0)

Po weselu goście moga wypoczać w części noclegowej, w obiekcie obok karczmy. A dla Pary Młodej mamy specjalny apartament! Po udanym weselu dobrze się wyśpicie!
Oczywiście oprócz wesel można u nas zorganizować inne, mniejsze uroczystości rodzinne i przyjęcia, okazji jest wiele: chrzciny, komunia, rocznica, itp. Zawsze możecie liczyć na najlepszą obsługę i pomoc z naszej strony, a Wasi goście będą wam za to wdzięczni.
Aby sprawdzić, czy dany termin jest jeszcze wolny, zadzwoń teraz: 601 504 516

SONY DSC

goralskie_wesele_bialka (4)   goralskie_wesele_bialka (3)

DSC00554

SONY DSC    SONY DSC

SONY DSC   DSC00562

 

goralskie_wesele_bialka (5)

Aby sprawdzić, czy dany termin jest jeszcze wolny, zadzwoń teraz: 601 504 516

Zobacz zdjęcia karczmy

karczma u chramca

wesele u chramca (3)   wesele u chramca (2)

wesele u chramca (5)

wesele u chramca (4)

karczma u chramca (1)   IF

wesele u chramca (6)

Wesele Góralskie