WizaSerwis.pl

Nazwa: WizaSerwis.pl Kraj:
Polska
NIP: 1132993659    Sprawdź rejestry   
REGON: 382602177    Sprawdź rejestry   
Numer KRS: 0000772427 Æ   Sprawdź rejestry   
Województwo: mazowieckie Miasto: Warszawa Ulica: Sienna 39 Kod pocztowy: 00-121
Telefon: 600401500 Email: info@wizaserwis.pl Strona WWW: wizaserwis.pl
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA DOTPAY PAYU PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 93 1030 0019 0109 8503 0016 8446 Kod SWIFT/BIC: CITIPLPX

Opis

Najbardziej rekomendowana firma pośrednictwa wizowego. Wizy do wszystkich krajów. 

Usługi legalizacji dokumentów. Apostille na dokumentach każdego rodzaju.

Dlaczego my?

Ikona - bezpieczeństwo

GWARANCJA SKUTECZNOŚCI 100%
Zwrócimy 100% kosztów pośrednictwa, jeśli nie uzyskasz wizy.*
Jesteśmy profesjonalistami, którzy doskonale znają procedury wizowe i reguły w ich otrzymaniu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że aplikacja wizowa zostanie przeprowadzona sprawnie i ograniczona do minimum formalności.

Ikonka: wiza online

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU
Załatw wszystko online i przez telefon.
Firma WizaSerwis Sp. z o.o. jako jedyna z branży pośrednictwa wizowego oferuje możliwość samodzielnego zamówienia kuriera. Zadzwoń pod numer: +48 22 515 13 00 i zamów kuriera na nasz koszt, a opłatę uregulujesz na zbiorczej fakturze za całość usług. Cała procedura może odbyć się bezgotówkowo.

BEZPIECZEŃSTWO!
Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo danych i dokumentów.Twoje dane wykorzystujemy jedynie do realizacji zlecenia i w myśl minimalizacji posiadanych danych. Posiadamy ogniotrwały sejf, szafki zamykane na klucz oraz karty dostępu do wyznaczonych stref. Budynek naszego biura ma 24h ochronę oraz stały monitoring. Sposób przetwarzania i przechowywania danych dostosowany został do wymogów RODO. Pracujemy na wewnętrznym, autorskim, odizolowanym na ataki zewnętrzne i zabezpieczonym systemie.

ATRAKCYJNA CENA
…dzięki której zaoszczędzisz na:
Podróży – wiele konsulatów znajduje się w Warszawie i kilku innych większych miastach. Przelicz, ile wydasz na dojazd. Jeśli pomylisz się w wypełnianiu wniosku lub nie dołączysz wszystkich wymaganych dokumentów, czas dodatkowo się wydłuży.
Kolejek – często spotykany element konsularnej codzienności.
Nieprzewidzianych komplikacji – w niektórych przypadkach opłata konsularna musi być wnoszona w konkretnym banku, do którego musisz się udać tracąc czas. Bank pobiera dodatkowe opłaty np. za przewalutowanie. Często te koszty już zawierają się w proponowanej przez nas kompleksowej cenie.
Ryzyka odmowy – błędy we wnioskach mogą spowodować, że poniesiesz wiele kosztów, a konsulat odmówi przyznania wizy.
Zastanów się czy warto ryzykować.

Ponad 400 referencji.

Sprawdz referencje jakich udzielili nam nasi klienci. Sa to pisma podpisane przez osoby decyzyjne.
Wybrane z tysiecy realizacji wizowych. Link: REFERENCJE 4

Firma 2Ways jest naszym dostawcą usług związanych z uzyskaniem wiz do krajów spoza UE. W ostatnich dwóch latach firma odpowiadała za dopełnienie formalności związanych z uzyskaniem wiz do Indii dla pracowników naszej firmy.
Firma 2Ways wyróżnia się profesjonalizmem, zaangażowaniem, rzetelnością oraz elastycznością w podejściu do naszych oczekiwań.
Wszelkie czynności dokonywane były szybko i sprawnie, zatem z pełną odpowiedzialnością możemy polecić niniejszą firmę jako solidnego i rzetelnego partnera.
LESZEK CHUDY
SCANIA PRODUCTION SŁUPSK S.A

Z usług organizacyjnych 2Ways nasza firma korzystała przy okazji podróży służbowych pracowników na rynki regionu Europy Wschodniej i Bliskiego Wschodu. Wykonywanie usługi odznaczają się zawsze odpowiednim przygotowaniem, dociekliwą analizą szczegółów oraz preferencyjną komunikacją. Zlecenia wykonywane są natychmiastowo i proces skrócony jest do niezbędnego minimum. Legalizacja oraz inne formalności obejmujące różne instytucje państwowe odbywa się bez zbędnej zwłoki.
Z pełnym przekonaniem polecam formę 2WAYS, jako godnego zaufania Partnera, świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie i kompleksowo.

MARZENA GRZYBOWSKA
PANDORA JEWELRY CEE SP. Z O.O.

Ważnym elementem naszej współpracy jest pełna dyspozycyjność, solidność oraz terminowość.
Pracownicy firmy 2Ways w pełni spełnili nasze oczekiwania. Dali się poznać od jak najlepszej strony, na bieżąco informując o postępach w uzyskiwaniu wiz, jak również załatwiając wszelkie formalności w bardzo krótkim czasie. Ponadto jesteśmy na bieżąco informowani o najnowszych możliwościach współpracy.
Z całym przekonaniem możemy polecić firmę 2Ways jako solidnego, profesjonalnego i godnego zaufania partnera.

RIAD BEKKER
EUROPEJSKI FUNDUSZ HIPOTECZNY S.A.

 
 
 
 

DANE KONTAKTOWE:
WizaSerwis Sp. z o.o.
Budynek Warsaw Towers, I piętro

ul. Sienna 39
00-121 Warszawa

Infolinia 22 490 5000, 22 243 43 00
e-mail Info(at)WizaSerwis(.)pl

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.