WOMAR

Nazwa: WOMAR Kraj:
Polska
Województwo: łódzkie Miasto: Łódź Ulica: Piłsudskiego 133 d Kod pocztowy: 92-318
Telefon: 794 403 260 Email: womarbramy@tlen.pl Strona WWW: www.womarbramy.pl/
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PAYU PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Nasza firma specjalizuje się w doradztwie, dostawach, montażu, serwisie i naprawach systemów bramowych oraz automatyki bramowej najwyższej jakości znanych firm europejskich. Nabraliśmy doświadczenia pracując od 1993 roku w tej branży. Wierzymy, że poznaliśmy ich wszystkie tajemnice, i jesteśmy w stanie poradzić sobie z wszystkimi w tej branży problemami, a przez to zadowolić każdego nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy produkty najwyższej jakości zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i dla przemysłu, przystosowane do intensywnej eksploatacji. Wyróżnikiem naszego działania jest przede wszystkim czystość, jakość, szybkie i terminowe wykonanie usługi. Wykonujemy typowe jak i nietypowe zamówienia. Zamontujemy automat do każdego typu bramy a oferowane przez nas systemy automatyki zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i komfort w życiu codziennym i w pracy. 

Jesteśmy przekonani że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług.

KLIENCI INDYWIDUALNI

Specjalizujemy się w montażu wszelkiego rodzaju ciepłych bram garażowych przydomowych oraz w ich zautomatyzowaniu (brama na pilota). Dobieramy także automatykę do już istniejących bram garażowych i wjazdowych (posesyjnych rozwiernych i przesuwnych) wszelkiego typu. Zakładamy także systemy domofonowe i videodomofonowe jedno i wielorodzinne, analogowe i cyfrowe. 

INSTYTUCJE I ZAKŁADY  

Specjalizujemy się w montażu wszelkiego rodzaju bram przemysłowych oraz w ich zautomatyzowaniu. Montujemy także automatykę przystosowaną do intensywnej eksploatacji do już istniejących bram przemysłowych i wjazdowych (rozwiernych i przesuwnych) wszelkiego typu oraz szlabany, rampy, doszczelnienia lub całe systemy przeładunkowe. Zakładamy także systemy domofonowe i videodomofonowe analogowe i cyfrowe.

 

NASZE PRODUKTY I USŁUGI 

BRAMY GARAŻOWE
segmentowe
uchylne
rolowane
sekcyjne boczne

BRAMY PRZEMYSŁOWE
segmentowe 
rolowane
harmonijkowe
przeciwpożarowe 
szybkobieżne
wahadłowe
wjazdowe przesuwne
kurtyny paskowe

BRAMY WJAZDOWE
przesuwne
jedno skrzydłowe
dwu skrzydłowe

NAPĘDY
garażowe 
przemysłowe
wjazdowe do bram przesuwnych
wjazdowe do bram rozwiernych

DRZWI
DOMOFONY
VIDEODOMOFONY
SZLABANY
RAMPY
DOSZCZELNIENIA RAMP
CENTRALE STERUJĄCE
SIŁOWNIKI
PILOTY
FOTOKOMÓRKI
RADIA
ELEMENTY JEZDNE DO BRAMY
LISTWY ZĘBATE 

 

Wszystkie wyroby oferowane przez naszą firmę są zgodne z obowiązującymi standardami współczesnej inżynierii systemowej. Są to produkty renomowanych firm z gwarancją producenta do 24 miesięcy. Urządzenia te cechuje niezawodność i bardzo niską awaryjność w czasie wieloletniego funkcjonowania sprawdzone w najtrudniejszych warunkach technicznych i pogodowych.

Nasza firma jest uczestnikiem programu firmbooka realizowanego przez Firmbook BC i Partnerów promującego firmy wiarygodne e-biznesowo i wspierającego rozwój komunikacji internetowej pomiędzy przedsiębiorcami.

WOMAR 

Marian Rymarczyk 

al. Piłsudskiego 133 d  

92-318 Łódź

tel. 794 403 260

 

 

 

 

 
 
Działamy na terenie miast: Łódź, Zgierz, Pabianice, Rzgów, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki.
 
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.