WOODYOU

Nazwa: WOODYOU Kraj:
Polska
NIP: 9522004326    Sprawdź rejestry   
REGON: 142384803    Sprawdź rejestry   
Miasto: Józefów Ulica: Derkaczy 70 Kod pocztowy: 04-963
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

            

WOODYOU jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem świadczącym usługi stolarskie oraz meblarskie o najwyższym standardzie.

Firma dysponuje dużym doświadczeniem w zakresie obróbki zarówno drewna jak i materiałów drewnopochodnych. Tworząc własną niepowtarzalną linie produkcyjną przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, technologii oraz najwyższych jakościowo materiałów firma wyspecjalizowała się w realizowaniu nietypowych zleceń stolarskich o podwyższonym standardzie oraz zaawansowanej technologii i formie.

Wszystkie realizacje wykonane są ze szczególną starannością i dbałością o detale, a ich wspólną cechą jest solidność i jakość wykonania.

Firma dopasowuje się do konkretnych potrzeb i wymagań klienta. W trakcie projektowania oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie indywidualnych rozwiązań oraz zastosowania odpowiednich materiałów i technologii, a zamówienia realizowane według projektów własnych lub dostarczonych przez projektantów spełniają najwyższe standardy i oczekiwania klientów.

Dzięki rzetelności i zaangażowaniu firma utrzymuje ciągłą, opartą na wzajemnym zaufaniu współpracę z architektami i projektantami wnętrz oraz nowatorskimi firmami innych branż opierającymi się na doświadczeniu firmy WOODYOU.

Kontakt:

WOODYOU 

inż. Sebastian Grabarczyk
tel.: 697 353 757

biuro@woodyou.pl
wyceny@woodyou.pl
projekty@woodyou.pl

Adres biura i produkcji
ul. Aleja Nadwiślańska 64
05-410 Józefów

Adres siedziby
ul.Derkaczy 70 
04-963 Warszawa

Regon: 142384803 
NIP: 9522004326

    Nie znaleziono wyników.