Wrapster Sp. z o.o. Sp. k.

Nazwa: Wrapster Sp. z o.o. Sp. k. Kraj:
Polska
NIP: 8952133853    Sprawdź rejestry   
REGON: 367156462    Sprawdź rejestry   
Numer KRS: 0000675752 Æ   Sprawdź rejestry   
Województwo: dolnośląskie Miasto: Wrocław Ulica: Kwidzyńska 4 Kod pocztowy: 51-416
Telefon: 500600410 Email: biuro@wrapster.pl Strona WWW: wrapster.pl
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O nas

Nasze certyfikaty

Świadectwo badań 697/ICiMB/15 Certyfikat oklejania foliami KPMF  Certyfikat przyciemniania szyb
 
 
Certyfikat przyciemniania szyb  Certyfikat przyciemniania szyb  Certyfikat instalacji folii architektonicznych
 
 
Certyfikat instalacji folii architektonicznych
 

DAWNO, DAWNO TEMU…

Pomysł stworzenia luksusowej marki usług Automotive powstał w 2006 roku. Wtedy właśnie dwóch pasjonatów motoryzacji postanowiło związać się na zawsze z czterema kółkami. Założycielom spółki Wrapster (wcześniej Wrap-Car) zależało na tym, żeby utworzyć unikalną na rynku markę, która będzie połączeniem oryginalnych pomysłów i solidnego wykonania usług. I… chyba się udało!

Nie było łatwo, to był bardzo intensywny okres w ich historii - pracowali w pocie czoła, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, poszerzając swoje umiejętności - wszystko po to, aby spełniać Wasze oczekiwania jeszcze lepiej i jeszcze solidniej. Zdobyte po drodze certyfikaty (między innymi certyfikat Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie pod nr R43-0651- ICiMB), świadectwa i tytuły (3M Endorsed Graphic Installer) są efektem tej ciężkiej pracy.

Od 2011 roku mamy przyjemność pracować już pod marką Wrap-Car, z siedzibą i pracownią we Wrocławiu. Tutaj swobodnie możemy oddać się naszej pasji – samochody dla nas to nie tylko praca, ale i coś, co kochamy! Mimo wielu lat doświadczenia ciągle stawiamy czoła nowym wyzwaniom i nie wahamy się też „iść krok przed konkurencją” podejmując ciężkie, nierzadko nietypowe zlecenia wymagające kreatywności i oderwania się od typowo przyjętych schematów.

Od 2011 roku pracowali pod marką Wrap-Car, która to w 2017 roku przekształciła się we Wrapster.

 

Co ich wyróżnia?

 

  • Może to, że nie boją się wyzwań i podejmowania nietypowych zleceń (jak choćby montaż folii na wysokościach/innowacyjny sposób na poradzenie sobie z szybą pod spojlerem w modelach UFO/oklejanie nietypowych zaokrąglonych jednym kawałkiem folii)?
  • Może to, że spółka istnieje po to, by odpowiadać na Wasze motoryzacyjne problemy?
  • Może to, że to co robią jest ich największą pasją?
  • Może to, że pomimo lat doświadczenia nadal są głodni wiedzy i stale poszerzają swoje umiejętności i zdobywają kwalifikacje?
  • Może to, że do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i liczy się dla nich, żeby było “po Waszemu” ? ;)
  • Może to, że ZAWSZE wykonują swoją pracę na 100% - bez względu na to, jak duże i skomplikowane są Wasze potrzeby i jaki nakład czasu pracy muszą temu poświęcić?

 

 

JESTEŚMY DLA WAS!

Dla Was i dzięki Wam! Od początku istnienia spółki nieustannie się rozwijamy, aby jeszcze sprawniej i lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Oklejamy Wasze samochody i przyciemniamy w nich szyby, wykorzystując specjalistyczny sprzęt i najnowocześniejsze technologie, a materiały na jakich bazujemy, to produkty renomowanych światowych marek takich jak: 3M, LLumar, Avery.

Zaufajcie nam, a zyskacie:

Realizację nawet najtrudniejszych zadań oraz pewność, że zlecenie zostanie wykonane solidnie i profesjonalnie w 100%, a Wy wyjdziecie od nas UŚMIECHNIĘCI !!! :)

Najlepszym świadectwem jakości naszych usług jest Wasze zadowolenie.

    Nie znaleziono wyników.