Alumast S.A

Nazwa: Alumast S.A Kraj:
Polska
NIP: 6472213249    Sprawdź rejestry   
Województwo: śląskie Miasto: Wodzisław Śląski Ulica: Marklowicka 30a Kod pocztowy: 44-300

Opis

ALUMAST S.A jest polskim producentem kompozytowych konstrukcji wsporczych, który wprowadził w 2008 roku do produkcji słup oświetleniowy wykonany z kompozytów polimerowych wzmacnianych włóknem szklanym. Technologia produkcji została opracowana we współpracy z Głównym Instytutem Górnictwa i Politechniką Śląską. Produkty posiadają certyfikat zgodności (CE) z normą PN-EN 40-7.

Przez lata koncentrowaliśmy się na opracowaniu oferty opartej na innowacyjnych właściwościach kompozytu polimerowego. W rezultacie poszerzyliśmy nasze portfolio produktów o szeroką gamę słupów, w tym: słupy do oświetlenia ulicznego, w tym innowacyjne słupy z własnym wzorem i podświetleniem, słupy oświetleniowe z certyfikatem bezpieczeństwa biernego, słupy z rozwiązaniami typu Smart, ładowarka EV zintegrowana w słupie oświetleniowym, słupy linii telekomunikacyjnych, żerdzie energetyczne a także maszty flagowe.

Przez te wszystkie lata z sukcesem współpracowaliśmy z wieloma kluczowymi klientami na rynku krajowym, a także na rynku zagranicznym (m.in Tauron, Orlen, PKP PLK SA, SKANSKA, PGE, OBI, STATOIL, IKEA, LIDL, M1, REAL, PORSCHE), którzy są zachwyceni naszym produktem i doceniają współpracę z nami. Nasze produkty można znaleźć w ponad 40 krajach na całym świecie.

Swoją pozycję lidera w branży konstrukcji kompozytowych zawdzięczamy ponad 20-letniemu doświadczeniu i ciągłemu doskonaleniu naszej oferty.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.