Recynk

Nazwa: Recynk Kraj:
Polska
NIP: 5213356315    Sprawdź rejestry   
REGON: 140208953    Sprawdź rejestry   
Numer KRS: 0000238893 Æ   Sprawdź rejestry   
Województwo: dolnośląskie Miasto: Pielgrzymka Ulica: Pielgrzymka 150a Kod pocztowy: 59-524
PRZELEWY24

Opis

Firma RECYNK powstała w 2005 roku. Początkowo głównym filarem działalności był handel odpadami cynkonośnymi oraz przetop odpadów cynkonośnych do postaci cynku wsadowego. Jednak, ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku oraz w odpowiedzi na potrzeby Klientów, w 2012 roku Dział Przetopów został zamknięty i zastąpił go Dział Chemiczny. Jego głównym celem było stworzenie innowacyjnej technologii pozwalającej na bezpieczną i efektywną produkcję tlenku cynku, chlorku cynku oraz topnika cynkowo-amonowego.
Dziś RECYNK jest wiodącym producentem chemii cynkowej, który może pochwalić się profesjonalnym zapleczem produkcyjnym oraz laboratorium badawczym, dzięki którym zapewnia najwyższą i powtarzalną jakość produktów oraz usług. Praca ekspertów sprawia, że firma stale się rozwija i obsługuje różne gałęzie przemysłu. Zdobyte do tej pory doświadczenie oraz wiedza pozwalają na nieustanne doskonalenie technologii, aby stale dostosowywać się do potrzeb Klientów i rynku.
Siedziba Zarządu i zakład produkcyjny mieszczą się w pobliżu granicy niemiecko-polskiej, w miejscowości Pielgrzymka, w województwie dolnośląskim. Ta lokalizacja ułatwia obsługę Klientów z Europy Zachodniej, ale również pozwala na współpracę z firmami z Polski.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.