PLATYNOWY

WYDAWNICTWO REKLAMOWO-INFORMACYJNE Andrzej Wróbel

Nazwa: WYDAWNICTWO REKLAMOWO-INFORMACYJNE Andrzej Wróbel Kraj:
Polska
NIP: 7121160410    Sprawdź rejestry   
Miasto: Lublin Ulica: Żelazowej Woli 18 Kod pocztowy: 20-853
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

WYDAWNICTWO REKLAMOWO-INFORMACYJNE

Andrzej Wróbel

Póki ewolucja gwarantuje nam wzrok, forma drukowana będzie dla nas najważniejszym elementem postrzegania rzeczywistości. Nawet najbardziej wyrafinowane media muszą przybrać ostatecznie jakąś postać graficzną. Zatem gotowy projekt to dopiero początek. Naszym zadaniem jest również wybór i zastosowanie odpowiedniej materii dla powstałej idei - papieru, tkanin, tworzyw, konstrukcji czy ekranów urządzeń elektronicznych.

Druk folderów reklamowych - Warszawa | GaleriaReklam.pl

Współpracując z nami możecie Państwo zamówić i otrzymać niemal wszystko, co potrzebne jest w reklamie. Punktem wyjścia zawsze jest pytanie o medium, technologię, formę, styl. Oferujemy pomoc zarówno w kwestiach wyboru metod i strategii reklamy, jak i jej realizacji - od stworzenia koncepcji, wykonania projektów po rozbudowaną identyfikację wizualną, od loga po wszystkie niezbędne dla firmy produkty promujące, od wizytówki po książkę, od zdjęcia po portal internetowy.

Szyld reklamowy z PCV |

Przywiązujemy szczególną wagę do konsekwencji stylistycznej w budowaniu wizerunku firmy. Prawidłowo tworzona identyfikacja wizualna wymaga wypracowania jednej, optymalnej linii koncepcyjnej i spójnego stosowania jej we wszystkich materiałach reklamowo-informacyjnych. Przykładem takiego podejścia są księgi znaków, zawierające oprócz koncepcji graficznej logo, także wzorce rozwiązań kolorystycznych, typograficznych i formalnych dla podstawowych grup nośników (np. ulotek, papieru firmowego, kopert, teczek, wizytówek, gadżetów, stron www itp.).

Druk czasopism, broszur, albumów, przewodników | Drukarnia FIOLET Katowice

Druk cyfrowy to rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Trudno się temu dziwić - ma bowiem mnóstwo zalet. Zalicza się do nich między innymi możliwość wykonania druku w małej liczbie egzemplarzy. To zasługa druku cyfrowego, że niski nakład nie stanowi problemu, a efektywne i opłacalne staje się drukowanie nawet kilkudziesięciu i kilkuset sztuk. W razie konieczności jesteśmy w stanie w krótkim czasie wydrukować wszelkie wydawnictwa reklamowo-informacyjne. Niewątpliwym atutem druku cyfrowego jest fakt, że wydruki mogą być personalizowane, jak również łatwo poddawane dalszym obróbkom introligatorskim, takim jak sztancowanie lub pokrywanie folią czy lakierem UV.

Druk czasopism - AMW Drukarnia

Czym zajmuje się nasza drukarnia cyfrowa?

Zakres działań naszej drukarni cyfrowej jest niezwykle szeroki. Obejmuje między innymi druk cyfrowy materiałów informacyjno reklamowych. Klient może wybrać styl. Chcesz sprawdzić, jak Twoja reklama będzie prezentować się w ostatecznej wersji? Dajemy Ci możliwość druku egzemplarza próbnego! W naszej ofercie dostępny jest również druk cyfrowy katalogów oraz folderów reklamowych. Stanowią one połączenie estetycznego wyglądu, funkcjonalności i trwałości. Sprawia to, że doskonale spełniają swoją funkcję informacyjną, a także promocyjną.

Katalogi Produktowe Firmowe Szyte Klejone - Tani Druk Katalogów

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że realizujemy zamówienia w optymalnym czasie, oferujemy najlepsze rozwiązania, a wydruki są dobrej jakości. Dodatkowo, w ofercie posiadamy również różnego rodzaju plannery i organizery, które ułatwią Ci codzienną pracę.

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z naszych usług?

Nasze wydawnictwo wyróżnia się spośród innych, tego typu firm działających na polskim rynku. Możemy poszczycić się najnowocześniejszym parkiem maszynowym w Lublinie. Nieustannie inwestujemy w innowacyjne systemy drukujące i introligatorskie, a także wdrażamy nowe rozwiązania.

Druk cyfrowy w Katowicach

Sprawia to, że nasz druk i oprawa są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających wydawców. Wśród naszych klientów doceniani jesteśmy za szybkość przygotowywanych wycen oraz przyjazną, profesjonalną obsługę. Nasze wydawnictwo to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość, a zamówienie chcą otrzymać w ustalonym terminie. Każde zlecenie jest dla nas priorytetem, a gotowy produkt np. foldery, broszury czy książki - powodem do dumy. Chcesz poznać przykładowe realizacje? Zapraszamy do kontaktu, a następnie złożenia zamówienia!

Prasa codzienna preferowana online, ale czasopisma w druku

Jeśli więc szukasz nowoczesnego wydawnictwa oferującego kompleksowe usługi, zapoznaj się z ofertą naszej firmy i powierz nam swój projekt. Wysoka jakość druku i oprawy oraz profesjonalna obsługa gwarantowane!

 

Jakość

Jednym z ważniejszych czynników decydujących o wyborze drukarni jest jakość oferowanych usług i produktów. Dlatego podejmujemy przemyślane działania, których efekty mają sprostać wymaganiom Klienta, a w efekcie zapewnić jego pełne zadowolenie. Zależy nam, aby nasza firma była postrzegana jako wiarygodny i solidny partner, a nasze produkty cechowała najwyższa możliwa jakość.

Główne produkty druk cyfrowy - Europages

W praktyce zarządzanie jakością realizujemy poprzez:

 • systematyczne podnoszenie standardów,

 • komunikowanie celów jakościowych pracownikom w całej firmie,

 • zatrudnianie wykwalifikowanej kadry,

 • unowocześnianie parku maszynowego,

 • współpracę ze sprawdzonymi dostawcami.

Katalogi szyte, druk katalogów szytych | Cyfrowo.com.pl

Środowisko i troska o Planetę

Staramy się funkcjonować z jak największą dbałością o środowisko i zasoby naturalne. Od lat minimalizujemy negatywny wpływ produkcji wydawniczej na otaczający nas świat. Wierzymy, że nawet drobne działania mają wpływ na naszą przyszłość i przynoszą wymierne korzyści dla przyrody. Korzystamy z ekologicznych surowców, ograniczamy zużycie folii w procesach produkcyjnych, preferujemy energooszczędne systemy drukujące i introligatorskie. Segregujemy śmieci, stosujemy energooszczędne systemy oświetleniowe i grzewcze. Propagujemy ekologiczny styl życia wśród pracowników. 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

WYDAWNICTWO REKLAMOWO-INFORMACYJNE Andrzej Wróbel

WYDAWNICTWO REKLAMOWO-INFORMACYJNE Andrzej Wróbel

ul. Żelazowej Woli 18/35

20-853 Lublin

tel. 792 842 641

e-mail: andwrobel@wp.pl , naczechowie.info@gmail.com

www.firmbook.eu/wydawnictwo-reklamowo-informacyjne-lublin

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.