Schnell Polska sp. z o. o.

Nazwa: Schnell Polska sp. z o. o. Kraj:
Polska
NIP: 5471023641    Sprawdź rejestry   
Województwo: wielkopolskie Miasto: Rogoźno Ulica: Towarowa 4 Kod pocztowy: 64-610

Opis

Firma Schnell Polska zajmuje się produkcją wysokiej jakości wykończenia podłogowego, w tym przede wszystkim paneli podłogowych. W jej ofercie można znaleźć również wyposażenie ścienne. Producent stawia na wytrzymałość i estetykę swoich artykułów, dlatego składają się one z aż siedmiu warstw oraz są dostępne w kilkunastu kolorach i wzorach. Ze wszystkimi opcjami można zapoznać się na stronie internetowej firmy, a także w jednym z wielu punktów sprzedaży znajdujących się w różnych miejscach w Polsce.

W ofercie przedsiębiorstwa działającego na stronie internetowej schnell-polska.com znajduje się wyposażenie przeznaczone dla osób, które chcą wykończyć podłogę w swoim domu lub biurze w sposób stylowy, trwały i jednocześnie atrakcyjny cenowo. Firma produkuje panele podłogowe i ścienne, do których wykorzystuje jedynie wysokiej jakości materiały. Pod wskazanym adresem oraz w jednym z wielu punktów sprzedażowych można zapoznać się z gamą dostępnych kolorów i wzorów.

Producent ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia na rynku, a także szerokie grono zadowolonych klientów. Każdy odbiorca może liczyć na profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Podmiot produkuje również drzwi wewnętrzne z takich gatunków jak sosna czy dąb. Są one dostępne w modnym, szarym kolorze. Warto już teraz dowiedzieć się więcej na wskazanej wcześniej stronie.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.