GLAM HOUSE - WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, REMONTY, MONTAŻ MEBLI

Nazwa: GLAM HOUSE - WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, REMONTY, MONTAŻ MEBLI Kraj:
Polska
NIP: 7841377540    Sprawdź rejestry   
Miasto: Warszawa Ulica: Perłowa 19a Kod pocztowy: 03-682
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

GLAM HOUSE - WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, REMONTY, MONTAŻ MEBLI

O nas

Firma GLAM HOUSE świadczy wysokiej jakości usługi skierowane do klientów indywidualnych i firm z zakresu prac wykończeniowych oraz remontowych poprzez kompleksowe przygotowanie i realizację zleceń na obiektach mieszkaniowych. Specjalizujemy się w profesjonalnym wykończeniu wnętrz od stanu deweloperskiego - „pod klucz”. Dzięki rozbudowanemu zapleczu sprzętowemu oraz sprawnej organizacji zapewniamy krótki termin i wysoką precyzję realizacji. Nie boimy się wyzwań – bez względu na to, jak ambitny pomysł chcesz zrealizować, zaufaj naszej kreatywności i doświadczeniu.

SaniWell - wnętrza pod klucz - kompleksowe wykończenia wnętrz pod klucz

Kompleksowość

Zajmiemy się realizacją każdego projektu od A do Z

Oszczędność

Optymalizujemy koszty, nie narażając klientów na zbędne wydatki. Szczegółowo przygotowana oferta pozwala uniknąć nieprzewidzianych ukrytych kosztów.

Zaangażowanie

Angażujemy się w pełni w każdy realizowany projekt, a zadowolenie Klienta daje Nam największą motywację to dalszej pracy.

Sposoby na wykończenie wnętrz w stylu modern classic - poznaj nasze inspiracje! - Sklep Naklejkomania

Terminowość

Wiemy jak cenny jest czas, dlatego zakończenie realizacji w terminie to dla Nas priorytet

Jakość

Stawiamy na jakość i profesjonalizm, wykorzystując narzędzia oraz materiały wyłącznie renomowanych producentów.

Bezpieczeństwo

Wszelkie prace wykonywane są zgodnie ze sztuką budowlaną, jednocześnie dbając o ścisłe przestrzeganie norm i przepisów.

DOM W STYLU GLAMOUR | Urządzamy pod klucz

Profesjonalne usługi remontowe i wykończenia wnętrz

Firma GLAM HOUSE istnieje od 2018 roku. Zajmujemy się remontami, profesjonalnym wykończeniem wnętrz oraz kompleksowym prowadzeniem inwestycji budowlanych. Jesteśmy ekipą fachowców, którzy naprawdę lubią swoją pracę i podchodzą do niej z pasją.

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

Wykończenie mieszkania pod klucz w Gdańsku - SPA GDAŃSK FITNESS GDAŃSK SALON KOSMETYCZNY GDAŃSK SOPOT GDYNIA TRÓJMIASTO

Pasja rodzi profesjonalizm

Profesjonalizm rodzi jakość, a jakość to luksus. W GLAM HOUSE Klient jest dla nas najważniejszy. Słuchamy, rozmawiamy, doradzamy. Zmieniamy stereotypowe myślenie o remoncie. Spokój i komfort naszych klientów są dla nas najważniejsze. Nie musisz martwić się o zgranie terminów podwykonawców oraz dostaw, wszystkim się zajmiemy. Zawsze w wyznaczonym terminie i mieszcząc się w wyznaczonym budżecie. Jesteśmy firmą z ludzką twarzą. Wiemy jak stresujące potrafią być remonty, dlatego wspieramy naszych Klientów na każdym etapie współpracy. Współpracujemy z architektami, dobieramy dostawców, ustalamy plan i działamy. Zawsze do końca i skutecznie, z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Od podstaw remonty wykończenia wnętrz - Bezpłatne ogłoszenia - portal z darmowymi ogłoszeniami

Dotrzymywanie ustaleń

Bez względu na wszystko trzymamy się ustalonego budżetu. Wiemy jak przykre potrafią być dla klientów niespodzianki dlatego precyzyjnie sporządzamy wyceny i ustalamy harmonogram prac. Jesteśmy pewni jakości swoich usług, dlatego z GLAM HOUSE dostajesz 3 lata gwarancji na usługi remontowo-budowlane. Nieustannie zdobywane doświadczenia oraz ciągłe szkolenia pracowników niezbędne do szybkiej i starannej realizacji projektów to jeden z naszych atutów, takich jak, rzetelny personel, odpowiedni sprzęt, a przede wszystkim zaufanie i zadowolenie naszych klientów składające się na nasz sukces.

Zbliża się remont lub wykończenie mieszkania? Gdzie znajdziesz inspiracje? - dopoznania.pl

Profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie

Jesteśmy dumni z poziomu jakości usług, który utrzymujemy na każdym etapie remontu i budowy. GLAM HOUSE zawsze stawia klienta na pierwszym miejscu, zapewniając mu spokój i komfort. Nasz zespół fachowców jest zawsze gotowy do pomocy i doradzenia w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Działamy w pełni transparentnie, dlatego też informujemy naszych klientów o każdym kroku podjętym w trakcie realizacji projektu i staramy się wychodzić z inicjatywą. Nasi specjaliści są dostępni dla Ciebie w każdej chwili, zapewniając wsparcie i pomoc na każdym etapie procesu. Od pierwszego kontaktu, przez wizję projektową, aż do końcowej realizacji, nasz zespół fachowców zapewni Ci pełne zaangażowanie i troskę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej wyboru materiałów, czy też masz pytania związane z harmonogramem prac, zawsze możesz na nas liczyć. Nasze podejście do klienta gwarantuje, że Twoje potrzeby zostaną w pełni zaspokojone, a proces remontu czy budowy będzie przebiegał bezproblemowo i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dzięki naszej fachowej obsłudze klienta, poczujesz się bezpiecznie i komfortowo na każdym etapie realizacji projektu.Kompleksowe remonty Gdańsk usługi budowlane wykończenie pod klucz

Nasza praca jest naszą pasją

Nasza praca jest naszą pasją i zawsze staramy się zrobić wszystko, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam realizować inwestycje z pełną precyzją i trzymać się założonego budżetu i harmonogramu prac. Dzięki temu naszym klientom zapewniamy spokój i przewidywalność wszystkich wydatków, a ich marzenie o pięknym wykończonym wnętrzu staje się rzeczywistością. Z nami możesz mieć pewność, że Twój remont zostanie zrealizowany z najwyższą starannością i w zgodzie z wszystkimi wcześniejszymi ustaleniami.

Remonty i wykończenia wnętrz pod klucz | Artem - kompleksowych prace remontowe oraz wykończenia wnętrz Wrocław

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Kwalifikacje jakie zdobyliśmy w trakcie wieloletniej działalności na polskim rynku umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu remontów i wykańczaniu wnętrz domów, mieszkań, biur i lokali.

Kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz | Kozanki Podleśne | Kup teraz na Allegro Lokalnie

SZEROKA OFERTA

Jedna cena, jedna umowa. Nie muszą szukać Państwo dodatkowych wykonawców. Zapewniamy kompleksową obsługę zleceń włączając w to sprzątanie czy home staging. Ponadto współpracujemy z najlepszymi architektami i projektantami wnętrz oraz firmami zajmującymi się wykonywaniem mebli na wymiar.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

WYCENA

Bezpłatna wycena przedwykonawcza to nasz standard. Daje Państwu pewność, że cena usługi nie ulegnie zmianie po zakończeniu prac. Wszystko co zostanie uzgodnione zostanie zapisane w umowie, którą podpisują Państwo przed rozpoczęciem prac. Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Nasza firma ponosi pełną odpowiedzialność za wykonane prace, co daje Państwu pewność, że wszystko zostanie wykonane z najwyższą jakością. Gwarantujemy również, że nasze prace są objęte ubezpieczeniem OC. Zapewniamy wykwalifikowanych, profesjonalnych fachowców, którzy posiadają wysokiej klasy sprzęt oraz wiedzę i umiejętności, aby wykonywać prace zgodnie ze sztuką budowlaną. Dodatkowo nasze usługi objęte są przedłużoną gwarancją trwającą 3 lata..

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

STAŁY KONTAKT

Jesteśmy w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym, dzięki temu otrzymują Państwo na bieżąco informację o postępie prac. Zapewniamy także możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania oraz wyjaśnień dotyczących procesu realizacji zlecenia. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa wątpliwości i zapewnimy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

CZAS

Zapewniamy naszych klientów, że wyznaczony termin zakończenia prac jest realny i możliwy do zrealizowania. Pilnujemy ustalonego harmonogramu, aby zapewnić naszym klientom sprawne i szybkie wykonanie prac. Stawiamy na jakość i precyzję, dlatego też dbamy o to, aby nasze prace zostały zrealizowane zgodnie z ustaleniami, bez niepotrzebnych opóźnień. Chcemy zapewnić naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, pewności, że ich inwestycja jest w dobrych rękach i że zostanie zrealizowana w określonym terminie.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

GLAM HOUSE - WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, MONTAŻ MEBLI

Rafał Gramza Glam House

ul. Perłowa 19a
03-682 Warszawa
tel. 666 891 345
e-mail: rafal.gramza@onet.pl
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.