F.H.U. BOGUŚ SZUTENBACH BOGUSŁAW

Nazwa: F.H.U. BOGUŚ SZUTENBACH BOGUSŁAW Kraj:
Polska
NIP: 8521173931    Sprawdź rejestry   
Miasto: Szczecin Ulica: Bośniacka 17/5 Kod pocztowy: 70-842
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

F.H.U. BOGUŚ SZUTENBACH BOGUSŁAW

 

Jesteśmy firmą zajmującą się świadczeniem usług podnośnikiem koszowym oraz zwyżką na terenie Szczecina i okolic. Naszą działalność prowadzimy od kilku lat i posiadamy już spore doświadczenie w tym co robimy.

Oferujemy wynajem podnośnika koszowego lub zwyżek o wysięgu do 18 metrów.

Wynajem zwyżki w Krakowie - ceny i warunki - Urbanek Firma Dźwigowa

 

Szereg rozwiązań pozwala dopasować idealną zwyżkę do konkretnych prac i terenu ich wykonywania (place budowy, sady, parki miejskie, punkty gęsto zabudowane itp.). Podnośniki koszowe sprawdzą się do różnego typu prac budowlanych, malowania lub czyszczenia elewacji, mycia okien na wysokościach, mycia dachów i prac dekarskich, zrywania owoców w sadach czy pielęgnacji zieleni (przecinka lub ścinanie drzew). Nasze podnośniki posiadają maksymalną ciężar obciążenia kosza do 300kg, co umożliwia bezpieczną pracę dwóch operatorów w koszu.

Zwyżka Wynajem zwyżki podnośnik koszowy zwyżek KATOWICE Katowice Dąb • OLX.pl

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich chcących wykonać prace na wysokości.
Szeroki wachlarz zastosowania podnośnika koszowego daje swobodę wykorzystania przy niezliczonych rodzajach prac.

 

WSPIERAMY FIRMY:

 • Budowlane – w pracach dekarskich, malarskich, dociepleniowych…
 • Elektryczne – wymiana i montaż oświetlenia, konserwacja infrastruktury…
 • Klimatyzacyjne – montaż i przegląd jednostek klimatyzacji i wentylacji…
 • Reklamowe – montaż reklam, banerów…
 • Utrzymania czystości – mycie okien, mycie i konserwacja fasad i elewacji, czyszczenie rynien, odśnieżanie, usuwanie sopli i nawisów…
 • Obsługi technicznej – konserwacja i przeglądy budynków, naprawy, reparacje…
 • Fotograficzne – sesje zdjęciowe, reklamowe…

oraz wszystkich pozostałych którzy skorzystali lub chcieliby skorzystać z naszych usług.

 

Zwyżki, podnośniki koszowe. Nowy Targ, Zakopane

Zakup nowej zwyżki jest dość kosztowną inwestycją. Nie każda firma może sobie pozwolić na taki wydatek, ponieważ ilość zadań realizowanych przy pomocy maszyny byłaby zbyt niska w porównaniu z zyskami wynikającymi z jej użytkowania. Byłoby to więc nieopłacalne. W takich przypadkach doskonałym rozwiązaniem jest tymczasowy wynajem podnośników koszowych.

Wypożyczanie zwyżek sprawdza się również w przypadku klientów, którzy co prawda posiadają kilka egzemplarzy w swoim parku maszynowym, ale muszą skorzystać z urządzenia o bardziej zaawansowanych parametrach.

DLACZEGO MY

Doświadczony operator

Podnośnik (zwyżka) wynajmowany jest wraz z doświadczonym operatorem posiadającym odpowiednie kwalifikacje. Sprzęt jest do dyspozycji w ciągu całej doby w każdym dniu tygodnia.

Jakość

Dbamy o jakość świadczonych usług, dzięki czemu stale zwiększamy zaufanie i uznanie naszych Klientów oraz spełniamy wszelkie ich wymagania. Podstawowym fundamentem naszej pracy jest terminowość i fachowość.

Elastyczność

Zaletą podnośnika są bardzo kompaktowe wymiary oraz masa do 3,5 t, które pozwalają na dojazd do trudno dostępnych miejsc czy też wjazd na chodniki i kostkę brukową.

Cena

Gwarantujemy rzetelne, szybkie i profesjonalne świadczenie usług, zachowując przy tym konkurencyjne ceny. Cena jest podawana za godzinę pracy (sprzęt wraz z operatorem) oraz za dojazd na miejsce wykonania usługi.

Wynajem podnośników koszowych – zwyżek Pajęczno i Działoszyn. - Twoje Pajęczno

Stawiamy na jakość

 • Dbamy aby nasz sprzęt był zawsze w pełni sprawny technicznie a stan wizualny nienaganny. Zależy nam aby wizerunek naszej firmy wśród klientów był na jak najwyższym poziomie.
 • Dysponujemy podnośnikiem wysokiej jakości, posiadającym aktualne badanie Urzędu Dozoru Technicznego oraz bieżące przeglądy konserwacyjne.
 • Obsługa podnośnika posiada odpowiednie kwalifikacje i duże doświadczenie praktyczne.

 

SPRZEDAŻ DREWNA KOMINKOWEGO

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się także sprzedażą najwyższej jakości drewna kominkowego. Opieramy się przede wszystkim na drewnie z drzew liściastych takich jak akacja, grab, dąb, buk, brzoza, olcha, osika, które posiadają największą wartość opałową przez co są idealnym drewnem kominkowym.
Jakie drewno do kominka wybrać? – Drewno kominkowe – EKO NOWEX

Bazując na najlepszym materiale drzewnym, pochodzącym wyłącznie z polskich Lasów Państwowych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszej propozycji, dzięki której ogrzejecie się Państwo ciepłem kominka w chłodne dni. Nasze drewno do kominka spełni Państwa oczekiwania.

Drewno kominkowe suche i w pełni gotowe do spalania we wszystkich kominkach to flagowy produkt naszej firmy. Naszym atutem jest także dowóz zamówionego drewna kominkowego "pod sam kominek". Pośród usług, które oferujemy, jest nie tylko transport złożonego zamówienia w obrębie Szczecina i okolic ale również ułożenie gotowego drewna w drewutni czy we wskazanym miejscu.

Drewno opałowe kominkowe z dowozem

Suche drewno kominkowe z dowozem i możliwością równego ułożenia w drewutni.

Suche drewno do kominków, które oferujemy doskonale spełnia swoją funkcję. Dostarczamy dla Państwa wysokiej jakości gotowy produkt. Nasze drewno kominkowe gościło już w niejednym domu. Wysokie walory fizyczne przygotowanego przez nas drewna kominkowego gwarantują zawsze zadowolenie naszych Klientów. Konkurencyjne ceny oraz możliwość transportu równo ułożonego drewna, a także szybka dostawa na terenie Szczecina i okolic (w ciągu max. 2 dni roboczych) sprawiło, że nasze drewno do kominka cieszy się ogromną popularnością.
 

Dostarczamy drewno do kominków od lat! Naszymi priorytetami są:

Zadowolenie Klienta, legalność dostarczanego drewna , jego wysoka jakość i niska cena !

 

KONTAKT :

F.H.U. BOGUŚ SZUTENBACH BOGUSŁAW

F.H.U. BOGUŚ SZUTENBACH BOGUSŁAW

ul. Bośniacka 17/5

70-842 Szczecin

tel. 665 605 830

e-mail: bogus.1972@wp.pl

www.firmbook.eu/wynajem-podnosnikow-drewno-kominkowe-szczecin

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.