Wypożyczalnia samochodów

Nazwa: Wypożyczalnia samochodów Kraj:
Polska
Miasto: Janki Ulica: Godebskiego 9 Kod pocztowy: 05-090
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Wypożyczalnia samochodów Autko Warszawa

Specjalizujemy się w wynajmie samochodów osobowych, busów i motocykli.

Nasza wypożyczalnia obsługuje klientów z okolic miasta stołecznego Warszawa oraz z innych podwarszawskich miejscowości.

Potrzebujesz samochodu? Szukasz czegoś w wersji ekonomicznej czy też raczej reprezentacyjnego pojazdu? Nie musisz więcej marnować czasu, jesteś we właściwym miejscu!

Nasza wypożyczalnia oferuje szeroki wybór samochodów. Konkurencyjne ceny wynajmu auta to nie jedyna zaleta skorzystania z naszych usług. Istniejemy na Warszawskim rynku od 2013 roku, zgromadzone przez ten czas nasze doświadczenia pozwalają nam utrzymać najwyższy standard świadczonych dla Państwa usług.

Bezpieczne samochody

Samochody na wynajem dostępne w naszej ofercie zostały starannie sprawdzone pod kątem technicznym, przykładamy do tego szczególną wagę. Młody wiek pojazdów i regularne serwisowanie sprawiają, że podróżowanie nimi jest prawdziwą przyjemnością. Wypożyczenie auta pochodzącego z naszej floty gwarantuje spokojny dojazd w każde miejsce.

Na specjalne życzenie naszych klientów możemy doprowadzić samochód w określone wcześniej miejsce. Jedyne, co musisz zrobić, to dać nam znać! Odpowiednio uprzedzeni, będziemy w stanie spełnić Twoje wymagania.

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Z naszej oferty mogą skorzystać również osoby, które straciły własny pojazd w wyniku wypadku nie z własnej winy. Samochód zastępczy z OC sprawcy dostępny w okolicach miasta stołecznego Warszawa znacznie ułatwi okres oczekiwania na remont uszkodzonego pojazdu. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna, wszelkie koszty ponosi ubezpieczyciel sprawcy kolizji.

Negocjacja cen wynajmu samochodów

Zdajemy sobie sprawę, że cena samochodu na wynajem stanowi ważny czynnik podczas podejmowania decyzji o skorzystaniu z tego rodzaju usług. Oferujemy możliwość negocjacji cen przy okresie wynajmu powyżej 7 dni, co pozwoli Ci na zaoszczędzenie pieniędzy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni samochodów.

Zapraszamy do kontaktu

Dane kontaktowe

Telefony:

731197819

515428136

Adres:

ul.Godebskiego 9,

05-090 Janki

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.